اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه آهنگ های مورد علاقه خود را به Ringtone های iPhoneتبدیل کنیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونه آهنگ های مورد علاقه خود را به Ringtone های iPhoneتبدیل کنیم

سلام دوستان
    مشابه تاپیک من وجود دارد با این لینک :
    ومن از کاربره
    sanihamid
    تشکر می کنم ولی می خواستم کلا این آموزش رو کامل کنم و بیشتر با عکی و متن توضیح بدم برای کسانی که مشکل با ساخت رینگتون دارند

مرحله اول تبدیل آهنگ ها از MP3 به ACC است. از منوی iTunes گزینه Preferences را انتخاب کنید.

تب General را باز کرده و بر روی دکمه Import Settings کلیک کنید.

گزینه AAC Encoder را از بخش Import Using انتخاب کنید و سپس کیفیت iTunes Plus را برای انتخاب بهترین کیفیت انتخاب کنید.

آهنگ هایی را که می خواهید به عنوان صدای زنگ آی فون انتخاب کنید پیدا کنید. سپس بر روی آن ها راست کلیک کرده و گزینه Create ACC Version را از منوی بازی شو انتخاب کنید.

همچنین شما می توانید به این گزینه از منوی Advanced نیز دسترسی داشته باشید.

آهنگ ها به وسیله iTunes به ACC تبدیل خواهند شد و پروسه تبدیل حدود چند ثانیه برای هر آهنگ طول خواهد کشید. بعد از آن بر روی آهنگ تبدیل شده راست کلیک کنید و گزینه Get Info را از منوی بازشو انتخاب کنید.

سپس تب Options را انتخاب کنید و زمان شروع و پایان آهنگ را تا ۴۰ ثانیه، تنظیم کنید. اگر شما بخواهید که از راه ساده تری بروید، فقط زمان ۰:۰۰ را برای زمان شروع و ۰:۳۹ را برای زمان پایان انتخاب کنید.

اما چرا ما راه ساده تر را انتخاب کنیم وقتی که راه جالب تری نیز وجود دارد؟ شما می توانید زمان شروع و پایان را در قسمتی از آهنگ که آن را بیشتر دوست دارید، تنظیم کنید. آهنگ را پخش کنید و زمان شروع و پایان بخش مورد علاقه خود را مشخص کنید.

با اینکه شما می توانید با دقت یک هزارم ثانیه زمان مناسب را تنظیم کنید، تجربه من می گوید که باید دقت یک دهم کافی است. برای مثال شما می توانید زمان را به ۱:۱۲٫۵ (یک دقیقه و ۱۲ و نیم ثانیه) و یا ۳:۴۲٫۷۳ (سه دقیقه و ۴۲ ثانیه و ۷۳ صدم ثانیه) تنظیم کنید.

این کار ممکن است خسته کننده به نظر بیاید؛ اما من به شخصه راه تنظیم بهترین زمان شروع و پایان را برای صدای زنگ پیدا کرده ام که سرگرم کننده و اعتیاد آور است! زمان محدود ۴۰ ثانیه شاید برای بعضی ها به عنوان زمان صدای زنگ گوشی شان، مناسب نباشد.

سپس دوباره روند Creat ACC Version را برای آهنگ تنظیم شده، تکرار کنید تا بتوانیم قسمتی کمتر از ۴۰ ثانیه را بگیریم.

ساخت Ringtone ها
    بعد از گرفتن بهترین قسمت دلخواه از آهنگ مورد نظرتان، بر روی آیتم ها راست کلیک کنید و گزینه Show in Finder را انتخاب کنید.

تا اینجای کار تمام کارها را با iTunes انجام دادیم. اکنون برنام MakeiPhoneRingtone را اجرا کنید و قطعه کوچک ACC Version (با پسوند .m4a) را درون برنامه درگ کنید.

اگر زمان آهنگ ویرایش یافته بیشتر از ۴۰ ثانیه باشد، شما یک هشدار را مشاهده خواهید کرد (و یک پیشنهاد برای گرفتن یک ویرایش گر فایل های صوتی از گروه سازنده به شما نمایش داده می شود).

اگر شما همه کارها گفته شده را درست انجام داده باشید، فایل زنگ یا همان Ringtone خود را در iTunes و در فولدر Ringtones، در یک چشم به هم زدن مشاهده خواهید کرد.

برای تبدیل آهنگ های دیگر این روند را دوباره تکرار کنید.
    همگام‏سازی و استفاده از Ringtone ها
    برای اطمینان یافتن از اینکه صداهای زنگ که جدید ایجاد شده اند، راه خود را به iPhone پیدا کرده اند، به تب Ringtone بروید و جعبه Sync Ringtones را قبل همزمان‏سازی گوشی خود، چک کنید.

سپس بر روی دکمه Sync کلیک کنید.

ر iPhone شما می توانید صداهای زنگ مختلفی را برای هر نفر انتخاب کنید. شما همچنین می توانید از صداهای زنگ سفارشی خود برای Alarm ها و هشدارها استفاده کنید.

برای اختصاص دادن این Ringtone به یک فرد یا Contact، فرد مورد نظر را انتخاب و به بخش گزینه های آن وارد شوید. سپس یکی از صداهای زنگ Custom را انتخاب کرده و گزینه Save را برای ذخیره سازی انتخاب کنید.

کار دیگری که می توانید انجام دهید قرار دادن یک Ringtone برای هشدار یا Alarm می باشد. یک Alarm را باز کرده و گزینه Edit را انتخاب کنید. به بخش Sound بروید و صدای دلخواه خود را برای هشدار انتخاب کنید.

عد چند بار استفاده از این روش، من به مجموعه آهنگ هایم به طور متفاوت نگاه (یا گوش؟) کردم. حالا من همیشه سعی می کنم که قسمت هایی از آهنگ ها را انتخاب کنم که بتواند یک Ringtone یا صدای زنگ عالی باشد.

منبع :
    ویرایش توسط Lincoln : https://i-phone.ir/forums/member/20065-lincoln در ساعت 11-08-2010, 02:22 AM

با برنامه mytones خیلی راخت تر میشه رینگتون ساخت.جالبیش اینه که رینگتون ساخته شده وارد لیست رینگتونهای گوشی میشه.البته فرقشون با روشی که دوست عزیزمون فرمودند اینه که اولی تو سیستم و بدون نیاز به نرم افزار خاصی ایجاد میکنه ولی روش دوم روی خود گوشی از اهنگهای sync شده با ایتونز ایجاد میشه.اینم یه روش بود
    برنامه myring (قابل نصب از cydia) هم هست که توصیه نمیشه.این دو روش بنظرم بهترینن
    ویرایش توسط tooka : https://i-phone.ir/forums/member/4285-tooka در ساعت 11-08-2010, 05:41 AM

نظر

دوستان کسی نظری نداره

نظر

بسیار عالی بود اما به نظر من استفاده از نرم افزار anyring بسیار ساده تر هست
        این نرم افزار میتونه هر آهنگی که در ipod دارید رو به عنوان زنگ یا صدای sms قرار بده
        در ضمن قابلیت فوق العاده اون این هست که میتونید مثلا" از تایم 00:24 تا 00:55 یک آهنگ یعنی قسمت دلخواه از یک آهنگ رو مثل آب خوردن به عنوان زنگ انتخاب کنید.
        این نرم افزار در سورس زیر موجود است:
        www.iphoneame.com/repo

نظر

کار با این برنامه makeiphoneringtone چطوریه؟ من تلاش می کنم نصب نمیشه، یه فولدر انگار واسه مک هست فقط برنامش

نظر

سلام, ممنون ازت... آموزش عالی و جالبی بود...

ولی به نظر من هم یه برنامه دیگه هست تو Cydia به نام Ringtones3 خیلی راحته
            درست مثل برنامه ای که دوستمون iman116 فرمودن کار میکنه.

نظر

ایراد anyring

نوشته اصلی توسط iman116 نمایش پست ها
              بسیار عالی بود اما به نظر من استفاده از نرم افزار anyring بسیار ساده تر هست
              این نرم افزار میتونه هر آهنگی که در ipod دارید رو به عنوان زنگ یا صدای sms قرار بده
              در ضمن قابلیت فوق العاده اون این هست که میتونید مثلا" از تایم 00:24 تا 00:55 یک آهنگ یعنی قسمت دلخواه از یک آهنگ رو مثل آب خوردن به عنوان زنگ انتخاب کنید.
              این نرم افزار در سورس زیر موجود است:
              www.iphoneame.com/repo
              anyring حافظه رو اشغال میکنه.بزرگترین ایراد هم اینه که با وقفه چند زنگ شروع به زنگ زدن میکنه

نظر

آقا یه مشکل

من ring tone توی libray ندارم

رینگ تون رو چطوری در ایتونز ادد کنم تب ring tone ندارم

نظر

مرسی واقعا اموزش عالیی بود ممنون دوست عزیز.

نظر

mishe yeki amoozeshe gozashtane ahange morede nazaro be jaye ringtone bezare oon bala gozashtan vali bara mac hast mishe bara windows ham bezarid.

نظر

بهترین برنامه برای قرار دادن آهنگ به عنوان زنگ رو معرفی کنید ، با سورس مربوطه ، ممنون

نظر

من تو ایتونز گزینه رینگ تن ندارم اصلا

نظر

نوشته اصلی توسط gorzdaran نمایش پست ها
                          من تو ایتونز گزینه رینگ تن ندارم اصلا
                          یک اهنگ با پسوند m4r اجرا کنی به ایتونز ring هم اضافه میشه
                          یک زنگ و اهنگ با پسوند m4r با ایتوتز اجرا کنید
                          و بهترین برنامه برای تبدیل و ریخت رینگ به ایفون به نظرم iphone pc suite هست
                          من راحت باهاش کار میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط saeid_natf نمایش پست ها
                            یک اهنگ با پسوند m4r اجرا کنی به ایتونز ring هم اضافه میشه
                            یک زنگ و اهنگ با پسوند m4r با ایتوتز اجرا کنید
                            و بهترین برنامه برای تبدیل و ریخت رینگ به ایفون به نظرم iphone pc suite هست
                            من راحت باهاش کار میکنم
                            ممنون درست شد

نظر

آسان ترین کار با برنامه iRinger که فوق العاده سادست
                              ممنون !

نظر

صبر کنید ..
                              X