اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مطرح کردن سوالات و مشکلات بعد از Jailbreak me

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ویP ان

چطور میتونم رو آی پاد تاچ ویP ان داشته باشم؟

باید app نصب کنم یا تو قسمت pراkسی وارد کنم؟
    اگر app ست لصفا معرفی کنید?

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad64 نمایش پست ها
      سلام به همه .

من آیفون 4 ورژن 4.2.1 خریدم ، اصلا هم نمی دونم باید مرحله به مرحله چیکار کنم .

میشه جیلبرکش کرد ؟؟؟؟؟؟
      مبارک باشه دوست عزیز..
      شما لینک زیر رو مطالعه کنید و اگه بازم سوال و یا مشکلی داشتید تو تاپیک مرتبط مطرح کنید تا راهنمایی بشید
      آموزشهاي مرجع

جیلبریک هم میتونید بکنید اما فعلا بصورت tethered هست و بعد از هر بار خاموش روشن شدن باید به سیستم وصلش کنید تا بالا بیاد ..
      ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 25-01-2011, 11:16 AM

Power of Creation
      www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط hogwarts_hymn نمایش پست ها
        چطور میتونم رو آی پاد تاچ ویp ان داشته باشم؟

باید app نصب کنم یا تو قسمت pراkسی وارد کنم؟
        اگر app ست لصفا معرفی کنید?
        با عرض پوزش هر گونه بحش در مورد .... خلاف قوانین انجمن هست ..
        لطف کنید بیرون از انجمن دنبال جواب این سوالتون بگردید

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

• سلام امید جان روز بخیر. من یه مشکل خیلی شدید و مهم دارم. از دیشب تا حالا نخوابیدم. اگر امکان دارد به آی من پیام بدهید من مشکلم را مطرح کنم. silentflight711 در یاهو

نظر

• امید جان. من یه گوشی آیفون 4 دارم.که تقریبا 4 ماه گرفتم. بعد قرار شد گوشی رو بدم به دوستم که موبایل فروشی داره و بجاش یک n8بگیرم و مابقی پول رو بگیرم. خلاصه اینکه من دیشب شرو ع کردم گوشی م خالی کنم . وقتی تمام شد رفتم تو ستنظیمات و گرینه delet all contact va ...را زدم و گفت تایید کنم منم کردم. بعد که گوشی ریستارت شد دیگه نیامد بالا و روی عکس سیب اپل موند. خیلی ایستادم اما چیزی تغییر نکرد. منم رفتم تو فروم ها و فهمیدم باید ریستور کنم اما دیگه از قضیه ssh vاین چیزا خبر نداشتم .آخرین فایل گوشی را دانلود کردم و بعد با آیتونز ریستور کردم!!! ریستور انجام شد اما بعدش گوشیم یه بار بالا امد ولی هیچی نداشت نوشته بود lock و قفل شده بود!!! بعد که یسری از تاپیک ها رو خواندم برنامه redsn0w_win_0.9.6b4 را دانلدو کردم و برنامه سدیا رو انستال کردم. اما وقتی یه بار گوشی خاموش میشه دوباره میره رو آیکون اپل گیر می کنه . فهمیدم که همین قضیه tethered هست !!! در ضمن سیم کارتم هم را نمیشناسوند و آنتن نمی داد. خوب حالا باید چی کار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط silentflight نمایش پست ها
              امید جان. من یه گوشی آیفون 4 دارم.که تقریبا 4 ماه گرفتم. بعد قرار شد گوشی رو بدم به دوستم که موبایل فروشی داره و بجاش یک n8بگیرم و مابقی پول رو بگیرم. خلاصه اینکه من دیشب شرو ع کردم گوشی م خالی کنم . وقتی تمام شد رفتم تو ستنظیمات و گرینه delet all contact va ...را زدم و گفت تایید کنم منم کردم. بعد که گوشی ریستارت شد دیگه نیامد بالا و روی عکس سیب اپل موند. خیلی ایستادم اما چیزی تغییر نکرد. منم رفتم تو فروم ها و فهمیدم باید ریستور کنم اما دیگه از قضیه ssh vاین چیزا خبر نداشتم .آخرین فایل گوشی را دانلود کردم و بعد با آیتونز ریستور کردم!!! ریستور انجام شد اما بعدش گوشیم یه بار بالا امد ولی هیچی نداشت نوشته بود lock و قفل شده بود!!! بعد که یسری از تاپیک ها رو خواندم برنامه redsn0w_win_0.9.6b4 را دانلدو کردم و برنامه سدیا رو انستال کردم. اما وقتی یه بار گوشی خاموش میشه دوباره میره رو آیکون اپل گیر می کنه . فهمیدم که همین قضیه tethered هست !!! در ضمن سیم کارتم هم را نمیشناسوند و آنتن نمی داد. خوب حالا باید چی کار کنم؟
              سوالتون هیچ ربطی به این تاپیک نداره اما به هر حال ..
              آیفون 4 لاک دارید یا آنلاک ؟
              اگه آنلاک فکتوری هست بعد از رستور باید اجازه بدید آیتونز گوشی رو اکتیو کنه تا از حالت امرجنسی خارج بشه و آنتن بیاد,بعد از رستور 30 ثانیه طول می کشه گوشی اکتیو بشه ..
              اگر لاک هست که بعد از رستور باید جیلبریک و آنلاک بشه ..

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

• سلام دوستان عزیز
                یک ایفون 3gs خریدم که بر روی ان فریمور 4.1 بود ولی شماره سریال گوشی و بیس باندش مشخص نمی شود. و در setting ان wifi هم خاموشه. چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                جیلبریک و انلاک هم نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

نظر

• دوستان من هم دیشب گوشیمو (ایفون 4) به 4.3.2 آپدیت کردم و بعدش جیلبریک را با راهنمایی شما انجام دادم(بدون مشکل)الان بیس باندش 04.10.01شده و آنتن هم داره و آیتونز اونو میشناسه.آیا نیاز هست که اونو آنلاکشم کنم؟در ضمن وقتی وارد cydia میشم و میرم به سورس repo666.ultrasn0w.com برنامه ultrasn0w - 1.2.1 را برای نصب میاره آیا این برنامه رو اینستال کنم؟آیا با نصب اون، گوشی انلاک میشه یا اصلا نیازی به اون برنامه ندارم؟چون میخوام شروع کنم به نصب برنامه های گوشی(اگه سوالاتم مبتدیانست به بزرگی خودتون ببخشید جون تازه دیروز گوشیو خریدم)
                  متشکرم

نظر

• سلام
                    من ]یفون 4 دارم و به 4.3.2 جیلبریک کردم. الان نیز به 4.3.3 جیلبریک کرده ام . اما هنگام اجرای برنامه ها و کارهای دیگر با گوشی ارور 1009 میده. مشکل چیست و چگونه برطرف میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• سلام
                      من یه بار با برنامه آیتونز کاستوم فریمور 4.2.1 زدم ولی وقتی با روش : (این کاستوم رو از نت دانلود کرده بودم)
                      cydia و ادد کردن سورس repo666.ultrasn0w.com و نصب آن...
                      آنلاک میکنم،سیم کارت که میذارم no service میده

یه بار دیگه با sn0wbreeze یه کاستوم فریمور از روی فریمور اصلی 4.2.1 ساختم و باز با برنامه آیتونز ریستورش کردم ولی برای آنلاک با همون روش بالا که انجام دادم باز سیم کارت که میذارم no service میده
                      دیگه نمیدونم باید چیکارش کنم که آنلاک بشه...کمک کنید لطفا

3gو5.15.04 هم هست.

نظر

• نداشتن آنتن

با سلام من گوشی به 4.3.3 آپدیت کردم حالا دیگه آنتن ندارم فریمورش 4.1.01 چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paraf نمایش پست ها
                          با سلام من گوشی به 4.3.3 آپدیت کردم حالا دیگه آنتن ندارم فریمورش 4.1.01 چیکار کنم؟
                          گوشیتون چیه ؟ شاید لاک بوده گوشیتون ! اگه 4 دارید که و لاک هستید که هیچ ، شما باید gevey sim تهیه کنید ولی اگه 3جی اس هستید میتونید بیس بادتون رو به 6.15 ببرید تا آنلاک کنید
                          نگران فردایت نباش ...
                          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام من گوشیم رو مجبور شدم ریستور کنم با آیتونز به 4.3.5 . و بعد از این کار اومدم گوشی رو جیلبریک کردم اما الان نمیتونم برنامه روش نصب کنم یعنی با برنامه pcsuite هر چی نصب میکنم برنامه کنارش علامت تعجب میاد و قابل نصب نیست ولی با سیدیا این مشکل رو ندارم و راحت برنامه دانلود میشه و نصب میکنه اما نمیتونم برنامه های کرک شده رو روش بریزم لطفا منو راهنمایی کنید.
                            ویرایش توسط yarollahi : https://i-phone.ir/forums/member/46361-yarollahi در ساعت 25-08-2011, 02:36 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط deathtrooper نمایش پست ها
                              سلام دوستان عزیز
                              یک ایفون 3gs خریدم که بر روی ان فریمور 4.1 بود ولی شماره سریال گوشی و بیس باندش مشخص نمی شود. و در setting ان wifi هم خاموشه. چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                              جیلبریک و انلاک هم نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
                              چرا جیلبریک نمیشه؟
                              طیق اموزش های سایت انلاک و جیلبریک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط arbaba20 نمایش پست ها
                                دوستان من هم دیشب گوشیمو (ایفون 4) به 4.3.2 آپدیت کردم و بعدش جیلبریک را با راهنمایی شما انجام دادم(بدون مشکل)الان بیس باندش 04.10.01شده و آنتن هم داره و آیتونز اونو میشناسه.آیا نیاز هست که اونو آنلاکشم کنم؟در ضمن وقتی وارد cydia میشم و میرم به سورس repo666.ultrasn0w.com برنامه ultrasn0w - 1.2.1 را برای نصب میاره آیا این برنامه رو اینستال کنم؟آیا با نصب اون، گوشی انلاک میشه یا اصلا نیازی به اون برنامه ندارم؟چون میخوام شروع کنم به نصب برنامه های گوشی(اگه سوالاتم مبتدیانست به بزرگی خودتون ببخشید جون تازه دیروز گوشیو خریدم)
                                متشکرم
                                وثتی انتن دارید خیر نصب نکنید چون انتن دستگاه میره

نظر

صبر کنید ..
                                X