اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش آپدیت به فیرم ویر ۳.۰ بتا ۲

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Mah6447 نمایش پست ها
    من قبل از ورژن 3 ورژن 2.2 روی گوشی نصب بود و به خوبی کار می کرد . ورژن 3 بتا 3 رو نصب کردن و به مشکل no service برخوردم . حالا با اینکه به ورژن قبلی هم برگردوندم باز هم مشکل no service را دارم . baseband قبلی رو چک نکرده بودم ولی الان baseband 05.09 را روی گوشیم دارم . آیا راهی برای حل این مشکل وجود دارد ؟
    شما با quickpwn کار های مربوط به آنلاک و جیلبریک رو انجام دادید !؟

نظر

به نظر شما گوشی من مشکل داره
      2.2 راحت نصب میشه ولی ورژن 3 اصلا
      بعضی ipa مثل قرآن اجرا نمیشه؟ ولی فوتبال اجرا میشه این چطور ممکنه؟
      این ipa ها توی گوشی ها ی دیگه نصب میشه

نظر

نوشته اصلی توسط aliasadi58 نمایش پست ها
        به نظر شما گوشی من مشکل داره
        2.2 راحت نصب میشه ولی ورژن 3 اصلا
        بعضی ipa مثل قرآن اجرا نمیشه؟ ولی فوتبال اجرا میشه این چطور ممکنه؟
        این ipa ها توی گوشی ها ی دیگه نصب میشه
        خب دوست من این نسخه نهایی که نیست . از اسمش معلومه . بتا ! شما اگه میخوای واست مثل ۲.۲ کار کنه باید صبر کنی تا نسخه نهاییش بیاد و نصب کنی . الان اگه میخوای ۳ نصب کنی باید با کم و کاستی هاش بسازی ...

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
          شما با quickpwn کار های مربوط به آنلاک و جیلبریک رو انجام دادید !؟
          بله دوست من . حتی ورژن های مختلف رو هم تست کردم اما ؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mah6447 نمایش پست ها
            بله دوست من . حتی ورژن های مختلف رو هم تست کردم اما ؟؟؟؟؟؟؟؟
            گوشیتون 3g هست ؟ اگه آره بخاطر اونه . base band شما آپگرید شده و شما باید اونو دانگرید کنید . از Cydia میتونین برنامه Baseband downgrader رو نصب کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
              گوشیتون 3g هست ؟ اگه آره بخاطر اونه . base band شما آپگرید شده و شما باید اونو دانگرید کنید . از Cydia میتونین برنامه Baseband downgrader رو نصب کنید .
              اما baseband گوشی من به 5.9 تبدیل شده با نصب برنامه فوق هم درست نمی شود . آیا واقعا هیچ راهی نیست ؟

نظر

دوستان من فیرم ویر beta 3 را روی آیفون 2g نصب کردم اما 4 تا مسئله دارم!
                1) وقتی به کسی زنگ می زنم یا کسی بهم زنگ می زنه 5 ذقیقه بیشتر نمی تونم حرف بزنم! بعدش خود آیفون تماسا قطع می کنه!این مشکلا چی کارش کنم!؟

2) وقتی می رم تو ICY واسه دانلود با wireless با اینکه فقط سورس Xsellize هستش و راحت می تونه refresh بده اما بعد از refresh هم هر کاری می کنم هیچ برنامه ای نمیاد!(با search هم هیچ چیزی نمیاد)

3)file های ipa که توی iTunesام هستش sync نمی شه تو گوشی...!فقط عکس و آهنگ sync می شه!

4) من این مشکلاتا که دیدم باز فیرم ویرما کردم مثل قبل (2.2) اما حالا هر چی عکس می گیرم با camera توی gallery رنگشون سیاهه!!!با اینکه قبلا این مشکلا نداشتم!!!

دوستان لطفا راهنمایی کنید!
                ویرایش توسط start66a : https://i-phone.ir/forums/member/1515-start66a در ساعت 22-04-2009, 06:06 PM دلیل: اضافه به متن

نظر

کسی لینک بتا 3 برای ایفون 3g را داره ؟
                  ضمنا با یه راه نمایی که چجور نصب کنیم

نظر

http://www.4shared.com/file/98722900...TA_3part1.html
                    http://www.4shared.com/file/98725549...TA_3part2.html
                    http://www.4shared.com/file/98726500...TA_3part3.html
                    اموزشم صفحه اول هست

نظر

آقا من 3g 2.2 lock دارم میتونم 3 رو نصب کنم ؟ کسی امتحان کرده ؟! یکی از بچه ها من رو راهنمایی کنه ممنون میشم اگه کسی جواب دقیق رو داره اینجا بگه ؟ ارزش داره 3 نصب کنم ؟

نظر

دوست من بهتر که این کار رو نکنی . چون من این کار رو کردم با مشکل آنتن no servic بر خوردم حتی به ورژن قبلی و ورژنهای دیگر هم که برگشتم مشکلم حل نشد که نشد . در حال حاضر یک گوشی آیفون دارم که نقش آیپادتاچ رو برام داره

نظر

من آیفون 3G آنلاک دارم
                          الان آپدیت کردم به ۳ بتا۳ و بعد با QuickPwn ردیفش کردم
                          الان مشکلی که هست اینه که آنتن ندارم!
                          راهی چیزی نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط abbaspoor نمایش پست ها
                            من آیفون 3G آنلاک دارم
                            الان آپدیت کردم به ۳ بتا۳ و بعد با QuickPwn ردیفش کردم
                            الان مشکلی که هست اینه که آنتن ندارم!
                            راهی چیزی نداره؟
                            سلام . توی setting/about به Modem Firmware گوشیتون نگاهی بیانداز . اگه شما هم مثل گوشی من شماره 04.24.02 را مشاهده کردی فکر می کنم تا آمدن ورژن اصلی که حدود 50 روز دیگر است می توانی با گوشی فقط بازی کنی ...

نظر

دوستان یعنی هیشکی نمی تونه به من کمک کنه؟ اون 4 موردی را که گفتم؟؟؟

نظر

سلام
                                من گوشيم luck شدبا ورژن 2.2.1 آنتنش رفته اگه با 3بتا رستور كنم آنتنم مياد؟؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X