اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک و آنلاک آیفون3gs در فرم ور 4.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
    چون shsh نداريد فقط مجاز هستيد به ٤.٢.١ رستور كنيد كه البته هنوز جيلبريك مطمئني واسش ارائه نشده
    دوست من ممنون که پاسخ دادید. ولی در سدیا گوشی نوشته زیر رو که با رنگ سبز هست دارم :

SHSH iOS 3.1.2 , 3.1.3 , 4.0, 4.0.1, 4.0.2 , 4.1

نظرتون چیه آیا این به منزله داشتن SHSH نیست؟؟؟؟ منتظر پاسختون هستم .

نظر

• نوشته اصلی توسط wisam نمایش پست ها
      دوست من ممنون که پاسخ دادید. ولی در سدیا گوشی نوشته زیر رو که با رنگ سبز هست دارم :

Shsh ios 3.1.2 , 3.1.3 , 4.0, 4.0.1, 4.0.2 , 4.1

نظرتون چیه آیا این به منزله داشتن shsh نیست؟؟؟؟ منتظر پاسختون هستم .
      جالبه خدا رو شکر انقدر سر همه شلوغه که واسه یه جواب بایستی روزها منتظر بمانی. نمیدونم نوبت جواب سوال من نشده؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط wisam نمایش پست ها

SHSH iOS 3.1.2 , 3.1.3 , 4.0, 4.0.1, 4.0.2 , 4.1

نظرتون چیه آیا این به منزله داشتن SHSH نیست؟؟؟؟ منتظر پاسختون هستم .
        اگه shsh دارید میتونید با تغییر فایل hosts و با کمک tinyumbrella به 4.01 رستور کنید

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
          اگه shsh دارید میتونید با تغییر فایل hosts و با کمک tinyumbrella به 4.01 رستور کنید
          از راهنمایی تان ممنون دوست عزیز.

شاد باشید.

نظر

• آقا من یه سؤال دارم . من یه آیفون 3gs لاک دارم فریم 4.0.1 بیس باند 05.14.02 می خوام آنلاک کنم کمکم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi_kalani نمایش پست ها
              آقا من یه سؤال دارم . من یه آیفون 3gs لاک دارم فریم 4.0.1 بیس باند 05.14.02 می خوام آنلاک کنم کمکم کنید
              دوست عزیز شما اگه گوشیتون جلبرک شده که هیچی سورس repo666.ultrasn0w.com را ADD کنید و با استفاد از نرم افزار ULtrasn0w می توانید آنلاک کنید.

اگر جلبرک نکرده اید به پست شماره 1 مراجعه کنید تا گوشیتون را جلبرک کنید.

نظر

• وقت همگي به خير. يه سوال دارم كه اگه جواب بديد خيلي ممنون ميشم.
                من توي سايت اپل كه نگاه مي*كردم، قيمت گوشي اپل يعني iphone 4 at&t و iphone 4 Verizon نسبت به ايران خيلي تفاوت داره. يعني قيمت 16 گيگ هر دو مدلش 199 دلار و قيمت 32 گيگ هر دو مدلش 299 دلاره.
                مي*خواستم بدونم اين جيلبرك كردن و آنلاك شدن كه در موردش صحبت مي*كنيد، شامل اين گوشي*ها هم ميشه يا نه؟ يعني اگر كسي رو داشته باشيم كه از اون*ور آب برامون بياره، يا خودمون وقتي سفر كرديم بياريم، ميشه اينجا باهاشون كار كرد يا نه؟
                مرسي

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidb666 نمایش پست ها
                  وقت همگي به خير. يه سوال دارم كه اگه جواب بديد خيلي ممنون ميشم.
                  من توي سايت اپل كه نگاه مي*كردم، قيمت گوشي اپل يعني iphone 4 at&t و iphone 4 Verizon نسبت به ايران خيلي تفاوت داره. يعني قيمت 16 گيگ هر دو مدلش 199 دلار و قيمت 32 گيگ هر دو مدلش 299 دلاره.
                  مي*خواستم بدونم اين جيلبرك كردن و آنلاك شدن كه در موردش صحبت مي*كنيد، شامل اين گوشي*ها هم ميشه يا نه؟ يعني اگر كسي رو داشته باشيم كه از اون*ور آب برامون بياره، يا خودمون وقتي سفر كرديم بياريم، ميشه اينجا باهاشون كار كرد يا نه؟
                  مرسي
                  این گوشی ها لاک هستند و بعدا میشه بصورت نرم افزاری آنلاکش کرد ( البته در مورد مدل at&t )
                  ولی این که زده ۲۹۹ دلار , فقط همین نیست و شما علاوه بر این باید پول اشتراک خط هم تا ۲ سال بدید یا ضمانت کنید که پرداخت کنید
                  که در نهایت همون ۵۰۰-۶۰۰ دلار میشه
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• با سلام، آیفون من 3gs با فرم ور من 4.0.1 هستش و جیلبرک و آنلاک شده اما دوربینش درست کار نمی کنه (عکسها از توش می پره) و وقتی به کامپیوتر وصلش می کنم تنها توی آیتونز نشونش میده و به عنوان یه درایو اضافی نمی بینمش. سوال من اینه که اگه با "جیلبرک می" جیلبرکش کنم، چکار کنم دوباره لاک نشه و آماده برای نصب برنامه باشه؟ متشکر
                    من آلان اینو دیدم:
                    نوشته اصلی توسط mahdi_kalani
                    آقا من یه سؤال دارم . من یه آیفون 3gs لاک دارم فریم 4.0.1 بیس باند 05.14.02 می خوام آنلاک کنم کمکم کنید

من اولین باره که میخوام کارهای اساسی با گوشیم بکنم و تجربه چندانی هم ندارم، دفعه اول هم مجبور شدم 100 هزارتومان به کسی بدم که برام آنلاکش کنه. چکار کنم دوباره تو دردسر نیافتم و بدون ترس از گیر افتادن وسط راه دوباره جیلبرک کنم. ممنونم... مریم
                    ویرایش توسط bigbangm : https://i-phone.ir/forums/member/33280-bigbangm در ساعت 01-06-2011, 12:51 AM دلیل: مشاهده پست مرتبط

نظر

صبر کنید ..
                    X