اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبورد کاملا فارسی iPad

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    با تشکر از علیرضای عزیز
    ممنون از تمام زحماتت
    من یه لایسنس برای IPAD WIFI گرفتم و نصب کردم ولی بعد از اولین باری که ریست میکنم بعد از نصب نرم افزار زبان فارسی می پره وجاش زبان هبرو میاد.
    بعد از کمی تلاش فهمیدم که بعد از هر بار روشن - خاموش کردن باید از طریق winterboard ریسپرینگ کنم تا درست بشه.
    راستی بعد از نصب نرم افراز موقع بالا اومدن خیلی دستگاه دیر لود میشه ولی موقعی که برنامه رو remove میکنم درست میشه.
    لطفا راهنمایی کنید.
    منتظرم
    با تشکر

نظر

آقا سلام
      اگه یه جورایی نیم*فاصله رو هم می*ذاشتین دم دست*تر خیلی بهتر می*بود. چون خیلی خیلی نیاز می*شه. مثلا تو همین یه سطر پنج بار استفاده شده.
      ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط saedinia نمایش پست ها
        سلام
        با تشکر از علیرضای عزیز
        ممنون از تمام زحماتت
        من یه لایسنس برای IPAD WIFI گرفتم و نصب کردم ولی بعد از اولین باری که ریست میکنم بعد از نصب نرم افزار زبان فارسی می پره وجاش زبان هبرو میاد.
        بعد از کمی تلاش فهمیدم که بعد از هر بار روشن - خاموش کردن باید از طریق winterboard ریسپرینگ کنم تا درست بشه.
        راستی بعد از نصب نرم افراز موقع بالا اومدن خیلی دستگاه دیر لود میشه ولی موقعی که برنامه رو remove میکنم درست میشه.
        لطفا راهنمایی کنید.
        منتظرم
        با تشکر
        موقع نصب Persian Keyboard iPad را نصب کردید دیگه؟ اگر نسخه iPhone,iPod را نصب کرده باشید ممکنه اینطوری بشه.
        ۱۰ ساعت اول فروش نسخه اولیه کیبورد یکسری مشکلات اینطوری داشت که بعدش حل شد و من پکیج های آيفون را از آیپد جدا کردم. ممکنه شما اون نسخه قدیمی را نصب کرده باشید. برای همین برید Cydia و Refresh کنید و مطمئن بشید که نسخه iPad را نصب کرده اید. اگر نه نسخه فعلیتون را پاک کنید و بعدش نسخه iPad را نصب کنید. مشکلش حل میشه کاملا.
        ولی اگر مشکل شما چیز دیگری است بگید تا پیگیری کنم و مشکل را پیدا کنم.
        ولی به احتمال زیاد تداخل با یک برنامه دیگه داره چون خودم و دوستام از دیروز تاحالا با نسخه جدید داریم کار میکنم و هیچ مشکلی نداریم حتی سرعت. البته طبیعیه که زمان بوت کردن کمی زیاد بشه ولی در حد ۵۰۰ میلی ثانیه است(۰.۵ نیم ثانیه) نهایتا نه خیلی زیاد.

لطف کنید من رو از نتیجه با خبر کنید.
        با تشکر
        علیرضا

----ویرایش
        به نقل از یکی دوستان که مشکل مشابه شما داشت "من یک کیبرد فارسی دیگه نصب داشتم که با پاک کردنش و دوباره نصب کردن کیبرد فارسی شما حل شد."
        البته من در صفحه محصول دقیقا ذکر کردم که: "شما نباید قبل از نصب این برنامه هیچ برنامه ی کیبورد دیگری نصب کنید، مثلا کیبورد عبری"

نظر

نوشته اصلی توسط alireza نمایش پست ها
          موقع نصب persian keyboard ipad را نصب کردید دیگه؟ اگر نسخه iphone,ipod را نصب کرده باشید ممکنه اینطوری بشه.
          ۱۰ ساعت اول فروش نسخه اولیه کیبورد یکسری مشکلات اینطوری داشت که بعدش حل شد و من پکیج های آيفون را از آیپد جدا کردم. ممکنه شما اون نسخه قدیمی را نصب کرده باشید. برای همین برید cydia و refresh کنید و مطمئن بشید که نسخه ipad را نصب کرده اید. اگر نه نسخه فعلیتون را پاک کنید و بعدش نسخه ipad را نصب کنید. مشکلش حل میشه کاملا.
          ولی اگر مشکل شما چیز دیگری است بگید تا پیگیری کنم و مشکل را پیدا کنم.
          ولی به احتمال زیاد تداخل با یک برنامه دیگه داره چون خودم و دوستام از دیروز تاحالا با نسخه جدید داریم کار میکنم و هیچ مشکلی نداریم حتی سرعت. البته طبیعیه که زمان بوت کردن کمی زیاد بشه ولی در حد ۵۰۰ میلی ثانیه است(۰.۵ نیم ثانیه) نهایتا نه خیلی زیاد.

لطف کنید من رو از نتیجه با خبر کنید.
          با تشکر
          علیرضا

----ویرایش
          به نقل از یکی دوستان که مشکل مشابه شما داشت "من یک کیبرد فارسی دیگه نصب داشتم که با پاک کردنش و دوباره نصب کردن کیبرد فارسی شما حل شد."
          البته من در صفحه محصول دقیقا ذکر کردم که: "شما نباید قبل از نصب این برنامه هیچ برنامه ی کیبورد دیگری نصب کنید، مثلا کیبورد عبری"
          ممنون علیرضا جان که پیگیری می کنی
          والا همه چیز رو چک کردن مطمئنم که کیبورد دیگری نصب نیست
          ولی نمی دونم چرا تو موقع لود شدن دستگاه خیلی خیلی کنده و زبان فارسی میپره و بجای حروف فارسی حروف هبرو میاد
          ولی وقتی ریپرینگ میکنی درست میشه
          والا مال باباست و گرنه من همینجوری هم رازی بودم
          با تشکر

نظر

ممنون علیرضا جان که پیگیری می کنی
            والا همه چیز رو چک کردن مطمئنم که کیبورد دیگری نصب نیست
            ولی نمی دونم چرا تو موقع لود شدن دستگاه خیلی خیلی کنده و زبان فارسی میپره و بجای حروف فارسی حروف هبرو میاد
            ولی وقتی ریپرینگ میکنی درست میشه
            والا مال باباست و گرنه من همینجوری هم رازی بودم
            با تشکر
            سلام ، من پیگیر خرید شما شدم و شدیدا به نظر میاد که شما نسخه صبح و ظهر جمعه را نصب کردید و نسخه شب جمعه را نصب نکردید. چون نسخه اولی که ریلیز شده چنین مشکلاتی داشت که توی نسخه آپدیتش بر طرف شد.
            آيا شما نسخه ی جدید کیبورد فارسی iPad را نصب کرده اید که شب جمعه ریلیز شد؟

و آیا اینکه Restore تا چه حد براتون امکان پذیره؟، چون ممکنه اگر اثر تداخل برنامه ای هم که بوده، با پاک کردن برنامه قبلی کاملا برطرف نشه. ولی سالم کار کردن برنامه روی FW ای که سالمه، کاملا تضمین شدست.

نظر

سلام و خسته نباشید خدمت علیرضا جان
              من همین الان یک لایسن خریدم و دارم سورس رو اضافه میکنم
              فقط خواستم بهت بگم دست مریضا گل کاشتی پسر دمت گرم

نظر

آقا دستت درد نکنه
                خیلی خوبه
                من الان دارم با اون کیبرد تاپ میکنم
                فقط ۳مشکل رو من دارم
                اولیش اینه که کلید پاک کردن پایین تر از عادت همیشگی است
                دوم :علامت سیب فلسفه*ش چیه؟؟
                سوم : این auto correction خیلی اعصاب خورد کن شده
                میدونم میشه غیر فعالش کرد ولی برای انگلیسی لازمه

بازم میگم اینا مشکلات منه و دستت درد نکنه چون خیلی احساس بهتری نسبت به اون کیبرد ....عربی داره
                ویرایش توسط Khashayar jan : https://i-phone.ir/forums/member/23985-khashayar-jan در ساعت 26-02-2011, 09:40 PM

نظر

علیرضا جان خسته نباشی فقط یک مشکل که نفر قبلی هم ذکر کردن

سرعت پاک کردن کمه اگه دقت کنی قاعدتا وقتی مدتی دست رو روی دکمه ضربدر میگیریم باید به جای حرف حرف کلمه کلمه پاک کنه که این کار رو نمیکنه!!!
                  امیدوارم متوجه شده باشی منظورمو!!!! 

نظر

نوشته اصلی توسط Khashayar jan نمایش پست ها
                    آقا دستت درد نکنه
                    خیلی خوبه
                    من الان دارم با اون کیبرد تاپ میکنم
                    فقط ۳مشکل رو من دارم
                    اولیش اینه که کلید پاک کردن پایین تر از عادت همیشگی است
                    دوم :علامت سیب فلسفه*ش چیه؟؟
                    سوم : این auto correction خیلی اعصاب خورد کن شده
                    میدونم میشه غیر فعالش کرد ولی برای انگلیسی لازمه

بازم میگم اینا مشکلات منه و دستت درد نکنه چون خیلی احساس بهتری نسبت به اون کیبرد ....عربی داره
                    بله، پایین تر گذاشتمش چون جای کاراکتر چ نبود و اهمیت داشت که جایگاه کلید ها تا جای ممکن استاندارد باشه. ولی سریعا بش عادت میکنید. توی آیفون حتی پایین ترین دکمه است Backspace
                    علامت سیب که خودش برای قشنگیه خودتون هم به نحو احسن ازش استفاده کردید ولی اگر انگشتتون را روش نگه دارید یکسری کاراکتر های دیگه هم میتونید تایپ کنید.
                    لطفا یک نگاه به عکسهای صفحه اول تاپیک بندازید تا بقیه قابلیتهاش رو هم ببینید.
                    و اما مسئله ی AutoCorrection. من کلا Autocorrection عربی را حذف کردم و این چیزی که باش سر و کار دارید Auto-Trained Auto-Correction اه که بر اساس کلماتی که خودتون تایپ کردید قبلا Train شده. الان چون مقدار داده هاش کمه کمی اذیت میکنه ولی اگر کمی تحملش کنید(کمتر از یک هفته) خیلی خوب جواب میده(البته اگر این یک هفته به اندازه کافی باش تایپ کنید که یاد بگیره کلمات فارسی بیشتری رو)

نوشته اصلی توسط Poirot نمایش پست ها
                    علیرضا جان خسته نباشی فقط یک مشکل که نفر قبلی هم ذکر کردن

سرعت پاک کردن کمه اگه دقت کنی قاعدتا وقتی مدتی دست رو روی دکمه ضربدر میگیریم باید به جای حرف حرف کلمه کلمه پاک کنه که این کار رو نمیکنه!!!
                    امیدوارم متوجه شده باشی منظورمو!!!! 
                    نفر قبل منظورشون محل قرار گیری دکمه Backspace بود و منظورشون سرعت پاک کردن نبود!
                    چیزی که شما میگید به نظر درست میاد، ولی اینطوری نیست که کلا زیاد پاک نکنه، فقط زمان بیشتری لازم داره تا سرعتش را زیاد کنه و من فکر میکنم این جزء ویژگی های زبان عبری در آیپد باشه، چون کیبورد من جایگزین اون میشه. و تنظیمات دیگه ای را دستکاری نمیکنه.

من کمی روش کار میکنم، نهایتش اینه که با کیبورد عربی جایگزینش میکنم اگر مسئله خیلی حاده براتون. امیدوارم اون اینطوری نباشه فقط.

میتونید جمعه منتظر یک آپدیت جدید باشید که انشاالله مشکل شمارو هم پوشش بده.

متشکرم از نظراتتون
                    علیرضا

نظر

اون ت که به شما عرض کردم اینجوریه: ة. ـة
                      بله واقعا حق دارید دیگه بنا براینه که از ی دم بریده استفاده نشه! :d

در هر صورت بازم ممنونم. خیلی.

نظر

سلام
                        منم نصب کردم و عالی بود
                        ممنون
                        من هم با دوستمون سعیدی نیا هم رای هستم در مورد کندتر شدن بالا آمدن آی پد گرچه موضوع مهمی نیست...
                        دو سوال هم داشتم:
                        اول من فرق ۳ویرایش مختلف کیبورد رو متوجه نشدم لطا کمی توضیح دهید تا ببینیم کدام برای چه کسی مناسب تر هست.
                        دوم در صورت تمایل راغب هستم بفرمایید از کیبورد شما که پولی شده چقدر استقبال شده بلحاظ تعداد بار دانلود
                        متشکر

نظر

نوشته اصلی توسط alireza نمایش پست ها
                          سلام ، من پیگیر خرید شما شدم و شدیدا به نظر میاد که شما نسخه صبح و ظهر جمعه را نصب کردید و نسخه شب جمعه را نصب نکردید. چون نسخه اولی که ریلیز شده چنین مشکلاتی داشت که توی نسخه آپدیتش بر طرف شد.
                          آيا شما نسخه ی جدید کیبورد فارسی ipad را نصب کرده اید که شب جمعه ریلیز شد؟

و آیا اینکه restore تا چه حد براتون امکان پذیره؟، چون ممکنه اگر اثر تداخل برنامه ای هم که بوده، با پاک کردن برنامه قبلی کاملا برطرف نشه. ولی سالم کار کردن برنامه روی fw ای که سالمه، کاملا تضمین شدست.
                          بازم خیلی ممنون از پیگیریت علیرضا جان
                          مطمئنم که نسخه شب جمعه رو نصب کردم چون امروز یه بار سورس حذف و دوباره اضافه کردم ولی باز هم درست نشد.
                          مشکلی با ریستور ندارم چون به بابام گفتم تا آخر هفته بکاپ از اطلاعاتش بگیره انشاالله که درست بشه.
                          بار هم ممنون از زحماتت
                          منتظر برنامه های جدیدت هستیم

نظر

اگه میشه مجانیشو بگذارید ودر مورد این سورس هم راهنمایی بفرمایید

نظر

نوشته اصلی توسط yazdizadeh نمایش پست ها
                              سلام
                              منم نصب کردم و عالی بود
                              ممنون
                              من هم با دوستمون سعیدی نیا هم رای هستم در مورد کندتر شدن بالا آمدن آی پد گرچه موضوع مهمی نیست...
                              دو سوال هم داشتم:
                              اول من فرق ۳ویرایش مختلف کیبورد رو متوجه نشدم لطا کمی توضیح دهید تا ببینیم کدام برای چه کسی مناسب تر هست.
                              دوم در صورت تمایل راغب هستم بفرمایید از کیبورد شما که پولی شده چقدر استقبال شده بلحاظ تعداد بار دانلود
                              متشکر

اون ۳ چیدمان مربوط به کیبورد اکسترنال و سخت افزاری میشه. زمانی که شما کیبورد سخت افزاری به iPad وصل کنید میتونید با ۳ Layout مختلف باش کار کنید. این سه Layout استاندارد به شرح زیرن
                              Persian
                              Persian-ISIRI 2901
                              Persian-QWERTY

نسخه های قبلی کیبوردم که مجانی بود، آمار گسترشش را تا حدود ۳ هزار! نسخه دارم.
                              با توجه به اینکه دو روز از فروش کیبورد میگذره فکر میکنم تاحالا تعداد معقولی خرید کرده باشن!
                              این بیشترین اطلاعاتیه که الان میتونم در اختیارتون بزارم.

بازم خیلی ممنون از پیگیریت علیرضا جان
                              مطمئنم که نسخه شب جمعه رو نصب کردم چون امروز یه بار سورس حذف و دوباره اضافه کردم ولی باز هم درست نشد.
                              مشکلی با ریستور ندارم چون به بابام گفتم تا آخر هفته بکاپ از اطلاعاتش بگیره انشاالله که درست بشه.
                              بار هم ممنون از زحماتت
                              منتظر برنامه های جدیدت هستیم
                              پس حتما من رو در جریان پیشرفت کارت قرار بده. متشکرم.

نوشته اصلی توسط ajeedahak نمایش پست ها
                              اگه میشه مجانیشو بگذارید ودر مورد این سورس هم راهنمایی بفرمایید
                              متاسفانه ارائه کیبورد مجانی دیگه از برنامه کارم خارج شده. اگر تمایل به استفاده دارید میتونید اون رو خریداری کنید. اگر فروشنده هم هستید خرید عمده تخفیف زیادی داره که میتونه براتون مناسب باشه.

نظر

علیرضا خان ممنون و خسته نباشی ،خرید کردم همه چیز عالی هستش از مراحل خرید گرفته تا خود کیبورد،فقط یه کوچولو سیستم عامل رو کند کرده زیاد محسوس نیست اگه میتونی رو این قضیه تمرکز کن
                                ویرایش توسط Arsal4n : https://i-phone.ir/forums/member/1023-arsal4n در ساعت 27-02-2011, 12:58 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X