اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاپيك درخواست برنامه (iPhone)

با سلام خدمت کاربران گرامی
    هدف ایجاد این تاپیک، رفاه شما عزیزان بوده زیرا شما می توانید با درخواست برنامه های مورد نظر خود (اپ استور)، لینک دانلودی از آن ها را توسط مدیران و یا کاربران دریافت کنید.

قبل از شروع چند نکته را باید با شما در میان بگذارم :
    - برای راحتی کار، بهتر است درخواست لینکی از برنامه مورد نظر خود در اپ استور هنگام درخواست قرار دهد؛
    - کاربران بخش ویژه با مراجعه به بخش ویژه درخواست خود را بدهند؛
    - از درخواست برنامه برای iDevice های دیگر خودداری فرمایید.
    - درخواست هرگونه برنامه سیدیا، برنامه های نامربوط، تم و ... در این تاپیک ممنوع می باشد؛
    - از کاربران خواهش می شود از زدن پست های اسپم همانند مرسی، ممنون و ... و یا بحث در مورد برنامه ها خودداری کنند؛

با کاربرانی که موارد بالا را رعایت نکنند، برخورد می شود (مخصوصا برای 3 مورد آخر)
    ویرایش توسط s_abedi96 : https://i-phone.ir/forums/member/4918-s_abedi96 در ساعت 13-08-2011, 11:28 PM

این تاپیک در تاریخ 22 مرداد 1390 توسط arianismmm و s_abedi96 با وجود 800 صفحه پست پاکسازی شد!

از کاربران عزیز درخواست می شود دوباره پست اول را مطالعه فرمایند.

با تشکر
    ویرایش توسط s_abedi96 : https://i-phone.ir/forums/member/4918-s_abedi96 در ساعت 13-08-2011, 11:32 PM
    with

نظر

پس برای پست اول
      لطفا برنامه body talk (در رابطه با این که بدن شما در هنگام صحبت چه حالتی داشته باشد تا بر مخاطب بیشترین تاثیر را بگذارد)
      لینک آینونز

لطفا لینک filedude و fileape نذارید که باهاشون مشکل دارم
      ویرایش توسط Cessna182 : https://i-phone.ir/forums/member/5997-cessna182 در ساعت 14-08-2011, 12:35 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Cessna182 نمایش پست ها
        پس برای پست اول
        لطفا برنامه body talk (در رابطه با این که بدن شما در هنگام صحبت چه حالتی داشته باشد تا بر مخاطب بیشترین تاثیر را بگذارد)
        لینک آینونز

لطفا لینک filedude و fileape نذارید که باهاشون مشکل دارم
        لینک مستقیم :

نظر

با سلام لطفا اگه میشه برنامه ی demon cam را بزارید سپاسگذار میشم

نظر

نوشته اصلی توسط sahar9806 نمایش پست ها
            با سلام لطفا اگه میشه برنامه ی demon cam را بزارید سپاسگذار میشم
            Fileape :

نظر

شنیده بودم برنامه ای برای آیفون هست هروقت که عکسی از گوشی آیفون خودت به آیفون فرد مقابل ارسال می کنی همانطور که ارسال میشه تصویر رو می تونی توی گوشی فرد ببینی.
              یا برنامه ای که با اسلاید کردن عکس از گوشی خودم همونطور که خارج میشه وارد گوشی فرد مقابل بشه!

نظر

با سلام
                دوستان مسنجری هست که بهش زمان داد که مثلاً اتوماتیک ساعت 11 به یاهو لوگین کنه؟
                ممنون

نظر

سلام من برنامه ای برای تبدیل انواع فرمت میخوام ( یا حداقل تبدیل فرمت های ویدیویی)

نظر

نوشته اصلی توسط Cessna182 نمایش پست ها
                    شنیده بودم برنامه ای برای آیفون هست هروقت که عکسی از گوشی آیفون خودت به آیفون فرد مقابل ارسال می کنی همانطور که ارسال میشه تصویر رو می تونی توی گوشی فرد ببینی.
                    یا برنامه ای که با اسلاید کردن عکس از گوشی خودم همونطور که خارج میشه وارد گوشی فرد مقابل بشه!
                    همچین برنامه توی Appstore نیست،

نوشته اصلی توسط ashkan1980 نمایش پست ها
                    با سلام
                    دوستان مسنجری هست که بهش زمان داد که مثلاً اتوماتیک ساعت 11 به یاهو لوگین کنه؟
                    ممنون
                    خیر نیست

نوشته اصلی توسط Ipm.moshk نمایش پست ها
                    سلام من برنامه ای برای تبدیل انواع فرمت میخوام ( یا حداقل تبدیل فرمت های ویدیویی)
                    دوستان شما اسم بدید لینک تحویل بگیرید

تازه پست یک رو بخونید زده شده لینک Appstore هم بزارید

نظر

برنامه کاملی برای تبدیل فرمت های ویدیوی تو آیفون وجود نداره, دلیلش هم مشخصه چون اصلا کاره معقولی نیست ( کافیه فایل های ویدیوی به کامپیوتر منتقل کنید و با بهترین برنامه های کانورتو شون کنید )

ولی به هرحال این کانورتور ویدیویی که Mov رو به mp4 تبدیل میکنه ( برای تبدیل فیلم هایی که با دوربین آیفون گرفته میشه )

Video Converter

اینم یه image convertor

نظر

KamyabOnline - تبدیل انواع فرمت های ویدویی به یکدیگر با Xilisoft Video Converter Ultimate v6.0.9 Build 0806

نظر

لینک دانلودمسقیم گربه سخنگو برای آیفون

نظر

برنامه ای برای مخفی کردن عکسها ، os 3.1.3

نظر

سلام من یه آیفون 4 خریده ام ولی مبتدی هستم و هیچی ازش سر در نمیارم چیکار کنم دفترچه راهنما اگه دارین لطف کنین بذارین در ضمن بلوتوثش هم کار نمیکنه اگه دارین لطف کنین برنامشو بذارین با سپاس

نظر

صبر کنید ..
                              X