اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

يك راه بسيار عالي و 100% كارامد براي تشخيص لاك از انلاك فكتوري

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با سلام.گوشی لاک را آیا می توان آن لاک کرد؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط elarho نمایش پست ها
      با سلام.گوشی لاک را آیا می توان آن لاک کرد؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
      جای سوال شما اینجا نبود اما بستگی به ورژن دیوایس دارد . 4.0.1 به پایین میشه البته شما باید سیم کارت فعال سازی داشته باشید یا سیم کارتی که باهاش گوشیو گرفتید

نظر

خیلی خوب و مفید بود ممنون کاملاً جواب داد

نظر

سلام دوستان وقتی توی مغازه ایم و داریم گوشی نومیخریم ازکجا میشه فهمید چه ورژنی روشه به حرف فروشنده که نمیشه اعتمادکرد؟

نظر

به جای این کارا از فروشنده بخواین براتون 1 دفعه گوشی رو ریستور کنه اگه با itunes اکتیو شد یعنی انلاک هسته....
            اگه فروشنده ادم درستی باشه این کارو می کنه تو کرمان که همه این کارو می کنن.... هر کی هم می گنه نمی کنه یه ÷یغام خصوصی برا من بزاره با هم تو کرمان می خریم براش...در مورد برنامه ای که معرفی شد هم باید بگم ...شرکت سازنده برنامه به دلیل به تعافق نرسیدن سر قیمت با apple فعلا فقط 4G ها رو می تونه تشخیص بده با 3Gs هایی که بوت رام جدید و تاریخ ساختشون فقط ماله 1 سال پیش باشه.....

نظر

نوشته اصلی توسط sina_mac نمایش پست ها
              جای سوال شما اینجا نبود اما بستگی به ورژن دیوایس دارد . 4.0.1 به پایین میشه البته شما باید سیم کارت فعال سازی داشته باشید یا سیم کارتی که باهاش گوشیو گرفتید
              حرف دوستمون جای یه کم تغییر داره...کلا شما هر ورژنی رو که بتونی جیلبرک کنی می تونی انلاک کنی... حالا می خواد فریمویر کاستوم باشه یا استاندارد......
              4.1 هم انلاک شد...

نظر

نوشته اصلی توسط lord salazar نمایش پست ها
                حرف دوستمون جای یه کم تغییر داره...کلا شما هر ورژنی رو که بتونی جیلبرک کنی می تونی انلاک کنی... حالا می خواد فریمویر کاستوم باشه یا استاندارد......
                4.1 هم انلاک شد...
                آقا روش آنلاکش کو؟ با چی آنلاک میشه؟

نظر

سلام دوستان
                  یه نرم افزار برای فهمیدن وضعیت گوشی پیدا کردم که فکر کنم کمک کنه.

Check if your device is unlockable or Tethered with just a simple USB connect!

DOWNLOAD HERE (Hotfile.com: One click file hosting: f0recast-V1.2.zip)

نظر

اون سه تا aaa در پشت جعبه / کنار شماره سریال به چه معنایی است؟

نظر

منم الان تست کردم اصلا جواب نداد

نظر

خیلی وقته که این نرم افزار در این مورد رد شده

نظر

رو مک بوک پرو و آیفون 4 تست شد فقط مدل رو درست تشخیص داد همین

واسه مک بوک قیمت هم درآورد

نظر

من رو يه ايفون 4 كه از اپل استور كانادا به اسم انلاك فكتوري برام اوردن، سيمكارت هم توش نبود ولي ظاهرا لاكه تست كردم، هم ايفون رو درست تشخيص داد، هم گفت انلاك فكتوريه !!!
                            پارت نامبر گوشيمم اينه: Mc605c/a كه هر جا سرچ كردم ميگن انلاك فكتوريه ! (يعني بايد باشه)

يكي منو راهنمايي كنه كه چيكار كنم؟*!!!

نظر

نوشته اصلی توسط hamid_1985teh نمایش پست ها
                              من رو يه ايفون 4 كه از اپل استور كانادا به اسم انلاك فكتوري برام اوردن، سيمكارت هم توش نبود ولي ظاهرا لاكه تست كردم، هم ايفون رو درست تشخيص داد، هم گفت انلاك فكتوريه !!!
                              پارت نامبر گوشيمم اينه: Mc605c/a كه هر جا سرچ كردم ميگن انلاك فكتوريه ! (يعني بايد باشه)

يكي منو راهنمايي كنه كه چيكار كنم؟*!!!
                              ممنون از راهنماییتون!!!
                              یعنی هیچکس هیچ نظوی نداره؟؟؟ !

نظر

یه راه ساده ولی نا کارامد اینه که آیفون های لاک سیم اجکتور ندارن ولی آنلاک فکتوریها همشون داخل قسمت دفترچه راهنما سیم اجکتور دارن حالا اینم راهیه واسه خودش

نظر

صبر کنید ..
                                X