اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور failed in buffer ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور failed in buffer ...

سلام دوستان من امروز وارد سايديا كه شدم وقتي ميخوام برنامه نصب كنم با اين ارور مواجه ميشم

تو انجمن خودمون سرچ كه كردم راه حلي پيدا نكردم تو بعضي از فروم هاي خارجي نوشته بود به دليل كمبود حافظه مي باشد ولي آيپاد من الان 8 گيگ خالي داره. لطفا كمك كنيد.
    ویرایش توسط amirmohammad : https://i-phone.ir/forums/member/18548-amirmohammad در ساعت 09-08-2010, 09:43 AM

یه برنامه ای تو سیدیات کرش کرده.ریست کردی گوشیرو؟اگه یادته آخرین برنامه ای رو که نصب کردی از سیدیات رو پاک کن
    People!There is no way in the middle...

نظر

ريست كردم ولي درست نشد. موضوع اينه اين آخرين برنامه كه music control بود رو ميخواستم نصب كنم كه چند بار اول ارور host unreachable رو داد و آخرين باري گه امتحان كردم كامل دانلود شد ولي موقع نصب همون ارور بالا رو داد.
      كسي نميدونه من بايد چكار كنم؟؟؟
      اگه سايديا رو پاك و دوباره نصب كنم تمام پكيج هايي رو كه نصب كردم هم پاك ميشند؟؟؟؟؟

نظر

من هم همین مشکل رو دارم.

نظر

نوشته اصلی توسط amirmohammad نمایش پست ها
          ريست كردم ولي درست نشد. موضوع اينه اين آخرين برنامه كه music control بود رو ميخواستم نصب كنم كه چند بار اول ارور host unreachable رو داد و آخرين باري گه امتحان كردم كامل دانلود شد ولي موقع نصب همون ارور بالا رو داد.
          كسي نميدونه من بايد چكار كنم؟؟؟
          اگه سايديا رو پاك و دوباره نصب كنم تمام پكيج هايي رو كه نصب كردم هم پاك ميشند؟؟؟؟؟
          بهتره اول پکیج هاتو پاک کنی بعد دوباره سیدیا رو نصب کنی
          People!There is no way in the middle...

نظر

به همون ادرسی که تو ارور هست برو و اون فایل deb رو پاک کن

نظر

همه ي اين كارها رو هم كردم سايديا رو هم دوباره پاك و نصب كردن. ولي درست نشد.

نظر

سلام من هم همين مشكل رو دارم كسى نيست كمك كنه

نظر

سلام من همين سؤال رو تو فروم xsellize مطرح كردم كه جواب اينگونه بود
                  Everyone who has this problem should SSH in and type:

rm -rf /var/cache/apt
                  rm -rf /tmp
                  killall -HUP SpringBoard
                  reboot
                  منبع

نظر

من هم همين مشكل دارم وقتي مي خواستم sbsettings نصب كنم فهميدم ٤.٢.١ گرين 3gs لطفا راهنمايي كنيد

نظر

سلام دوستان این مشکل بر میگردد به حافظه سیستم یا گوشی شما که در sbsetting مقدار فضای ازاد رم شما 0 نشان می دهد
                      در ثانی با پاک کردن برنامه یا فایل deb مشکل حل نمی شود
                      شما باید گوشی رو با یک برنامه دیگری غیر از اونی که جیل کردید جیل کنید
                      در سیدیا هم stroge رو نگاه کنید فضای رم گوشی که به اصطلاح اختصاص دارد به فایل های فریمور ios و سیدیا مقدار ازاد رو صفر زده
                      باید با یک برنامه دیگری جیل کنید هر وقت از sbsetting فضای رم منظور var هست... ازاد بود انگاه مشکلی ندارید
                      راه حل فقط دوباره جیل کنید
                      موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                      X