اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در زمینه ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام. بچه ها لطفا کمکم کنید. من ی 5sاز دوستم خریدم بعد ی مدت ریستوری کردم الان اپل ایدی میخواد دوستمم یادش نمیاد اپل ایدیشو اون کسیم ک موقع خریدن اپل ایدی داده هم نیست ک کمکمون بکنه. الان گوشیم کلا قفله. من چیکار کنم باز بشه ایا روشی هست؟ ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hameds5300 نمایش پست ها
      با سلام. بچه ها لطفا کمکم کنید. من ی 5sاز دوستم خریدم بعد ی مدت ریستوری کردم الان اپل ایدی میخواد دوستمم یادش نمیاد اپل ایدیشو اون کسیم ک موقع خریدن اپل ایدی داده هم نیست ک کمکمون بکنه. الان گوشیم کلا قفله. من چیکار کنم باز بشه ایا روشی هست؟ ممنون
      درود
      موقع خرید بایستی به این نکته توجه می کردید که اپل ایدی روی دیوایس ست نباشه .
      متاسفانه بایستی رمز عبور اپل ایدی رو داشته باشید .
      یا 600 تا 800 هزار تومان هزینه کنید .
      وِیژه - سرویس حذف قفل آی کلود (4/4s/5/5s/6/6+/6s/6s+ (Apple ID - iCloud ID - 870,000تومان - فروشگاه آنلاک رسمی آیفون و سامسونگ در ایران

نظر

• هیچ راه دیگه ای نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط hameds5300 نمایش پست ها
          هیچ راه دیگه ای نیست
          متاسفانه خیر

نظر

• سلام دوستان من گوشیم یه مدت هنگ میکرد( ایفون 5)و من هم با کلید هوم و قفل ریست میکردم بعد چن وقت که اینکارو کردم صفحه خاموش شد و روشن نشد
            وصلش میکنم به ایتونز شناسایی میکنه ولی بالا نماید و یه پیغام میده وقتی گوشی رو حالت dfu هست اون پیغام رو میده و گزینه ری استور میاد و میگه بایداپدیت کنی و وقتی اپدیتو میزنم تا یه جای مشخصی میاد و قط میشه ( حدودا تا 1.5 گیگش ) و میگه مشکل از نت هس ولی نت مشکلی نداره و اینکه کلید هوم و قفل رو نگه میدارم ولی بالا نماید و خارج نمیشه دقیقا نمیدونم مشکل dfu هس یا چیز دیگه ای
            ممنون میشم کسی میتونه حل کنه جواب بده

نظر

• با سلام ....
              دوستان یه ایفون 6S دارم که موقع ریستور ارور ۶ رو میده میخواستم بدونم این ارور مربوط به چی میشه ?
              ارور
              .(The iPhone *IPhone * could not be restored.An unknown error occurred (6

هم با مک امتحان کردم و هم با ویندوز
              اخرین ورژن مک و ایتیونز رو هم ریختم
              سیم شارژر رو هم عوض کردم
              ولی همچنان این ارور رو دارم
              ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نظر

• نوشته اصلی توسط javadh نمایش پست ها
                با سلام ....
                دوستان یه ایفون 6S دارم که موقع ریستور ارور ۶ رو میده میخواستم بدونم این ارور مربوط به چی میشه ?
                ارور
                .(The iPhone *IPhone * could not be restored.An unknown error occurred (6

هم با مک امتحان کردم و هم با ویندوز
                اخرین ورژن مک و ایتیونز رو هم ریختم
                سیم شارژر رو هم عوض کردم
                ولی همچنان این ارور رو دارم
                ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
                سلام
                این پست رو ببینید

http://www.i-phone.ir/forums/thread1...ml#post1039520

نظر

• سلام
                  دو تا سوال دارم اگه ميشه لطف كنيد راهنمايي بفرماييد
                  اول اينكه ios9.3.5 نصب رو ايفون ٦ و تاچ آي دي هم با توجه به اينكه دكمه هوم تعويض شده كلا كار نمي كنه با اين وضع اگه به ios11 آپديت يا رستور كنم مساله اي پيش نمياد. لطفا اگه تجربه مشابه داريد راهنماييم كنيد.
                  دوم اينكه آيا ios11.2.6 از لحاظ ثبات و پايداري و مصرف باتري و غيره نسبت به ios9.3.5 در چه وضعي هست. اصلا آپديت پيشنهاد مي شه يا نه؟

نظر

• سلام دوستان
                    ی ایفون 5s رو که ios 10 بود رو اومدم فایل ios 12 بزنم روش
                    رفت جلو بقسمتی که باید فایل رو گوشی رایت شه و شروع کنه به پر شدن لودینگ روی گوشی که رو گوشی ظاهر میشه گیر کرد حتی یک درصدم جلو نرفت و گیر میکنه خطا هم نمیده
                    حالا هر چی دوباره فایل میزنم ۱۱.۴.۱ باز میره تو این قسمت گیر میکنه هیچی جلو نمیره خطا هم نمیده انگار فایل ارسال نمیشه به گوشی
                    با 3utools تست کردم تا ۲۰درصد میره تو قسمتی verifyگیر میکنه رو گوشی لودینگ میاد ولی باز گیر میکنه خطا میده کد ۱
                    و اینکه itunes رو بروز کردم
                    با itunes میخوام بزنم میره تو verify گیر میکنه یعنی همون قسمت که تصویر لودینگ میاد رو گوشی ومیخواد شروع کنه به ارسال فایل رو گوشی و گیر میکنه خطا هم نمیده
                    چه کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Salemiabolfazl نمایش پست ها
                      سلام دوستان
                      ی ایفون 5s رو که ios 10 بود رو اومدم فایل ios 12 بزنم روش
                      رفت جلو بقسمتی که باید فایل رو گوشی رایت شه و شروع کنه به پر شدن لودینگ روی گوشی که رو گوشی ظاهر میشه گیر کرد حتی یک درصدم جلو نرفت و گیر میکنه خطا هم نمیده
                      حالا هر چی دوباره فایل میزنم ۱۱.۴.۱ باز میره تو این قسمت گیر میکنه هیچی جلو نمیره خطا هم نمیده انگار فایل ارسال نمیشه به گوشی
                      با 3utools تست کردم تا ۲۰درصد میره تو قسمتی verifyگیر میکنه رو گوشی لودینگ میاد ولی باز گیر میکنه خطا میده کد ۱
                      و اینکه itunes رو بروز کردم
                      با itunes میخوام بزنم میره تو verify گیر میکنه یعنی همون قسمت که تصویر لودینگ میاد رو گوشی ومیخواد شروع کنه به ارسال فایل رو گوشی و گیر میکنه خطا هم نمیده
                      چه کنم؟
                      سلام
                      چک کنید ببینید فضای خالی کافی روی گوشی دارید؟
                      احتمال داره فایل دانلود شده مشکل داره. اگر براتون مقدوره دوباره فایل رو دانلود کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                        سلام
                        چک کنید ببینید فضای خالی کافی روی گوشی دارید؟
                        احتمال داره فایل دانلود شده مشکل داره. اگر براتون مقدوره دوباره فایل رو دانلود کنید.
                        سلام
                        فایله باید درست باشه چون اگه نبود اول کاری موقع چک کردن نرم افزار ایتونس و 3utools خطا میداد ولی وریفای میشه میره واسه نصب
                        ولی حافظه گوشی کم بود حالا چیکار میشه کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Salemiabolfazl نمایش پست ها
                          سلام
                          فایله باید درست باشه چون اگه نبود اول کاری موقع چک کردن نرم افزار ایتونس و 3utools خطا میداد ولی وریفای میشه میره واسه نصب
                          ولی حافظه گوشی کم بود حالا چیکار میشه کرد؟
                          سلام
                          سعی کنید تمام فیلمها و عکسهای موجود روی گوشی رو بعد از گرفتن بک آپ از روی گوشی حذف کنید تا فضای لازم برای ریستور ایجاد بشه

نظر

• سلام من آیفون ام ریستور کردم ولی زمانی بالا میاد پسورد آیکلاد دیگه ای می خواد که روش قبلا ست بوده مغازه ای که خریدم من دسترسی دیگه به اون مغازه ندارم و حتی مراجعه هم کردم جمع شده بود مغازه
                            چی کار می توانم کنم خواهش می کنم یکی راهنمایی کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط ho1993 نمایش پست ها
                              سلام من آیفون ام ریستور کردم ولی زمانی بالا میاد پسورد آیکلاد دیگه ای می خواد که روش قبلا ست بوده مغازه ای که خریدم من دسترسی دیگه به اون مغازه ندارم و حتی مراجعه هم کردم جمع شده بود مغازه
                              چی کار می توانم کنم خواهش می کنم یکی راهنمایی کنه
                              سلام
                              متاسفانه هیچ کاری از دست شما برنمیاد. البته برخی سایتها هستند که مدعی باز کردن پسورد آیکلود با هزینه های بالا انجام میدن ولی شخصا تا حالا نه دیدم و نه شنیدم که کاربری تونسته باشه با اینجور سایتها مشکلش برطرف بشه.
                              حالا اگه میتونید با پشتیبانی اپل تماس بگیرید و مشکلتون رو اعلام کنید. البته تماس از طریق نرم افزارهای چت صوتی مثل وایبر ، اسکایپ و ...

نظر

صبر کنید ..
                              X