اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مطرح کردن سوالات و مشکلات بعد از Jailbreak me

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من امشب از 3.1.3 به 4.0.1 رفتم قبل از ریستور backup گرفتم. وقتی ریستور کردم و گوشی active شد setup newphone انتخاب کردم و بعدش دیگه backup وجود نداشت که برگردم.واقعا راهی برام وجود داره که بکاپمو برگردونم؟ خیلی خیلی واسم مهمه. دارم دق میکنم

نظر

دوستان من تو سورس انجمن جيزى به نام appsync for ios 4 پيدا نكردم . كدوم appsync رو بايد نصب كنم ؟؟

نظر

دوستان اس ام اس دلیوری روی ورِژن 4 کار میکنه ؟ کسی نصب کرده ؟؟؟

نظر

اس ام اس دلیوری کار میکنه
          sinfuliphonerepo.com برای appsync

نظر

سلام من با Jailbreakme گوشیمو جیل کردن وقتی Sbsetting رو نصب کردم اخرش Springbored رو Rest کردن .خیلی طول کشید تا ریست نکنه .....بعد از اون هم رفت تو حالت Safe Mode .. حالا من می خوام از این حالت بیام بیرون و هر چقدر ریست می کننم نمیتونم..........کمک

نظر

سلام نوار رنگي كه موقع لود گوشي مياد چيه همه دارن ويا مشكلي درست ميكنه ....
              همون كه بالاي آرم اپل مياد رو مي گم...
              كسي نيستش جواب بده ...

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad maa نمایش پست ها
                سلام من با Jailbreakme گوشیمو جیل کردن وقتی Sbsetting رو نصب کردم اخرش Springbored رو Rest کردن .خیلی طول کشید تا ریست نکنه .....بعد از اون هم رفت تو حالت Safe Mode .. حالا من می خوام از این حالت بیام بیرون و هر چقدر ریست می کننم نمیتونم..........کمک
                شما باید از سایدیا sbsetting پاک کنی تا درست شه
                از یک سورس دیگه امتحان کن

نوشته اصلی توسط Prince71 نمایش پست ها
                سلام نوار رنگي كه موقع لود گوشي مياد چيه همه دارن ويا مشكلي درست ميكنه ....
                همون كه بالاي آرم اپل مياد رو مي گم...
                كسي نيستش جواب بده ...
                بله همه اینو دارند ومشکلی نیست ختا خود comex هم به این اشاره کرده

نظر

سلام دوستان من جیل کردم ولی miss call که میوفته تو قسمت recents دیگه اوون شماره misscall نیستش کسی این مشکل روو داره

نظر

دوستان من جیل کردم چطوری میشه یک عکس رو انداخت پشت فقط میشه توی صفحی قفل انداخت و چطوری میشه فولدر ساخت و مولتی تسکینگ چطور می آید

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                      دوستان من جیل کردم چطوری میشه یک عکس رو انداخت پشت فقط میشه توی صفحی قفل انداخت و چطوری میشه فولدر ساخت و مولتی تسکینگ چطور می آید
                      برای فولدر ساختن کافیه روی یه آیکون برنامه دستتون رو نگه دارین ( برنامه ها رو آماده جابجایی یا پاک کردن کنید ) بعد آیکون رو بکشید و ببرید روی یه آیکون دیگه ... فولدر ساخته میشه

مولتی تسکینگ هم با دوبار فشار دادن دکمه home میاد

نظر

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                        برای فولدر ساختن کافیه روی یه آیکون برنامه دستتون رو نگه دارین ( برنامه ها رو آماده جابجایی یا پاک کردن کنید ) بعد آیکون رو بکشید و ببرید روی یه آیکون دیگه ... فولدر ساخته میشه

مولتی تسکینگ هم با دوبار فشار دادن دکمه home میاد
                        من دوبار فشار میدم مولتی تسکینگ نمیاد درضمن ایپاد 2g دارم

نظر

سلام. ایا xGPS روی iOS4 کار می کنه ؟

نظر

کسی از دوستان اون کی برد arabic 2 persian که میشینه جای عربی دستگاه که توی سورس انجمن هست رو نصب کرده؟ کار میکنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                              من دوبار فشار میدم مولتی تسکینگ نمیاد درضمن ایپاد 2g دارم
                              آها . ۲جی

اصلا مویلتی تسکینگ رو فعال کردین ؟

نظر

نوشته اصلی توسط nav ! D نمایش پست ها
                                آها . ۲جی

اصلا مویلتی تسکینگ رو فعال کردین ؟
                                باید کجا فعالش کنم من با جیلبرک می جیل کردم
                                درضمن گزینه ای که میشه وال پیپر بندازی پشت منو اون رو هم نداره

نظر

صبر کنید ..
                                X