اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آدرس فایل ها در آیفون با winscp

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آدرس فایل ها در آیفون با winscp

سلام
    من یه همچین تاپیکی که همه ی آدرس های مهم رو یجا داشته باشه ، ندیدم . به همین دلیل این تاپیکو باز کردم تا آدرسایی که به صورت پراکنده در این انجمن اومده رو یجا جمع کنم و یه توضیح مختصری در باره ی اونا بدم .

آیتونز :
    /private/var/mobile/Media/iTunes_Control/
    اینجا یه فولدر هست که همه ی آهنگ هایی که در آیتونز گوش می دید توی چند تا فولدر کدگذاری شده قرار داره . و اسم آهنگا هم عوض شده . در واقع اپل به این شکل دسترسی ما رو با برنامه های iPhone Browser به آهنگ های آیپاد قطع کرده . و ما رومجبور به استفاده از نرم افزار آیتونز کرده !!

برنامه Ipa :
    /var/mobile/Applications/
    برنامه هایی که با آیتونز نصب شده و دارای فرمت ipa می باشند به صورت چند فولدر کدگذاری شده قابل دسترسی اند . برای اطمینان خاطر بهتره که پرمیژن همه ی اینا 777 یا 755 باشه .

برنامه های Deb :
    /Applications/
    /var/stash/Applications.bgyqIQ/
    برنامه هایی که توسط اینستالر یا سیدیا یا ترمینال نصب می شوند در اینجا قرار می گیرند. همچنین می تونید فایل های pxl رو به صورت دستی در اینجا نصب کنید .
    آموزش نصب فایل های pxl
    آموزش نصب برنامه های cydia بصورت دستی

والپیپر :
    /Library/Wallpaper/
    /var/stash/Wallpaper.gywt87/
    برای دستکاری والپیپر ها می تونید از این فولدر استفاده کنید .

تم :
    /Library/Themes/
    /var/stash/Themes.4GyyVe/
    تم هایی که با برنامه های اینستالر و سیدیا دانلود می شود در اینجا قرار می گیرد . همچنین شما می توانید تم هایی را که با کامپیوتر دانلود کردید ، به این فولدر انتقال دهید و با winterboard اجرا کنید .

رینگتون :
    /Library/Ringtones/
    /var/stash/Ringtones.2yowLq/
    برای عوض کردن رینگتون از این فایل ها استفاده می شود . که آموزش آن در سایت وجود دارد .

فونت ها :
    System/Library/Fonts/Cache
    فونت هایی که در آیفون استفاده می شن در این آدرس قرار دارن . شما می تونید فونت هایی رو که عزیزان در این انجمن طراحی می کنن رو دانلود کرده و به این آدرس انتقال دهید . بعد از انتقال خواهید دید که فونت متن شما عوض شده .

دانلود ها :
    /var/mobile/Library/Downloads/
    فایل هایی که با سافاری دانلود می شود در این فولئر قرار می گیرند .

کانتکت ها :
    /var/mobile/Library/AddressBook/

تقویم روزانه :
    /var/mobile/Library/Calendar/

نوت ها :
    /var/root/Library/Notes/

برای گرفتن نسخه ی پشتیبان به صورت دستی می توانید تمام فایل های درون این فولدرها راکپی کرده و بعدا دوباره replace کنید . مخصوصا در مورد کانتکت ها و calendar می تونید دوتا فایل که دارای فرمت .sqlitedb هست رو کپی کنید و بعدا دوباره replace کنید . برای نوت هم فایل notes.db را کپی کرده و بعدا replace کنید .

اگه آدرسی از قلم افتاده لطفا بفرمایید تا اضافه کنم .
    خودمم یه سوال داشتم که Photo Library آدرسش چیه ؟؟
    ویرایش توسط vahid92 : https://i-phone.ir/forums/member/695-vahid92 در ساعت 08-07-2009, 02:14 PM دلیل: آپدیت

با تشکر از زحمات شما دوست عزیز عکسهایی که می گیرید چه اسکرین شات و چه با دوربین در این آدرس است البته تو my computer ویندوز نیز شما دسترسی دارید.
    var/mobile/media/DCIM
    ویرایش توسط ali-joon : https://i-phone.ir/forums/member/560-ali-joon در ساعت 03-04-2009, 01:07 AM

نظر

با تشکر از زحمات شما دوست عزیز عکسهایی که می گیرید چه اسکرین شات و چه با دوربین در این آدرس است البته تو my computer ویندوز نیز شما دسترسی دارید.
      var/mobile/media/DCIM
      با تشکر از شما دوست عزیز
      اگه آدرس عکس هایی که با iTunes سینک میشن رو هم بگید ، ممنون میشم

نظر

فایل هایی که به iDownloads دانلود میشن کجا save میشن ؟

نظر

winscp و ifile

سلام

ميشه بگید چه جوری برنامه هایی که با این برنامه تو آیفون میریزیم میشه فعال بشن مثلا من wedict رو ریختم ولی تو صفحه اصلی آیفون icone اون وجود نداره و برنامه هائی هم که با wedict كار ميكنن مثل انواع دیکشنری هایی که تو cydia هستن دانلود کردم اونا هم میرن تو ifile ولی اجرا نمیشن لطفا راهنمایی کنید.
          ویرایش توسط ahriman : https://i-phone.ir/forums/member/215-ahriman در ساعت 20-06-2009, 07:49 AM

نظر

نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
            سلام

ميشه بگید چه جوری برنامه هایی که با این برنامه تو آیفون میریزیم میشه فعال بشن مثلا من wedict رو ریختم ولی تو صفحه اصلی آیفون icone اون وجود نداره و برنامه هائی هم که با wedict كار ميكنن مثل انواع دیکشنری هایی که تو cydia هستن دانلود کردم اونا هم میرن تو ifile ولی اجرا نمیشن لطفا راهنمایی کنید.
            سلام دوست عزیز
            تا جایی که من اطلاع دارم برنامه ی wedict pro از نوع ipa هست و این برنامه ها باید با نرم افزار iTunes روی آیفون شما نصب بشن . چون آیتونز یه سری فرایند هایی مثل کدینگ فایل انجام میده که من تا حالا نتونستم با winscp انجام بدم . (شاید من نمی دونم ها )
            اگه این برنامه رو با آیتونز نصب کنید احتمالا درست می شه .

اما گاهی اگه با مشکل نیومدن آیکون برنامه مواجه شدید می تونید :
            1. با respring کردن
            2. با reboot کردن
            3. با زدن گزینه ی آپدیت تو Cydia در حالی که اینترنت قطع هست
            به جواب برسید

نظر

نوشته اصلی توسط iman_mi2002 نمایش پست ها
              فایل هایی که به iDownloads دانلود میشن کجا save میشن ؟
              سلام
              اول باید به خاطر دیر جواب دادن یه عذر خواهی بکنم چون من حدود 1 ماه تو انجمن نبودم

اول از فایل زیر برنامه ی iDownload رو به که صورت کدگذاری هست پیدا کنید .
              var/mobile/Applications/
              بعد داخل فولدر Documents ، فولدر Downloads قرار داره که فایل های دانلود شده اونجا قرار می گیرن

مثلا برای من به صورت زیر هست :
              /private/var/mobile/Applications/D595BC60-0EBD-4C2C-8E51-C032A0207E23/Documents/Downloads

نظر

سلام
                چه طوری میتونم لگوی (سیب اپل) رو عوص کنم منظورم موقعی که گوشی رو روشن میکنم !! آدرسشو میخوام که عکسشو تغییر بدم . ممنون میشم .

نظر

نوشته اصلی توسط m.ag نمایش پست ها
                  سلام
                  چه طوری میتونم لگوی (سیب اپل) رو عوص کنم منظورم موقعی که گوشی رو روشن میکنم !! آدرسشو میخوام که عکسشو تغییر بدم . ممنون میشم .
                  به شما خوشامد ميگيم به عنوان اولين پستتون در سايت
                  يك مقدار تو سايت ميگشتي پيدا ميكردي
                  برنامه ي LogoMe رو از Cydia دانلود كن عكس رو آپلود كن و ادامه مراحل ............

_______________-
                  خواندن قوانين سايت فراموش نشه مرسي
                  ویرایش توسط Ali XerroR : https://i-phone.ir/forums/member/8-ali-xerror در ساعت 19-06-2009, 04:06 PM
                  OPEN MIND FOR A DIFFERENT VIEW

نظر

با سلام و خسته نباشید
                    آیا باید تم ها رو در هر دو آدرسی که دادین بریزیم
                    یا لینکه ، یکیش هم کفایت میکنه ؟

نظر

ادرس عکس هایی که مال دوربین گوشی نیستن و میخوایم مستقیم از کامپیوتر منتقل کنیم به ایفون چی هست؟

من با winscp ادرس فولدر دوربین و همین طور فولدر عکس های پیش فرض رو پیدا کردم..منتها اگر بخوام خودم عکس بریزم باید کجا بریزم؟

نظر

بریزی و سینک نکنی نمی تونی درست نگاش کنی...
                        من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
                        I cannot put my finger on It now
                        The Child is Grown , The Dream is Gone
                        I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

دوستان ممکنه آدرس ویدئو های رکورد شده توسط نرم افزار cycorder رو بگین؟

نظر

نوشته اصلی توسط hrom24 نمایش پست ها
                            دوستان ممکنه آدرس ویدئو های رکورد شده توسط نرم افزار cycorder رو بگین؟
                            /var/mobile/Media/Videos

نظر

آقایون سلام خسته نباشید

یه سوال داشتم.اونم اینه که اگر این فایلها و فولدرها رو توی کامپیوتر ذخیره کنم و بعد گوشیمو restor کنم میشه دوباره همشونو سر جاشون بزارم و ازشون استفاده کنم ؟البته من برنامه ها و sms , contact از همه برام مهمتر هستن و اگر نمیشه باید چیکار کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                              X