اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش پاک کردن پوشه Others از IPOD

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آموزش پاک کردن پوشه Others از IPOD

نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
    بخش others كلا مربوط به فايلهاي سيستمي خود دستگاه و فايل هايي هست كه شما بصورت دستي و با برنامه هايي مثل ifunbox يا pc suite ميريزيد + برنامه هاي سيديا.
    شما براي كم كردن حجم قسمت others تنها مي تونين فايل هايي رو كه خودتون بصورت دستي ريختيد رو پاك كنين.
    درست می فرمایین
    برای سینک کردن PDF پایین قسمت آهنگها و فیلم های آیتونز، یه قسمت داره تحت عنوان Books
    توی اون ریخته میشه PDFها
    البته تو iTunes9.2 به بالا
    برای خوندنش تو آیپاد هم میتونید از iBooks (فقط در iOS4 اجرا می شود)استفاده کنید

نظر

یکم توضیح پلیز

نوشته اصلی توسط xmkz نمایش پست ها
      بخش others كلا مربوط به فايلهاي سيستمي خود دستگاه و فايل هايي هست كه شما بصورت دستي و با برنامه هايي مثل ifunbox يا pc suite ميريزيد + برنامه هاي سيديا.
      شما براي كم كردن حجم قسمت others تنها مي تونين فايل هايي رو كه خودتون بصورت دستي ريختيد رو پاك كنين.
      خوب داداش میتونی یه توضیحی بدی که چطور همین فایل هایی که به صورت دستی ریختم رو میتونم ببینم و انشاالله پاکش کنم ؟
      ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط pabarja نمایش پست ها
        خوب داداش میتونی یه توضیحی بدی که چطور همین فایل هایی که به صورت دستی ریختم رو میتونم ببینم و انشاالله پاکش کنم ؟
        ممنون میشم
        سوال منم همینه!!!

نظر

پوشه آدر ربطی به pdf نداره.و مربوط به فایل های خود دستگاه هستpdfهای شما در برنامه ibook قابل دیدن هست.شما با برنامه آیتون فقط فایل های مجاز و آشنا رو می تونید بریزید

نظر

کسی تونست کاری بکنه منم 1 گیگ other دارم

نظر

شما از نقشه های آفلاین استفاده می کنید
              یا ویدیویی دارید که برنامه هایی مثل vlc ریخته باشید
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

فکر کنم ویرئو ریختم وی کجا یادم نیست

نظر

بعد از ریستور هم نشد

نظر

دوستان others قسمتی از حفظه هستش که توش فایل های temp و سیستمی قرار می گیره مثل ویندوز هرچند وقت یکبار حجمش زیاد میشه ولی چون همه برنامه ها temp هاشون یک جا نیست و خیلی پیچ در پیچه مسیر ذخیره سازیش پاک کردنشون کار ساده ای نیست شما بهتره اگه زیاد جا دارین و کار خاصی هم ندارین باهاش بذارین باشه تا خیلی زیاد شد رییتور کنید. من خودم ۶ گیگ others دارم ولی کاری به کارشون ندارم چون بازم ۱۰ گیگ جای خالی دارم.

نظر

دوستان کسی میدونه برنامه oplayer فایل هاشو کجا سیو میکنه ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                        دوستان کسی میدونه برنامه oplayer فایل هاشو کجا سیو میکنه ؟؟
                        برید توی پوشه oplayer با ایفان باکس بعد برید توی قسمت Documents اونجا سیو میکنه

نظر

آقا من آیپاد 8 گیگ دارم الان 2 گیگ other شده.لطفا یه آموزش خوب بزارید....
                          خیلی ظلمه

نظر

یافتم.من رفتم تو ifunbox بعد رفتم Raw file system بعد temp هرچی بود پاک کردم جواب داد...

نظر

همه مراحل اين اموزش به جز مرحله ٣ را انجام بديد ١٠٠ درصد حل ميشه http://www.i-phone.ir/forums/thread53405.html

نظر

یه ساکریپت تو سیدیا هست اونم با ترمینال امتحان کنید

اسمش یادم نمیاد ولی تو سورس :repo.insanelyi.com قسمت script

دستورش تو سیدیا coc هست

خیلی کاربردیه

نظر

صبر کنید ..
                                X