اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

روش نصب کتاب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

این نسخه رو تست کنید:
    http://www.i-phone.ir/forums/thread20453.html

نظر

باید سازگار باشه من که امتحان کردم جواب داده البته ورژن 4.1

نظر

دوست عزیز من همین نسخه را امتحان کردم ولی متاسفانه جواب نداد . اگر نسخه دیگه ای هست بزارید ممنون میشم
        با سپاس

نظر

چرا برا من نصب نمیشه؟
          ipod 4g
          v4.1

نظر

نوشته اصلی توسط mahdimax_25 نمایش پست ها
            چرا برا من نصب نمیشه؟
            ipod 4g
            v4.1
            شما مستقیم از آیتونز بگیر شاید نصب بشه
            People!There is no way in the middle...

نظر

نوشته اصلی توسط saeedm_99 نمایش پست ها
              شما مستقیم از آیتونز بگیر شاید نصب بشه
              با *** سعی کن از iTunes دانلودش کنی (چون error 1009 میده) اگه نداری از ف ی ل ت .... استفاده کن تا IP رو عوض کنه. اگر از خود iTunes بگیری خیلی بهتره.

نظر

دوستان با سلام
                گوشی من آیفون 4،فریمور 4.1،آنلاک فاکتوری،ورژن 64 بیت آیتیونز 10 رو دانلود کردم اما قسمتی به نام book نداره
                کمکم کنید !

نظر

نوشته اصلی توسط ghpaam نمایش پست ها
                  دوستان با سلام
                  گوشی من آیفون 4،فریمور 4.1،آنلاک فاکتوری،ورژن 64 بیت آیتیونز 10 رو دانلود کردم اما قسمتی به نام book نداره
                  کمکم کنید !
                  از منوی بالای ایتونز edit /perferences برید و تیک Books رو بزنید و apply کنید
                  ولی قسمت Books توی Devices وقتی میاد که iBooks روی ایفون نصب باشه !

نظر

دوستان من ویندوز جدید ریختم و الان iBooks تو لیست کناری iTunes نیست! اگه پاک کنم و دوباره بریزم مشکلم با نصب کتابا حل میشه؟
                    ویرایش توسط ali_am76 : https://i-phone.ir/forums/member/37835-ali_am76 در ساعت 08-02-2011, 12:38 AM

نظر

دوستان من نتونستم ibook نصب کنم .جایی خوندم که قبل از جیلبرک باید نصب بشه. کسی میدونه چطور باید نصب کنیم

نظر

واسه نصب کتاب نیازی نیست قبل از جیلبریک ibook داشته باشید چون من خودم بعد از جیلبریک نصبش کردم در فرم ور 4.2.1
                        در مورد سوال جناب ali_am76 خب ایتونز به طور پیش فرض قسمت ibook رو نداره کافیه شما در ویندوز روی یکی از کتابهاتون کلیک راست کنید و از قسمت properties گزینه ی change رو بزنید و برنامه ی ایتونز رو به عنوان برنامه ی دیفالت انتخاب کنید و اوکی کنید ... بعد روی کتاب دوبار کلیک چپ کنید ( به اصطلاح بازش کنید ) تا با ایتونز باز بشه و قسمت ibook ایتونز ایجاد بشه
                        ویرایش توسط armin1991 : https://i-phone.ir/forums/member/6972-armin1991 در ساعت 08-02-2011, 04:08 PM

نظر

حتما نیازی نیست که ibook رو نصب کنید از توی ifile هم می تونید کتاب ها و فایل های pdf , doc رو باز کنید و مطالعه کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط sajad.orangman نمایش پست ها
                            نکته ها : برای استفاده از کتاب باید برنامه ibook رو روی فریور جدید داشته باشید
                            در ipad از ابتدای انتشار وجود داشت . پس باید حتماً روی فریور 4 باشید برای iphone و ipod tuch
                            این برنامه به صورت مجانی در app store وجود داره و در سایت apptrackr.org موجود نیست .
                            کتاب ها رو باید خود itunes بشناسه بعد به راحتی اون رو می تونید روی وسیلتون استفاده کنید با برنامه ی پی سی سویت هم می شه . بعدا در این تاپیک هر دو آموزش قرار می گیریرد .
                            مثله موزیک و عکس که شما اول به itunes معرفی می کنید بعد سینک می کنید
                            ابتدا ibook که برنامه برای اجرای کتابه باید نصب کنید بعد فایل هایی که بچه ها برای کتاب اکترونیک گذاشتن دانلود کنید open withe کنید با itunes بعد برید تو سر برگ بوک حالا کتاب دارید
                            بعد وسیله خود را که وصل کردین برین به سر برگ کتاب books به راحتی نصب می شه . ولی باید توجه کنید مثل برنامه موزیک و عکس و ویدیو که تو برنامه ی خودشون باز می شن باید تو ibooks اجرا کنید . وقنی باز کنید کتابا رو می تونید بخونید به همین راحتی
                            تصویری :
                            جهت باز شدن عکس ها :
                            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                            ]
                            ببخشید دخالت میکنم اما apptrackr.org ورزن جدیدش اومده واسه دانلود

نظر

نوشته اصلی توسط rezaz74 نمایش پست ها
                              با سلام خدمت شما.لطفا بفرمایید که audio books را چگونه باید روی آیفون نصب کرد؟
                              فایل رو داخل ایتون اد کنید در قسمت موزیک بعد با راست کلید وارد Get info بشید .
                              سربرگ options رو انتحاب کنید و در نوار Media kind
                              موزیک را تغییر داده به روی Audio book قرار دهید ok کنید .
                              حالا می تونید کتاب صوتی رو در سربگ خودش داشته باشید .
                              موفق باشید

نظر

دوستان سلام
                                من با اینکه iBook رو روی گوشیم نصب کردم اما تو دیوایس تب book رو ندارم!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X