اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کار با برنامه ی air video

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش کار با برنامه ی air video

اموزش کار با برنامه ی air vide:

فایل های مورد نیاز:

برای مک:

Air Video Server for OS X requires OS X Leopard version 10.5.6 or newer
    .

برای ویندوز:

Air Video Server for Windows requires Windows XP, Vista or 7
    .

برای ipod,iphone:

air video

قدم اول:

فایل مورد نیاز برای مک یا ویندوز را دانلود و نصب می کنید.فایل مورد نیاز برای ipod,iphone را دانلود و در دستگاه نصب می کنید

قدم دوم:

یک فولدر با هر نامی که خواستید برای مثال new folder در هر کجا برای مثال دستکتاب ایجاد می کنید.

قدم سوم:

هر فایلی را که خواستید در داخل فولدر ایجاد شده قرار می دهید.

قدم چهارم:

air video را در کامپیوتر اجرا و روی add disk folder کلیک می کنید.و فایل مورد نظر را انتخاب کنید.

قدم پنجم:

فقط کافیست air video را در ipod,iphone خود باز کنید .+را لمس کنید و از قسمت computer on local networ کامپیوتر خود را انتخاب کنید.و در داخل پوشه فایل های خود را ببینید.

توجه:

اگر می خواهید فیلم با زیر نویس تماشا کنید باید از قسمت subtitle تنظیمات مربوط را انجام دهید.

امیدوارم این آموزش مفید باشد!

ویرایش توسط iNavid : https://i-phone.ir/forums/member/9294-inavid در ساعت 24-07-2010, 12:19 AM
    جدیدترین اخبار تکنولوژی در هر زمینه ای .....

دوستان من فیلم را با زیر نویس گذاشتم ولی مربع نشون می ده کسی می تونه راهنمایی کنه!؟

نظر

نوشته اصلی توسط inavid نمایش پست ها
      دوستان من فیلم را با زیر نویس گذاشتم ولی مربع نشون می ده کسی می تونه راهنمایی کنه!؟

یعنی تو این انجمن به این بزرگی کسی نمی تونه من رو راهنمایی کنه1؟

نظر

من هم دارم با این برنامه کلنجار می رم....ولی سوال من اینه که ایا وقتی گزینه کانورت و پخش همزمان را می زنیم و این برنامه داره کانورت می کنه و با wifi می فرسته ایا داره از ترافیک اینترنت استفاده می کنه یا نه....فقط داره با کانکشن وایرلس سند و ریسیو می کنه و ربطی به اینترنت و ... نداره؟

در مورد شما دوست عزیز ...شما فایل زیر نویس را با برنامه note pad باز کن و ببین چه فونتی دراه...بعد اون فونت را با استفاده از winscp در مسیر صحیحش یعنی در محل فونتهای آیفون قرار بده و نصب کن و یکبار ریبوت کن شاید مشکلتون حل بشه...
        مربع نشون دادن فونت حاکی از نشناختنش توسط سیستمه و این تنها ایده ایی بود که به فکرم رسید که شاید کمکتون کنه.

نظر

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
          من هم دارم با این برنامه کلنجار می رم....ولی سوال من اینه که ایا وقتی گزینه کانورت و پخش همزمان را می زنیم و این برنامه داره کانورت می کنه و با wifi می فرسته ایا داره از ترافیک اینترنت استفاده می کنه یا نه....فقط داره با کانکشن وایرلس سند و ریسیو می کنه و ربطی به اینترنت و ... نداره؟

در مورد شما دوست عزیز ...شما فایل زیر نویس را با برنامه note pad باز کن و ببین چه فونتی دراه...بعد اون فونت را با استفاده از winscp در مسیر صحیحش یعنی در محل فونتهای آیفون قرار بده و نصب کن و یکبار ریبوت کن شاید مشکلتون حل بشه...
          مربع نشون دادن فونت حاکی از نشناختنش توسط سیستمه و این تنها ایده ایی بود که به فکرم رسید که شاید کمکتون کنه.
          کاری نداره شما کابل wan پشت مودم وایرلست رو قطع کن ببین جواب میده یا نه؟

نظر

نه ...من ذاتا با وایرلس به مودم وصلم و lan استفاده نمی کنم...سوال من این بود که در اون گزینه کانورت و پخش همزمان ایا اینترنت نقش داره یا نه یعنی از ترافیکمون کم می شه مثل BUFFERING در شبکه های اینترنتی/

نظر

در مورد فونت بايد فرمت فونت زيرنويس رو به utf-8 تبديل كنيد(مثلاً با notepad در ويندوز)ودر مورد استفاده از اينترنت جواب منفيه.البته ميتونيد يه شبكه ديگه ايجاد كنيد.در ضمن ميتونيد تنظيم كنيد بعد از كانورت فايل رو به ايتونز اضافه كنه

نظر

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
                نه ...من ذاتا با وایرلس به مودم وصلم و lan استفاده نمی کنم...سوال من این بود که در اون گزینه کانورت و پخش همزمان ایا اینترنت نقش داره یا نه یعنی از ترافیکمون کم می شه مثل buffering در شبکه های اینترنتی/
                شما مودم وایرلس چه مارکیه!؟

نوشته اصلی توسط tooka نمایش پست ها
                در مورد فونت بايد فرمت فونت زيرنويس رو به utf-8 تبديل كنيد(مثلاً با notepad در ويندوز)ودر مورد استفاده از اينترنت جواب منفيه.البته ميتونيد يه شبكه ديگه ايجاد كنيد.در ضمن ميتونيد تنظيم كنيد بعد از كانورت فايل رو به ايتونز اضافه كنه
                من تست کردم جواب نمی ده!

نظر

من مودمم d-link هست جواب گرفتم

نظر

من این برنامه را کاملا تست کردم و مثل بروس لی از ترافیک اینترنت موقع پخش فیلم روی آیفون استفاده میکنه....من در حدود 45 دقیقه فیلم را بصورت وایرلس توی آیفون دیدم و 470 مگ از اینترنتم را نوش جان کرد...دقیقا مثل اینه که داری یه شبکه تلوزیون اینترنتی می بینی...
                    و تنها ایده ایی که به فکر رسیده اینه که باید آیفون و لپ تاپ با هم share باشن و بصورت جداگانه لپ تاپ و مودم وایرلس share باشن ولی لپ تاپ و آیفون فقط قابلیت انتقال دیتا بدون دخالت اینترنت داشته باشن ولی لپ تاپ به اینترنت وصل باشه به عبارتی لپ تاپ باید host باشه و هر وقت بخواد نت را در اختیار آیفون قرار بده...
                    ولی نمی دونم آیا امکان انتقال دیتا به این فرم(بین لپ تاپ و آیفون) بدون استفاده از اینترنت هست یا نه؟
                    زیاد از شبکه سر در نمی ارم
                    آیا یاری دهنده ایی نیست که مرا یاری دهد؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط tooka نمایش پست ها
                      نوشته اصلی توسط inavid نمایش پست ها
                      شما مودم وایرلس چه مارکیه!؟

من تست کردم جواب نمی ده!
                      کسی نمی تونه راهنمایی کنه!؟

نظر

نوشته اصلی توسط iNavid نمایش پست ها
                        کسی نمی تونه راهنمایی کنه!؟
                        مودم وایرلس من d-link 2640T هست.
                        من مشکل Sharing دارم

نظر

يه سرچ بكن در مور اتصال ايفون وپى سى با وايرلس.اموزش كاملش هست

نظر

سلام...من چند روزی با این برنامه کار می کنم...اولا اصلا از ترافیکم کم نمیکنه...big bang باش می بینم.... چون تلفن رو قطع کردم از پشت مودم و بازم کار کرد...در ضمن خود نرم افزا تو ویندوز رو باز کن remote بعد server pin رو بردار تو گوشیت تو نرم افزار وارد کن خیلی راحت و سریع....

نظر

سلام دوستان
                              من رو 3gs امتحان کردم ولی جواب نگرفتم یعنی گوشیم نمیتونه به کامپیوتر وصل شه
                              کسی میتونه راهنمایی کنه؟

نظر

صبر کنید ..
                              X