اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

back up گرفتن از itunes موقع عوض کردن ویندوز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• back up گرفتن از itunes موقع عوض کردن ویندوز

سلام . دوستان من میخوام ویندوزم رو عوض کنم ولی اگر عوض کنم itunes پاک میشه و تمام آهنگها و ... پاک میشه و دوباره که sync کنم از تو ipod هم پاک میشه !!!

کسی نمیدونه چطور میشه از itunes بک آپ گرفت که بعد از عوض کردن windows بشه تمام چیزایی

که داشتم رو برگردونم؟؟؟؟ مرسی

itunes 9.2
    ipod touch 3g 32gb
    win xp -------> win seven
    ویرایش توسط hormozan : https://i-phone.ir/forums/member/25981-hormozan در ساعت 20-08-2010, 07:17 PM

شما از تو کامپیوترت بروmy docunents بعد برو تو my music یه پوشه به اسم itunes اونجاست اونو یه جا کپی کن( مثلا رو فلش )وقتی ایتونز جدیدو نصب کردی رو لب تاب برو به مسیر start سپس به گزینه sony ( البته اگه لب تابت سونیه یا هر اسم دیگه ای که واسه لب تابت گذاشتی یعنی گزینه بالا سمت راست) اونجا یه گزینه به نام my music هست پوشه ایتونزی که قبلا کپی کردی رو اونجا کپی کن.در اولین اتصال گوشی به لب تاب یا کامپیوتر کل اطلاعاتتو دوباره بر میگردونه.موفق باشی

نظر

اگر قبل از تغییر ویندوز اون پشتیبان رو نگرفته باشیم و اطلاعات در موبایلمون موجود باشه و در لپ تاپ با ویندوز جدید همه اطلاعات از بین رفته باشه چه جوری باید سینک کنیم که اطلاعات موبایلمون خالی نشه و کل اطلاعات موجود بر روی موبایل به لپ تاپ منتقل بشه؟

نظر

سلام،
        من تا حالا چند بار با همین روش شما ویندوز عوض کردم ولی هر بار باید authorize this computer کنم .
        به خاطر همین الان مینویسه که 4کامپیوتر از 5 کامپیوتر authorize شده !
        حالا اینبار میترسم که ویندوز بریزم و همه بازیام بپره چون اکانت قبلیم همین بلا سرش اومد و بازیایی که با اون اکانتم گرفته بودم پرید!!
        حالا چیکار کنم؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahdie_hkd نمایش پست ها
          سلام،
          من تا حالا چند بار با همین روش شما ویندوز عوض کردم ولی هر بار باید authorize this computer کنم .
          حالا اینبار میترسم که ویندوز بریزم و همه بازیام بپره چون اکانت قبلیم همین بلا سرش اومد و بازیایی که با اون اکانتم گرفته بودم پرید!!
          حالا چیکار کنم؟؟
          منم همین مشکل رو دارم.یادمه یکی از بچه ها یه جا از آیتونز رو گفته بود که می رفتیم و یه چیزی رو ریست می کردیم و فکر کنم تعداد ریست ها هم محدود بود.اگه کسی می دونه دریغ نکنه.ممنون

نظر

من جواب سوالم رو نگرفتم و مثل اینکه بحث به موضوع دیگه ای کشیده شده

نظر

نوشته اصلی توسط mahdie_hkd نمایش پست ها
              سلام،
              حالا چیکار کنم؟؟
              شما بايد قبل از عوض كردن ويندوز اكانت رو De authorize ميكردين كه اين مشكل پيش نياد. اين دفعه كه خواستين عوض كنين قبلش رو Deauthorize Computer كليك كنين و بعدش ويندوز رو عوض كنيد و بعد از نصب دوباره َAuthorize كنين.

نظر

صبر کنید ..
              X