اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نقشه هاي ست لايت

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با تشکر ازProfessional متاسفانه برنامهKGB Archiver بر عکس ادعای سازندگانش نمیتونه کمپرس کنه!

بعد از 53 دقیقه 50% فایل 1.1گیگی رو کمپرس کرده (یعنی حدود 550 مگ) و فایل محصول همون 550 مگ هستش !!!
    (این فایل نقشهxgps اهواز است)

نظر

آقا مشهد رو ردیف کنین لطفا. (xgps)
      به نظرم بهترین راه فروششه (البته اگه بتونین آپلود هم بکنین مشکلی نیس! ما یه جوری دانلود میکنیم!!)

نظر

نوشته اصلی توسط yas69 نمایش پست ها
        الان این نقشه از نقشه ای که تو فروشگاه هستش دقیق تره؟
        این نقشه ست لایت است.
        نقشه هایی که پیش از این داشتیم یا google map بودنو یا terrainو تا پیش از این نقشه ست لایت یا همون عکس هوایی نداشتیم.

نظر

نقشه هاي ست لايت

نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
          با تشکر ازProfessional متاسفانه برنامهKGB Archiver بر عکس ادعای سازندگانش نمیتونه کمپرس کنه!

بعد از 53 دقیقه 50% فایل 1.1گیگی رو کمپرس کرده (یعنی حدود 550 مگ) و فایل محصول همون 550 مگ هستش !!!
          (این فایل نقشهxgps اهواز است)
          شرمنده که وقتتون رو هدر دادم.نظرتون در مورد فشرده سازی با پسوند tar.gz چیه چون این طوری هم خیلی میشه فشرده سازی کرد؟
          یا شاید اگر آموزشی در مورد نحوه تهیه این نقشه ها باشه نیاز به آپلود این حجم اطلاعات نباشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
            شرمنده که وقتتون رو هدر دادم.نظرتون در مورد فشرده سازی با پسوند tar.gz چیه چون این طوری هم خیلی میشه فشرده سازی کرد؟
            یا شاید اگر آموزشی در مورد نحوه تهیه این نقشه ها باشه نیاز به آپلود این حجم اطلاعات نباشه.

از شما تشکر میکنم . جایی برای شرمندگی نیست چرا که فرصت پیدا کردیم که با یک نرم افزار جدید آشنا بشیم و .... باز هم ممنون.

آموزش دانلود نقشه که در انجمن هست . فقط نکته اینه که گوگل دانلود نقشه های ست لایت رو برای ایران تحریم کرده و اتصال به طور پیوسته به مدت 20 ساعت برای دانلود مثلا 700 مگ با وی p ان برای هر کسی امکانپذیر نیست . دانلود نقشه هم resmue نداره و ...

نظر

از شما تشکر میکنم . جایی برای شرمندگی نیست چرا که فرصت پیدا کردیم که با یک نرم افزار جدید آشنا بشیم و .... باز هم ممنون.

آموزش دانلود نقشه که در انجمن هست . فقط نکته اینه که گوگل دانلود نقشه های ست لایت رو برای ایران تحریم کرده و اتصال به طور پیوسته به مدت 20 ساعت برای دانلود مثلا 700 مگ با وی p ان برای هر کسی امکانپذیر نیست . دانلود نقشه هم resmue نداره و ...
              من متوجه منظورتون نشدم این 20 ساعتی که گفتید مربوط به سرعت خود شماست یا مربوط به سرور هست چون من 700 مگ رو با وی p ان حداکثر 1 ساعته دانلود میکنم
              تازه چندتا سرور دارم که ریموت می تونم بکنم و اونجا دانلود کنم(کانادا و لندن و آمریکا)
              اگر کمکی خواستید من در خدمتم

نظر

نوشته اصلی توسط s.m.h.m. نمایش پست ها
                من متوجه منظورتون نشدم این 20 ساعتی که گفتید مربوط به سرعت خود شماست یا مربوط به سرور هست چون من 700 مگ رو با وی p ان حداکثر 1 ساعته دانلود میکنم
                تازه چندتا سرور دارم که ریموت می تونم بکنم و اونجا دانلود کنم(کانادا و لندن و آمریکا)
                اگر کمکی خواستید من در خدمتم
                20 ساعت به خاطر سرعت اینترنت من است و اگرنه سرور دیتای دریافتی سرعت توزیع دیتاش از این حرفا خیلی بیشتره .
                از همکاری شما ممنونم . اگر فرصت کردید و مایل بودید با مطالعه آموزش مربوطه نحوه دانلود نقشه را فرا بگیرید و حداقل برای خودتان و اطرافیانتان نقشه دلخواهتان را بسازید . اگر برای آپلود هم راهی یافتید من را هم راهنمایی کنید.

نظر

20 ساعت به خاطر سرعت اینترنت من است و اگرنه سرور دیتای دریافتی سرعت توزیع دیتاش از این حرفا خیلی بیشتره .
                  از همکاری شما ممنونم . اگر فرصت کردید و مایل بودید با مطالعه آموزش مربوطه نحوه دانلود نقشه را فرا بگیرید و حداقل برای خودتان و اطرافیانتان نقشه دلخواهتان را بسازید . اگر برای آپلود هم راهی یافتید من را هم راهنمایی کنید.
                  من برای خودم قبلا نقشه مشهد و چند جای دیگه رو با حداکثر زوم دانلود کردم و اتفاقا به اطرافیانم هم دادم(با برنامه Global Map Download Tool)
                  چندتا راه بنظرم میرسه که با پیغام خصوصی بهتون میگم

نظر

نوشته اصلی توسط s.m.h.m. نمایش پست ها
                    من برای خودم قبلا نقشه مشهد و چند جای دیگه رو با حداکثر زوم دانلود کردم و اتفاقا به اطرافیانم هم دادم:d(با برنامه global map download tool)
                    چندتا راه بنظرم میرسه که با پیغام خصوصی بهتون میگم
                    این نقشه مشهد که فرمودید چه جوری میشه تهیه کرد؟

نظر

نمیشه لینک مستقیم بزارید

نظر

نقشه هاي ست لايت

ممنون ازتون.پس لطفا لینک تاپیکی که گفتید رو بدید منم سعی می کنم نقشه چند تا شهر رو به لینک مستقیم تبدیل کنم تا در نهایت در اخنیار سایر دوستان قرار بدیم.

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
                          ممنون ازتون.پس لطفا لینک تاپیکی که گفتید رو بدید منم سعی می کنم نقشه چند تا شهر رو به لینک مستقیم تبدیل کنم تا در نهایت در اخنیار سایر دوستان قرار بدیم.

قبلا یک آموزش در این زمینه بود ولی فکر کنم در هرس کردن حذف شده

به هر حال یک آموزش کامل و جامع مصور تنظیم کردم :http://www.i-phone.ir/forums/thread1...tml#post195884
                          سوالی بود در خدمتم.

نظر

فشرده سازی

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها

Sent from my iphone using tapatalk
                            این درجه از فشرده سازی تو داده های باینری امکانپذیر نیست دوستان. خیلی وقتتون رو تلف نکنید برای فشرده سازی. اگه اطلاعات متن باشه می شه تا حد زیادی فشرده ش کرد. ولی اینجور داده ها رو نمی شه زیاد فشرده کرد. اگر هم این برنامه همچین ادعایی داره که هر فایلی رو در این حد فشرده می کنه حرف ناحساب می زنه.

نظر

با سلام خدمت دوستان عزیز. اگه میشه نقشه استان هرمزگان واسه آیفون 4 رو هم بزارید تا ما بندریها هم یه حالی بکنیم. ممنون میشم اگه برام نقشه رو بزارید.

نظر

به ایمیلشون بفرستین

نظر

صبر کنید ..
                                X