اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبورد کاملا فارسی iPad

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با برنامه جدید مشکل آیپد من حل شد
    مرسی علیرضای عزیز

نظر

البته من پیشنهاد میکنم که از این لینک خرید را آغاز کنید
      نمایش محصول

نوشته اصلی توسط AliAlavi1 نمایش پست ها
      سلام علیرضا جان.

من یه لایسنس خریدم و الان سعی کردم از طریق Cydia ورژن iPad رو نصب کنم. با یه خطا روبرو میشم و برنامه نصب نمی شه.

/var/cache/apt/archives/com.persdev.perskeyboard_4.0.3_iphoneos-arm.deb
      Subprocess pre-installation script returned error exit status 1

آیا دستور نصب خاصی داره؟

با تشکر از زحماتت.
      بعد از پرداخت لازم بود که دوباره به سایت برگردید تا فرآیند پرداخت تکمیل بشه، البته لازم بود که در صفحه خرید بنویسم این مطلب را، که الان به سایت اضافه کردم.

هیچ نگرانی نداره، ایمیلی که باش رجیستر کردید را برای من میل کنید لینک صفحه ی آخری که باید میرفتید و نرفتید را براتون میفرستم تا مشکلتون حل شه!

نظر

نوشته اصلی توسط Alireza نمایش پست ها
        البته من پیشنهاد میکنم که از این لینک خرید را آغاز کنید
        نمایش محصول

بعد از پرداخت لازم بود که دوباره به سایت برگردید تا فرآیند پرداخت تکمیل بشه، البته لازم بود که در صفحه خرید بنویسم این مطلب را، که الان به سایت اضافه کردم.

هیچ نگرانی نداره، ایمیلی که باش رجیستر کردید را برای من میل کنید لینک صفحه ی آخری که باید میرفتید و نرفتید را براتون میفرستم تا مشکلتون حل شه!
        مرسی علیرضا جان،

همونطور که توی پست بعدی نوشتم مشکل رو حا کردم. باز هم ممنون از راهنماییت. همین الان برای iPod Touch هم یه لایسنس خریدم و با موفقیت نصب شد.

نظر

علیرضا جان، آفرین ... و خسته هم نباشی.

متاسفانه من الان قادر به این هزینه نیستم، ولی در اسرع وقت که یه کم دست و بالم بازتر بشه منم این کیبرد رو خریداری میکنم.

خیلی خوشحال شدم، که دیدم کار کیبرد اینقدر خوب پیشرفت داشته و تونستی تمومش کنی.

ان شاءالله برنامه های بشتری ازت ببینیم.

به امید موفقیت روزافزون.

نظر

جان من مجانیشو بزارید...

نظر

سلام. دست شما درد نکنه. من خریدم برای آیپدم. فقط یه مشکل کوچیک داره. شما فرموده بودید کاراکتر «أ» رو گذاشتید ولی نبود. فقط آ و إ رو روی حرف الف دیدم. به نظرم اون حرف برای کلمه*هایی مثل مسأله هیأت و .... لازم است. باز هم از شما ممنونم. واقعا عالیه

نظر

نوشته اصلی توسط behrooz58
                bebakhshid english minevisam chon arabi ro hazf kardam va dige hazer nistam baresh gardonam
                moshkele man ham takmil nakardane kharide fek konan
                emailamo ferestadam be maileton
                montazere link hastam
                merc
                ظاهرا دو تلاش داشتید که لینک هردوش را براتون میل کردم.

نوشته اصلی توسط dearsaeedtaheri نمایش پست ها
                سلام. دست شما درد نکنه. من خریدم برای آیپدم. فقط یه مشکل کوچیک داره. شما فرموده بودید کاراکتر «أ» رو گذاشتید ولی نبود. فقط آ و إ رو روی حرف الف دیدم. به نظرم اون حرف برای کلمه*هایی مثل مسأله هیأت و .... لازم است. باز هم از شما ممنونم. واقعا عالیه
                من تا این لحظه فکر میکردم أإ یکی ان و سیستم خودش موقع نوشتن شکلش را عوض میکنه!
                سر حرفم هستم، همین هفته آپدیت بعدی این کاراکتر رو هم خواهد داشت. این چند روز صبر هم به خاطر اینه که نظرات جدید جمع بشه.

از نظرتون متشکرم

نظر

سلام اقای شفایی و خسته نباشید

من الان دو تا لیسنس واسه ایپد خودم و خانمم خریدم و هر دو نصب شد بدون مشکل

میخواستم بپرسم امکانش هست یه ورژن ۵ ردیفی با اعداد هم بش اضافه بشه و اگه هم ممکن باشه دکمه enter رو بزرگتر کنید به نظر من بهتره . راستی اون علامت اپل اون پایین به چه درد میخوره؟

ولی در کل عالیه و من به همه بچه ها توصیه میکنم بگیرنش. واقعا فرق میکنه و حتما ارزششو داره

بازم بهتون تبریک میگم واسه کار عالیتون

نظر

ممنون که اینقدر سریع پاسخ میدهید. دو تا پیشنهاد دیگه هم داشتم که الان بعد از مدتی کار با این کیبورد به نظرم رسید. وقتی ما دکمه اسپیس رو دو بار میزنیم خود به خود نقطه تایپ میشه. به همین دلیل وجود نقطه به نظر من غیر ضروریه و میتونه با ویرگول عوض بشه. البته این نظر منه و چون همیشه دو بار اسپیس رو برای نقطه میزدم طبق عادت خودم گفتم. نظر خودتون و بقیه اعضا مهمتره.
                    روی حرف ه اگه دو تا حرف دیگه قرار بگیره بی نقص ترین کیبورد دنیا رو خواهیم داشت. ۱: حرف ت تانیث. (همونی که روش دو تا نقطه هست) ۲: حرف ه که رویش همزه دارد. برای نوشتن کلماتی از قبیل خانه*ی و لانه*ی و ...
                    البته این دو مورد آخر زیاد ضروری نیستن ولی برای ایده آل تر شدن برنامتون عرض کردم.
                    خیلی خیلی ممنونم از زحماتتون

نظر

نوشته اصلی توسط ali1448 نمایش پست ها
                      سلام اقای شفایی و خسته نباشید

من الان دو تا لیسنس واسه ایپد خودم و خانمم خریدم و هر دو نصب شد بدون مشکل

میخواستم بپرسم امکانش هست یه ورژن ۵ ردیفی با اعداد هم بش اضافه بشه و اگه هم ممکن باشه دکمه enter رو بزرگتر کنید به نظر من بهتره . راستی اون علامت اپل اون پایین به چه درد میخوره؟

ولی در کل عالیه و من به همه بچه ها توصیه میکنم بگیرنش. واقعا فرق میکنه و حتما ارزششو داره

بازم بهتون تبریک میگم واسه کار عالیتون
                      سلام
                      میشه درست کرد ولی کلا خیلی خیلی کار میبره با این روشی که من انجام میدم و متاسفانه الان دیگه فرصتش را ندارم. بزرگ کردن دکمه ی اینتر فرم استاندارد کیبورد را به هم میزنه و باعث میشه بقیه دکمه ها جابه جا بشن که دیگه از فرم کامپیوتریش خارج میشه.
                      خیلی متشکرم. دکمه اپل که فشار دادنش آرم اپل میزنه. اگر هم نگه دارید دستتون را روش یک سری علائم دیگه براتون میاره که تست کنید.

لیست کامل قابلیت هاش رو به زودی میزارم.

نوشته اصلی توسط dearsaeedtaheri نمایش پست ها
                      ممنون که اینقدر سریع پاسخ میدهید. دو تا پیشنهاد دیگه هم داشتم که الان بعد از مدتی کار با این کیبورد به نظرم رسید. وقتی ما دکمه اسپیس رو دو بار میزنیم خود به خود نقطه تایپ میشه. به همین دلیل وجود نقطه به نظر من غیر ضروریه و میتونه با ویرگول عوض بشه. البته این نظر منه و چون همیشه دو بار اسپیس رو برای نقطه میزدم طبق عادت خودم گفتم. نظر خودتون و بقیه اعضا مهمتره.
                      روی حرف ه اگه دو تا حرف دیگه قرار بگیره بی نقص ترین کیبورد دنیا رو خواهیم داشت. ۱: حرف ت تانیث. (همونی که روش دو تا نقطه هست) ۲: حرف ه که رویش همزه دارد. برای نوشتن کلماتی از قبیل خانه*ی و لانه*ی و ...
                      البته این دو مورد آخر زیاد ضروری نیستن ولی برای ایده آل تر شدن برنامتون عرض کردم.
                      خیلی خیلی ممنونم از زحماتتون
                      اینکه نقطه میزاره ربطی به کیبورد نداره. خود سیستم با دوتا اسپیس میزاره و تنظیماتش هم در صفحه انتخاب کیبورد هست.
                      میشه بنویسید این ت را ببینم چه شکلیه؟
                      چشم این دو را هم اضافه خواهم کرد فقط توجه دارید که در نگارش فعلی فارسی دیگه از ی دم بریده استفاده نمیشه؟

[quote=Behrooz58;326893]
                      ظاهرا دو تلاش داشتید که لینک هردوش را براتون میل کردم.

link dowom ke ferestadid kar nemikone
                      عزیز دل کیبورد شما فعال شده و میتونید نصبش کنید.
                      یکی از لینکها هم که کار کنه کافیه! من نمیدونستم با کدوم لینک خرید را انجام داده بودید جفتش را فرستادم. که ظاهرا همون دیشب هم اکتیوش کردید.

نظر

دست گلت درد نکنه
                        ببخشید بخاطر اشتباه من افتادی تو دردسر
                        دارم با همون تایپ میکنم
                        کارت درسته
                        فقط ا کلاه دار نداره***
                        ***کلید sp هم نمیدونم چیه
                        ممنون

نظر

پست اول آپدیت شد با توضیحات بیشتر.

آ روی الف اه، دستت را روش نگه داری نمایش داده میشه . sp هم نیم فاصله است.

نظر

منم مشکل کوچیک شدن ایکون ها رو پیدا کردم!!!چی کار کنم درست بشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط green boy نمایش پست ها
                              منم مشکل کوچیک شدن ایکون ها رو پیدا کردم!!!چی کار کنم درست بشه؟
                              اول پکیج قدیمی تون را پاک کنید، بعد سورس را ریفرش کنید و نسخه iPad را نصب کنید.

نظر

اول پکیج قدیمی تون را پاک کنید، بعد سورس را ریفرش کنید و نسخه iPad را نصب کنید.
                                مرسی!درست شد

نظر

صبر کنید ..
                                X