اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب برنامه بدون پاک کردن برنامه های قبلی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آقا امیر من big bosss کلی گشتم اما add2all رو متاسفانه پیدا نکردم !!

نظر

عزیز add2all نه afc2add تو سورس زیر هم هست
      xsellize.com/cydia

نظر

نوشته اصلی توسط hbadboy007 نمایش پست ها
        عزیز add2all نه afc2add تو سورس زیر هم هست
        xsellize.com/cydia
        این سورسی که شما گفتین رو من زدم (با /cydia) اما تو آخرای downloading packages گیر کرده !!
        چیکار کنم ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط shams
          یعنی حتی برنامه ای که ازطریق cydia داونلودکردیم؟
          نه عزيز برنامه اي كه شما إز طريق cydia دانلود ميكنيد داراي پسوند deb هستش برنامه هاي آيتونز پسوند ipa دارند.

نظر

سلام لطفا کمک کنید هنگام نصب برنامهای دانلود شده در installousخطای invalid ipa میده چی کار کنم؟

نظر

سلام لطفا کمک کنید هنگام نصب برنامهای دانلود شده در installousخطای invalid ipa میده چی کار کنم؟

نظر

خیلی به دردم خورد مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط i-padrino نمایش پست ها
                  از سیدیا appsync نصب کنید

نظر

ببخشید من زیاد حرفه ای نیستم کمک میخواستم من i-phone 3g دارم انلاک فکتوری هستش موقعی که خریدم واسم کلی app ریخته بودن الان خودم میخوام چند تا بازیه جدید که دانلود کردم بریزم بدون اینکه قبلی ها پاک شه. من وقتی Authorize میکنم این پیغام رو میده ''You have authorized one computer out of your available 5'' بعد که transfer purchases رو میزنم میگه authorize نکردی و به همه ی app ها گیر میده و ترنسفر نمیشه واقعا به کمک نیاز دارم.ممنون میشم یکی کمک کنه

نظر

نوشته اصلی توسط samanlord نمایش پست ها
                      ببخشید من زیاد حرفه ای نیستم کمک میخواستم من i-phone 3g دارم انلاک فکتوری هستش موقعی که خریدم واسم کلی app ریخته بودن الان خودم میخوام چند تا بازیه جدید که دانلود کردم بریزم بدون اینکه قبلی ها پاک شه. من وقتی Authorize میکنم این پیغام رو میده ''You have authorized one computer out of your available 5'' بعد که transfer purchases رو میزنم میگه authorize نکردی و به همه ی app ها گیر میده و ترنسفر نمیشه واقعا به کمک نیاز دارم.ممنون میشم یکی کمک کنه
                      هر دستگاه فقط با 5 تا سیستم اتورایز میشه
                      الان دیگه نمیتونید گوشی رو با سیستم خودتون اتورایز کنید چون قبلا با 5 تا ....
                      باید گوشی رو به یه سیستم که قبلا روش اتورایز شده وصل کنید و گزینه De-authorise رو بزنید تا از این حالت خارج بشه و بتویند با سیستم خودتون اوتورایزش کنید

Power of Creation
                      www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
                        هر دستگاه فقط با 5 تا سیستم اتورایز میشه
                        الان دیگه نمیتونید گوشی رو با سیستم خودتون اتورایز کنید چون قبلا با 5 تا ....
                        باید گوشی رو به یه سیستم که قبلا روش اتورایز شده وصل کنید و گزینه De-authorise رو بزنید تا از این حالت خارج بشه و بتویند با سیستم خودتون اوتورایزش کنید
                        مرسی از راهنماییتون یه سوال الان اگر من گوشیمو Jail Break کنم این مشکلم حل نمیشه؟

نظر

مرسی از راهنماییتون یه سوال الان اگر من گوشیمو jail break کنم این مشکلم حل نمیشه؟
                          این موضوع ربطی به جیلبریک نداره
                          البته بدون جیلبریک هم نمیتونید برنامه های کرک شده رو نصب کنید و فقط امکانش هست از آیتونز برنامه بگیرید و نصب کنید

Power of Creation
                          www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
                            این موضوع ربطی به جیلبریک نداره
                            البته بدون جیلبریک هم نمیتونید برنامه های کرک شده رو نصب کنید و فقط امکانش هست از آیتونز برنامه بگیرید و نصب کنید
                            مرسی که وقتتو برای راهنمایی من گذاشتید. یعنی اگر restore هم بشه این مشکل باقی میمونه؟

نظر

یه سوال دیگه الان من فهمیدم که unlockfactory هم باید jailbreak بشه پس چرا همه میگن unlockfactory بهتره؟ من اگه کرکش کنم که دیگه از unlockfactory بودن در میاد.

نظر

مرسی که وقتتو برای راهنمایی من گذاشتید. یعنی اگر restore هم بشه این مشکل باقی میمونه؟
                                یه سوال دیگه الان من فهمیدم که unlockfactory هم باید jailbreak بشه پس چرا همه میگن unlockfactory بهتره؟ من اگه کرکش کنم که دیگه از unlockfactory بودن در میاد.
                                واسه اتورایز با سیستم خودت فقط باید یکی از اون سیستم قبلی ها رو de-authorise کنی !
                                آنلاک بودن هم ربطی به جیلبریک نداره,آنلاک فکتوری یعنی هر سیم کارتی رو میتونه بخونه اما لاک فقط یه سیم کارت رو میخونه و واسه اینکه بشه هر سیمی رو انداخت روش باید دستی آنلاک بشه
                                جیلبریک هم یه جور هک کردن گوشی هست,که خوب مزایای زیادی داره و خیلی از محدودیت های استفاده از آیفون رو از بین میبره
                                واسه اطلاعات بیشتر بخش های زیر رو مطالعه کنید ضرر نداره
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread494.html
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread21102.html
                                ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 07-10-2010, 08:50 PM

Power of Creation
                                www.i-Phone.ir

نظر

صبر کنید ..
                                X