اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب برنامه بدون پاک کردن برنامه های قبلی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب برنامه بدون پاک کردن برنامه های قبلی

سلام

خوب دوستان واسه خیلی از شماها اتفاق افتاده که زمانی که iPhone/iPod Touch/iPad تون رو خریدین، واستون برنامه هم ریختن. بعد که میاین خونه، یه برنامه دانلود می کنین و وقتی که می خواین با آیتونز سینک کنین، یک پیغام میاد که میگه اگه میخواین این برنامه رو نصب کنین، قبلی ها پاک میشوند.

خوب امروز می خوام یه راه بهتون بگم بدون اینکه اونها پاک بشوند:

ابتدا وارد سیدیا بشوید از قسمت Sources ، Manage را انتخاب کنید و بعد از لمس کردن Edit ، سورس زیر را Add کنید:

زمانی که سورس Add شد وارد سورس شوید و Installous را نصب کنید:

خوب زمانی که نصب شد با برنامه های مانند DiskAid ، iFunBox که به مسیر Root دسترسی دارن به مسیر var/mobile/Documents/Installous/Downloads بروید

سپس فایل IPA رو به این مسیر کپی کنید:

حالا Installous رو از iPhone/iPod Touch/iPad اجرا کنید و به تب Downloads بروید و App مورد نظر رو انتخاب کنید و Install را بزنید:

منتظر بمانید تا اینستال شود:

زمانی که اینستال شد از برنامه خارج شوید و هم از برنامه های قبلی و هم از برنامه های جدید خود لذت ببرید

امیدوارم این آموزش مفید واقع شود

با تشکر
    ویرایش توسط iAmir : https://i-phone.ir/forums/member/8981-iamir در ساعت 02-05-2011, 07:31 PM

discaid رو تو کامپیوتر باید داشته باشیم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط emo_hot22 نمایش پست ها
      discaid رو تو کامپیوتر باید داشته باشیم ؟
      بله. با iFunBox هم می*شه:

Download

نظر

من نصب کردم installous رو تو ipad ولی وقتی بازش میکنم بالاش میزنه modify . اشکال نداره ؟؟
        بعد diskaid که نصب کردم root نداره مثل عکسی که گذاشتین

نظر

نوشته اصلی توسط iAmir نمایش پست ها
          بله. با iFunBox هم می*شه:

Download
          نه ifunbox نه diskaid توشون root وجود نداره ! نکنه instalusss بد نصب شده که root ندارن؟

نظر

نوشته اصلی توسط emo_hot22 نمایش پست ها
            نه ifunbox نه diskaid توشون root وجود نداره ! نکنه instalusss بد نصب شده که root ندارن؟
            شما باید afc2add رو از سیدیا دانلود کنید

نظر

امیر جان برادر ممنون از بابت اطلاعات مفیدت.اما 1 سوال اینکه چرا من بعد نصب installous وقتی با ifunbox می خوام برنامه ای رو به پوشه download انتقال بدم نمی شه؟البته منظورم اینکه بعد از قسمت documents گزینه installous وجود نداره

نظر

این فایلی که یابد تو downloads کپی بشه رو از کجا پبدا کنم؟

نظر

جدیدا قابلیتی به آیتونز اضافه شده که در صورتی که برنامه آیفون شما در کامپیوتر وجود نداشته باشد پیغامی با گزینه replace ظاهر میشود که با زدن آن تمام برنامه های گوشی به کامپیوتر وارد میشود

نظر

نصب برنامه بدون پاک کردن برنامه های قبلی

امير جون دمت گرم فقط يه سوال اين برنامه هايي كه با اينستالوس نصب ميشه بعد اگه سينك كنيم تو آيتونز هم مياد؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط iMohsen نمایش پست ها
                      امير جون دمت گرم فقط يه سوال اين برنامه هايي كه با اينستالوس نصب ميشه بعد اگه سينك كنيم تو آيتونز هم مياد؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      بله وقتی که آیفون رو به آیتونز وصل میکنی یک پیغام میاد که میگه یک سری برنامه داری که توی Library نیست، می خوای Transfer کنم؟ شما هم میگی Yes
                      ویرایش توسط iAmir : https://i-phone.ir/forums/member/8981-iamir در ساعت 24-07-2010, 11:13 AM

نظر

نوشته اصلی توسط parsa_pm نمایش پست ها
                        امیر جان برادر ممنون از بابت اطلاعات مفیدت.اما 1 سوال اینکه چرا من بعد نصب installous وقتی با ifunbox می خوام برنامه ای رو به پوشه download انتقال بدم نمی شه؟البته منظورم اینکه بعد از قسمت documents گزینه installous وجود نداره
                        شما اگه با خود Installous یک برنامه دانلود کنید، اون پوشه درست می*شه

نظر

سلام، این فایل iamir.ipa رو از کجا دانلود کنم؟

نظر

iamir.ipa مثلا همون برنامه ایه که شما میخوای تازه بریزی و به برنامه های قبلی اضافه کنی

نظر

نوشته اصلی توسط rafiki نمایش پست ها
                              سلام، این فایل iamir.ipa رو از کجا دانلود کنم؟
                              iAmir.ipa به عنوان مثال بود...ولی در کلّ شما برنامه های IPA رو میتونی از سایت زیر دانلود کنی:

ویرایش توسط iAmir : https://i-phone.ir/forums/member/8981-iamir در ساعت 24-07-2010, 11:24 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X