اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اعلام سرقت آيفون

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اعلام سرقت آيفون

متاسفانه سرقت موبايل در كشور ما از مشاغل! پر درامد است. از اونجا كه آيفون از اون دسته موبايلهايي است كه به سرويس هاي تخصصي نياز داره و از اونجا كه اكثر متخصصين و اساتيد آيفون در ايران در اين انجمن عضو هستند، لذا اين تاپيك جهت اعلام مشخصات آيفون هاي سرقتي افتتاح ميشود تا در صورتي كه با آيفوني مشكوك بوديد اين تاپيك رو چك كنيد. جهت وحدت رويه لطفا پست ها به صورت تيپ و با فرمت ذيل باشد:
    مدل آيفون:
    ظرفيت:
    كد imei:
    شماره سريال:
    تاريخ سرقت:
    محل سرقت:

اميدوارم پست بعدي من آخرين پست اين تاپيك باشه!

مدل آيفون:3g آنلاك فكتوري-مشكي
    ظرفيت:16 گيگ
    كد imei: كد 011776007725833
    شماره سريال:87844SWCY7K
    تاريخ سرقت:87/12/26
    محل سرقت:تهران- حوالي ميدان آزادي

نظر

مدل آيفون: iPhone 3GS Black
      ظرفيت: 16GB
      كد 011948000601028
      شماره سريال:
      تاريخ سرقت: 23 تیر
      محل سرقت: خ دولت (پیک از ژنیک)

گوشی در بسته بندی و کاملا نو هستش!

نظر

این گوشیها پیدا شده یا نه ؟

نظر

با اطمینان میشه گفت من جزو اولین کسانی بودم که در شهرمان صاحب یک پرشیز شد اما متاسفانه فقط 9 ماه پیشم بود و در سفری به جمکران گم شد. سیم کارت داخلش بود و با ردیابی فقط اعلام می کردند با چه شماره هایی تماس می گیرند. خوشبختانه دزد ناشی علی رغم تماس های ما جهت تحویل و گرفتن جایزه اون رو پس نداد و وقتی که دست به فروش اون میزده صاحب مغازه متوجه اشکال در کار میشه و به پلیس اطلاع میده، با وجودی که هنوز گوشی به دستم نرسیده و به هرحال یکی دیگه خریدم، از ته دل دعا میکنم پرشیزهای شما ، به دستتون برسه.

نظر

ببخشیدا اما این پرشیز چی هست؟؟!

نظر

دوستان چند وقت پیش ایفون یکی از اقوام به سرقت رفت رفت همراه اول اونها گفتند فقط ما imei که به 35 شورع میشه رو میتونیم ردیابی کنیم و وقت و الکی نزار که بری کلانتری imei نگاه کردم دیدم با 01 شروع میشد .. ببینم واقعیت داره یعنی امیدی نیست واقعا برای پیدا کردنش

نظر

الان برای پیگیری گوشی دزدی پس از شکایت دادگاه به شما دو نامه به ایرانسل و همراه اول میده که شما باید برای ایرانسل به مرکز و برای همراه اول هم به هرکدام از مراکز مخابرات مراجعه کنید.بعد هر سیبمکارتی که روی گوشی گذاشته بشه رو مشخص میکنن.

نظر

همین کارو کرده انگار باهاش صحبت میکردم ولی همراه اول گفته ردگیری نمیشه imei 01 میخوام ببینم صحت داره

نظر

باسه این کار اگه یه برنامه بنویسید با یه دتابیس که هروز اپ دیت شه بهتر نیست ؟ اخه همچین چک کردن تک تک پست ها کار سختیه !

نظر

دوستان با تجربه جواب من رو هم بدن خیلی واجب هست

نظر

والا نميخوام نا اميدت كنم ولي گوشي اول من رو كه دزديدن هنوز پيدا نشده تموم كارها رو هم كردم
                        رفتم دادگاه شكايت كردم
                        رفتم پاسگاه اعلام مفقودي كردم و درخواست پيگيري كردم
                        بهم نامه دادن واسه همراه اول - تاليا - ايرانسل
                        تاليا و ايرانسل رو گفتن بهش اميد نداشته باش
                        همراه اول هم ميگه خبري نشده

مدل آيفون:3g آنلاك فكتوري-مشكي
                        ظرفيت:16 گيگ
                        كد imei: كد 011776007725833
                        شماره سريال:87844SWCY7K
                        تاريخ سرقت:87/12/26

ايشالا حرومش بشه

نظر

یعنی انقدر این شرکت های سرویس دهنده ضعیف هستند ؟

نظر

ضعیف نیستند ؛ اما دلشون نمی سوزه که کار انجام بدن

نظر

متاسفانه بعد از گم شدن آیفون 2g که سال پیش گمش کردم امروز هم آیفون 3g خودم رو تو ماشین جا گذاشتم نامرد هر چقدر زنگ میزنم بر نمیداره اولش برداشت ولی صحبت نکرد بعدش دیگه هیچی اونقدر زنگ زدم فکر کنم باطریش تموم شد و الان میگه خاموش است

خلاصه از زندگی نا امید شدم چه آرزوها که براش نداشتم میخواستم فایرم ور 4.0.1 براش بزنم مولتی تاسکینگ رو روش امتهان کنم و....

یه سوال از اساتید داشتم اونم اینکه من قوطی آیفونم رو دارم ولی فاکتور خرید نه برای ردیابی چه مدارکی نیاز هست و بدون فاکتور خرید میشه شکایت کرد ؟
                              ویرایش توسط yoldashjan : https://i-phone.ir/forums/member/11594-yoldashjan در ساعت 08-08-2010, 05:23 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X