اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جایگزین دکمه home

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

Download Activator 1.5.5

Download Activator 1.5.7

http://www.iphoneleaks.net/wp-conten...oad.php?id=233
    Activator 1.5.5 FeaturesWhat’s new in version 1.5.7:

Support iOS 5.0 GM
    Add “Compose Tweet” and “Show Notification Center” actions on iOS5.0
    Add “Show Icon” option to the root settings pane
    Update localizations
    Store menu preferences alongside standard preferences
    Optimize sending activator:didChangeToEventMode: for improved performance
    Fix SpringBoard eating single press home event if folder is open or icons are somehow in edit mode
    Support activating spotlight while a folder is open
    Fixed all reported bugs
    ویرایش توسط hforuqi : https://i-phone.ir/forums/member/24966-hforuqi در ساعت 22-12-2011, 01:16 AM

نظر

سلام به همه
      من Iphone 4 ورژن 4.3.3 دارم که هیچ کدوم از نرم افزار هایی که گفتید روی اون کار نمی کنه. جایگزین بهتری نداری؟

نظر

نوشته اصلی توسط taherolghalb نمایش پست ها
        سلام به همه
        من Iphone 4 ورژن 4.3.3 دارم که هیچ کدوم از نرم افزار هایی که گفتید روی اون کار نمی کنه. جایگزین بهتری نداری؟
        یعنی چی که کار نمی کنه ؟
        اینگونه برنامه ها رو باید حتما از Cydia بگیرید تا پیش نیاز هاش هم نصب بشه
        ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 21-08-2011, 03:04 PM

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

سلام
          بچه ها من به این نرم افزار به یه مشکل بر خوردم اون اینکه زمانی که تو نرم افزاهایی میرم که بصورت فول اسکرین است و استتوس بار دیده نمیشه، باز باید همون تکمه هوم رو بزنم تا از نرم افزار خارج بشم و برگردم تو اسپرینگ برد!!!!!

نظر

اگه منظور شما را دقیق فهمیده باشم جواب بسیار آسان است ---- برای برنامه هایی که استاتوس بار (نوار بالای گوشی ) وجود ندارد باید دستور دیگری تعریف کنی به طور مثال من برای اینگونه برنامه ها تکان دادن گوشی را تعریف کرده ام و از برنامه بیرون می ایم برای برنامه های معمول هم که همان روش استاتوس بار !!؟؟؟...

نظر

سلام.میشه بگید دقیقا چجوری میتونم دکمه هوم رو مثلا همونجوری که میگی با کشیدن دست از راست به چپ عوض کنم.خواهشا آموزشش هم بزارید

نظر

نوشته اصلی توسط hamid2x نمایش پست ها
                سلام.میشه بگید دقیقا چجوری میتونم دکمه هوم رو مثلا همونجوری که میگی با کشیدن دست از راست به چپ عوض کنم.خواهشا آموزشش هم بزارید
                شما برنامه Activator رو از سیدیا دانلود کنید.آیکون برنامه شبیه دکمه Home هست که هم رو Home Screen ظاهر میشه و هم تو Setting app میاد.حالا وارد برنامه بشید.
                گزینه اول نوشتهAnywhere یعنی هر جا و تو هر موقعیتی که باشی دستوری که بهش بدی رو بتونی انجام بدی
                گزینه دوم نوشته At Home Screen که یعنی وقتی تو صفحه اصلی هستی دستور رو اجرا کنه
                گزینه سوم in Apllicaton دستور رو زمانی که در حال اجرای برنامه ای هستی انجام میده
                گزینه چهارم At lock screen هم وقتی گوشی لاک شده دستور رو میتونی اجرا کنی
                مثلاً at Home Screen رو انتخاب کن و وارد تنظیمات میشی
                مجمو عه ای از دستورات برای هر دکمه موجوده
                برو به قسمت Status bar حالا اگه میخوای مثلاً از راست به چپ استاتوس رو لمس کنی و کاری بکنه Swipe Left رو بزن و وارد اپلیکیشن ها میشی حالا تعیین کن وقتی از راست به چپ کشیدی چه کنه؟میتونی بگی Lock Device بزنه یعنی گوشی رو قفل کنه یا دوربین رو باز کنه یا ریبوت شه یا برنامه اس ام اس رو باز کنه و یا کار دکمه همو رو انجام بده و هزاران کار دیگه...
                کلاً باید باهاش ور بری تا دستت بیاد که چه کاری میخوای بکنه!

نظر

من که جیل نکردم و از 4.3.3 استفاده می کنم . چه کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                  X