اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه های trial را free دریافت کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه های trial را free دریافت کنید

از این پس واسه برنامه ها پول ندین

امروز دلشتم یه گشتی تو installous میزدم دیدم در قسمت searchesh اسم هر برنامه trial یعنی پولی مینویسم برنامه رو کرک شده در اختیارم میزاره یعنی واسه هیچ برنامهای لازم نیست پولی داده شود

مثلا بازی top gun که 2.99$ هست.

ویرایش توسط daneshmand : https://i-phone.ir/forums/member/17869-daneshmand در ساعت 21-08-2010, 09:39 PM

خیلی منون از دانشمند عزیز برای اموزش برنامه فقط بچه باید توجه داشته باشن این برنامه رو باید از طریق cydia نصب کنید . 

نظر

نوشته اصلی توسط sajad.orangman نمایش پست ها
      خیلی منون از دانشمند عزیز برای اموزش برنامه فقط بچه باید توجه داشته باشن این برنامه رو باید از طریق cydia نصب کنید . 
      ممنونم از سجاد عزیزم

نظر

با این برنامه میتونین فقط برنامه هایی که کرک شده باشن رو نصب کنین نه هربرنامه ای رو

نظر

این برنامه خیلی خوبه
          نکته جالبش اینه که احساس خوب نصب نرم افزار بدون نیاز به آیتونز رو به ما که تحزیم هستیم میده
          اما من نتونستم فایلهای دانلودیش رو از تو گوشی پبدا کنم که واشه خودم به عنوان بکاپ نگه دارم!
          People!There is no way in the middle...

نظر

نوشته اصلی توسط saeedm_99 نمایش پست ها
            این برنامه خیلی خوبه
            نکته جالبش اینه که احساس خوب نصب نرم افزار بدون نیاز به آیتونز رو به ما که تحزیم هستیم میده
            اما من نتونستم فایلهای دانلودیش رو از تو گوشی پبدا کنم که واشه خودم به عنوان بکاپ نگه دارم!

/private/var/mobile/Documents/Installous/downloads

نظر

بد نیست به این مطلب هم اشاره بشه که گفته شده اپل در پی اضافه کردن گزینه ای به اپل استور هست که شما قبل از خرید برنامه بتونین برنامه رو برای مدت کمی به صورت تریال و مجانی امتحان کنین

نظر

خوبیش اینه که برنامه های کرک شده زو هم آپدیت میکنه
                People!There is no way in the middle...

نظر

فکر نمیکنید موضووع installous در این انجمن یه ذره زیادی تکراری و قدیمی هست ؟؟ اصلا installous کارش همین نصب برنامه های کرک شده هست سورش هم همین apptrackr home

نظر

اره واقعا برنامه عالی هست منم میدونستم که این برنامه قدیمی هست ولی خیلی از برنامه های tial ایتونز رو free و کرک شده در اختیار میزاره

نظر

فقط کرک شده.
                      شما برنامه ی free رو اگه کرک کنید و بخواید آپلود کنید اجازه نمیده.
                      هرچی توی apptrackr هست توی اینم هست
                      sigpic

نظر

صبر کنید ..
                      X