اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در زمینه ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Reza-Apple نمایش پست ها
    شما اول با خود تاینی save all shsh رو بزن و منتظر باش تا هر shsh ای که سیو داری فایلشو برات ذخیره کنه
    کاری به هاست هم نداشته باش .. فقط موقع ریستور tss server رو on میکنی و ریستور رو انجام میدی (تاینی رو نباید تا اخر ریستور ببندی)
    الان فهميدم مشكلم كجاست.من وقتي سيو ش ش رو با تيني ميزنم دو تا پوشه ذخيره ميشه و فايلي با نام و پسوند shsh. ذخيره نميشه
    اين فايل ش ش كه دارم هم با برنامه iSHSHit كه رو گوشيم نصب كردم دانلود و ذخيره كردم و به ايميلم ارسال كردم و از اونجا گذاشتم تو تيني.

حالا به نظر شما چرا تيني فايل ش ش من رو دانلود نميكنه در حالي كه ش ش 4.2.1 هم تو سيديام نوشته شده و قاعدتا هم بايد توي سرور saurik موجود باشه
    اين هم عكسهايي كه نشون دهنده اين توضيحات باشه

نظر

نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
      نميدونم چرا اين مشكل من اينقدر پيچيده شده
      دوستان مشكل من خيلي ساده هست
      من تغييرات رو از فايل هاست به حالت اول برميگردونم.با تيني به روش كاملا درست رستور به همين ورژنم ميكنم ولي تو ورايفي ورژن توسط ايتونز ارور3194 مياد
      حالا دوستان ميگن كه براي حل مشكل 3194 بايد اون هاستي رو كه گفتند وارد بكنم .خوب نميشه كه چون اگر هم تغييراتي بدم بازم با تيني بخوام رستور بكنم تغييرات رو به هم ميريزه و با استفاده از خودشم ارور 3194 دارم بازم
      اگر از تيني هم استفاده نكنم و فقط تو هاست اون تغيير رو بدم بازم همون ارور رو دارم

من كلا فكر ميكنم دارم راه ازمايش نشده اي رو ميرم و فعلا براي اين ورژن (4.2.1) امكان رستور كردن نيست.
      كسي هست از دوستان كه از 4.2.1 به همين ورژن رستور كرده باشه جديدا(بعد از اينكه ورژنهاي جديد 4.3 و 4.3.1 رليز شده باشه)؟؟
      دوست عزیز این روش مسلما یک روش کاملا تست شده میباشد.احتمالا شما در یکی از مراحل این روش دچار اشتباه میشوید.
      پیشنهاد میکنم روش زیر رو هم امتحان کنید.من از این روش استفاده کردم و کاملا جوابگو بوده.(4.2.1 به 4.2.1 پس از انتشار 4.3 و ارور های آی تیونز)

آموزش کامل ری استور و دانگرید IOS 4.2 و IOS 4.3 به صورت کامل
      ویرایش توسط Angry Birds Rio : https://i-phone.ir/forums/member/50691-angry-birds-rio در ساعت 05-04-2011, 12:05 AM

نظر

به هر بدبختي بود رستور كردم
        ولي وسطاش ارور1013 داد
        اين ارور اونطور كه گشتم با جيلبرك رفع ميشه
        حالا من دو سوال دارم
        اول: ايا گوشي من رستورش به طور كامل انجام شده و نقصي درش نيست؟ و اين ارور فقط مشكل رفتن گوشي به ركاوريه كه با جيلبرك رفع ميشه؟؟
        دوم: هر كاري ميكنم جيلبرك تا اخر نميره و تقريبا گرين پويزون تا 40 درصد ميره و گوشي دوباره بالا مياد ميره حالت ركاوري
        اينا رو چكار كنم؟

نظر

شما با redsn0w جیلبریک کن و این تایپک رو بخون http://www.i-phone.ir/forums/thread6541.html

نظر

نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
            به هر بدبختي بود رستور كردم
            ولي وسطاش ارور1013 داد
            اين ارور اونطور كه گشتم با جيلبرك رفع ميشه
            حالا من دو سوال دارم
            اول: ايا گوشي من رستورش به طور كامل انجام شده و نقصي درش نيست؟ و اين ارور فقط مشكل رفتن گوشي به ركاوريه كه با جيلبرك رفع ميشه؟؟
            دوم: هر كاري ميكنم جيلبرك تا اخر نميره و تقريبا گرين پويزون تا 40 درصد ميره و گوشي دوباره بالا مياد ميره حالت ركاوري
            اينا رو چكار كنم؟
            - بله به صورت کامل بوده و این Error مربوط به دانگیرید نشدن بیس باند می شه که راحل هایی مثله : Fix Recovry & جیلبیریک توسط greenpois0n
            - دوباره رستور و عمل جیلبیریک رو انجام بدید یا از Fix Recovery استفاده کنید

نظر

- بله به صورت کامل بوده و این error مربوط به دانگیرید نشدن بیس باند می شه که راحل هایی مثله : Fix recovry & جیلبیریک توسط greenpois0n
              گوشي من انلاك فاكتوريه

نظر

بعد از اينكه رستور كردم ارور 1013 گرفتم.گوشيم 4.2.1 و ايفون 4 هست
                با گرين پويزون كه گوشيم از ركاوري در نمياد اصلا.اصلا عمليات جيلبرگ تا اخر نميره.چندين دفعه تست زدم
                با exit recovery تيني هم بالا نمياد و تو ركاوري ميمونه
                حتي برنامه تحت داس FixRecovery43 رو هخم دانلود و اجرا كردم.با اون هم بالا نيومد
                چكار كنم به نظر شما.ايا مشكل تو رستور كردن نيست؟؟كه مثلا ناقص رستور شده باشه؟
                البته رستور رو هم يكبار ديگه تكرار كردم.بازم همين مشكل برقراره

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread25318.html
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread30808.html
                  شما باید بتونید با GREENPOISON جیلبریک کنید

نظر

شما باید بتونید با greenpoison جیلبریک کنید
                    خوب مسئله اينجاست كه نميتونم
                    حتي يه بار ديگه رستور كردم و اين دفعه خواستم انتاندر جيلبرگ كنم با رد اسنو و جيل قديمي ولي تو اون جيلبرك هم ميمونه و تا اخرش نميره
                    من فكر ميكنم اين ارور 1013 زودتر از اتمام كامل رستور مياد و رستور ناقصه
                    چطور از اين مسئله مطمئن بشم؟

در ضمن اون اموزشي كه براي 1013 بود رو هم اجرا كردم.يعني رفتم تو فايل هاست و همه خطهاي مربوط به اپل رو حذف كردم ولي بازم بود.چون وقتي كه تيني باز ميكني احتمالا خودش اين مسائل رو رفع ميكنه فكر نميكنم مشكل مربوط به اونجا باشه

نظر

اين هم دو تا عكس از موقع رستور كردنم
                      تو عكس 1 كه رستور ميشه
                      تو عكس 2 بعدش به مشكل 1013 ميخورم
                      ايا تو عكس 2 رستور انجام شده يا تازه ميخواد شروع بشه؟

عكس اول:

عكس دوم:

نظر

مراحلي كه تو ايتونز انجام ميشه رو هم دقيقا بررسي كردم
                        زمان رستور خيلي اومده پايين رو همون اساس ميگم احتمالا رستور كامل انجام نميشه.كل مرحطه 4 دقيقه طول ميكشه
                        عمليات رستور وقتي انجام ميشه و خط رستور تو ايتونز پر ميشه كامل تو گوشي تا 60 درصد ميره.بعد يه verify ديگه ميكنه و گوشي رو همون 60-65 درصد يهو صفحش مشكلي ميشه و تو ايتونز هم ارور 1013 مياد
                        بعد هم گوشي تو حالت ركاوري باز ميشه و هيچ جوري هم در نمياد

نظر

مثل اينكه چاره اي غير از رستور به 4.3.1 و جيلبرك تترد نيست!!
                          ویرایش توسط iceboy24000 : https://i-phone.ir/forums/member/41673-iceboy24000 در ساعت 16-04-2011, 05:26 PM

نظر

4.3.1 که جیلبریک آنتترد داره .
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread35160.html

الان 4.3.2 آنتترد هست که اونم احتمالا توو این روزا داره میاد
                            نگران فردایت نباش ...
                            خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                            ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                            اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

عزيزم شما دو راه داري يا ميتوني به ٤.٣.١ ريستور كني و با redsnow rc9 جيلبريك انتترد كني و يا اگر بخاي روي همون 4.2.1 باشي بايد اول إز همه فايل هاست رو به اين صورت ويرايش كني كه همه اونايي كه آخرش gs.apple.com داره رو پاك كن و اين ادرس أضاف كن74.208.105.171 gs.apple.com بعد إز اون تيني رو أجرا كن و start TSS رو بزن بعدش گوشيتو به dfu ميبريي و قندشكنت رو أجرا كن أوكي كه شد آيتونزت رو أجرا كن و وقتي كه گوشيتو تو dfu شناختتتت قند شكن رو ببند. حالا بايد ريستورت تا اخر انجام بشه يادت بأشه تيني رو نبايد ببندي بعد ازاون ميتوني با greenpoison جيلش كني موفق باشي 

نظر

الان 4.3.2 آنتترد هست که اونم احتمالا توو این روزا داره میاد
                                يعني ابديت كني براي بالا اومدن پي سي نميخواد؟
                                من فكر ميكردم هنوز مشكل داره

نظر

صبر کنید ..
                                X