اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه آهنگ های مورد علاقه خود را به Ringtone های iPhoneتبدیل کنیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من کانورت میکنم به m4a با ایتیونز ولی هیچی تو رینگتون نمیره که بخوام سینک کنم

نظر

سلام
      دوست عزیز چطور میتونم برای زنگ اس ام اسم آهنگ مورد علاقمو بزارم هرکاری کردم تا حالا موفق نشدم برای اس ام اس اهنگ بزارم
      لطفا راهنمایی کنید

نظر

in barname iphone ringtone koja hast

نظر

نوشته اصلی توسط mastercheif
          in barname iphone ringtone koja hast
          دوست عزيز به قوانين احترام بذاريد و فارسي تايپ كنيد...

نظر

شما فقط کافیه فایلی که ساختین رو پسوندشو از .m4a به .m4r تغییر بدین

نظر

ممنون کمک بسیار بزرگی به من کردید

نظر

برای دوستانی که مثل از ویندوز استفـاده میکنن ، این یه روش ساده و خوبیِ
                [ame=http://www.youtube.com/watch?v=pJk2waitMTQ]How to make iPhone ringtones on Windows 7, Vista or XP - YouTube[/ame]

نظر

مرسی خیلی عالی و جالب !!!

نظر

سلام
                    اقا ببخشید برای ریختن آهنگ برای اس ام اس باید چکار کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

سلام عزیز دل
                      میتونستید یه iPhone PC Suite.exe نصب کنید که همه این کارا رو خودش براتون انجام بده شسته رفته
                      ممنون
                      ویرایش توسط Abmas44 : https://i-phone.ir/forums/member/55372-abmas44 در ساعت 29-04-2012, 04:29 PM

نظر

من هم برنامه ی رینگتون رو تو library ندارم و همچنین گزینه show in finder رو ندارم بجاش show in windows explorer رو دارم
                        دلیلش چیه؟

نظر

شما با برنامه ی ایفون باکس راحت هر اهنگی رو که میخاین به لیست اهنگهای اورجینالتون اضافه میتونید بکنید
                          واسه سهولت در اینکار ، نرم افزار wounder share media converter رو نصب کنید ، فرمت اهنگ رو به m4a تو این نرم افزار تبدیل کنید
                          ۲- به قسمت folder option کنترل پانل در ویندوز رفته از قسمت ویوو تیک گزینه hide extention for unknown file types رو بردارید
                          ۳- حالا میرید رو اهنگی که فرمتش ( پسوند) رو به m4a تغییر دادین راست کلیک کنید فرمت رو به m4r تغییر دهید و با ایفون باکس تو رینگتون هاتون کپی کنین وتمام .
                          ** نکته فرمت تغییر یافته همیشه باید با حروف کوچک باشه

نظر

صبر کنید ..
                          X