اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در زمینه ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

همين كارها رو كردم خوب
    وايسا حالا دوباره از اول همين كارها رو ميكنم ببينم چي ميشه

نظر

شما مراحلی رو که میگم مو به مو انجام بده
      انتی ویروستپ غیر فعال کن
      گوشیتو ببر به دی اف یو
      تینی امبرلا رو باز کن و مطمعن شو ش ش ۴.۲.۱ تپش نوشته شده و هست توش
      start tss
      بزن
      الان ایتونزتو باز کن
      گوشیتو ریستور کن
      ارور ۱۰۱۳ میگیری وسطش
      باز گوشیتو ببر به دی اف یو
      با گرین پویزن جیلبریکش کن
      همین
      iهمه رو درست انجام دادم
      يك نكته بود البته كه مشكل ديروزم بيشتر به خاطر اون بود و اونم اينكه وقتي ذخيره كردن ش ش رو در امبرلا ميزدم دو پوشه با نامهاي .known_devices و .cache ذخيره كرده بود كه من ديروز از بچه ها همين رو پرسيدم كه ايا ش ش ذخيره شده همينه يا خير كه كسي جواب نداد.يه برنامه رو سيديا نصب كردم كه ش ش رو ذخيره ميكرد رو به ايميل ارسال ميكرد .با اون به خاطر همين احتمال اشتباه بودن ش ش قبلي ،ش ش جديد ذخيره و به ايميلم ارسال كردم. ديروز رو اينترفيس تيني امبرلا اصلا نمينوشت كه ش ش هست و من هم اصلا نميدونستم كه بايد بنويسه.الان كه شما اشاره كردي من مسير همون ش ش رو كه از ايميلم گرفتم دادم بهش ديدم اومد تو اينترفيس كه ش ش 4.2.1 رو داري و البته يكي ديگه رو هم سيديا برام گرفته مال 4.3 رو كه اينجا امبرلا به صورت unknown شناخته

در هر صورت با انجام اين كار هم بازم ارور 3194 داد.چيز شكنم هم روشن هست.البته من از اووولللترا سوووورف استفاده ميكنم.اين خود به خود مشكل قيلتر رو براي ايتونز حل ميكنه ديگه؟
      يا بايد وي پي ان داشت؟
      ویرایش توسط iceboy24000 : https://i-phone.ir/forums/member/41673-iceboy24000 در ساعت 30-03-2011, 04:15 PM

نظر

کسی نمیدونه چرا حجم عکس های برخی از دوستان کم میشه؟
        آیا این موضوع با روشی به جز ری استور رفع نمیشود؟

نظر

خوب نوع عكسي كه ميگيريد و اون جايي كه ميگيريد توو حجم عكس خيلي تاثير ميذاره . مثلا اندازه عكسي كه از يك منظره گرفته ميشه با حجم عكسي كه از 1 صفحه تك رنگ گرفته ميشه متفاوته
          نگران فردایت نباش ...
          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

من برنامه fixrecovery421 گرفتم ولي ارور msvcr80.dll

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
              خوب نوع عكسي كه ميگيريد و اون جايي كه ميگيريد توو حجم عكس خيلي تاثير ميذاره . مثلا اندازه عكسي كه از يك منظره گرفته ميشه با حجم عكسي كه از 1 صفحه تك رنگ گرفته ميشه متفاوته
              hاصلا اينجوري نيست كه شما فكر ميكنيد
              تو هر موقعيتي تست كردم.
              عكسهاي قبليم در هر حالتي نمياومد زير 700 800 كيلو ولي الان در هر حالتي (روز ،شب،نور زياد،ور كمو...) اصلا نميره رو 200 كيلو و كيفيتشم خيلي اومده پايين

نظر

مثل اينكه ما بايد بي خيال حل مشكلمون بشيم

نظر

هنگام ریستور به 4.2.1 ارور 1013 میگیری و راه حلش ویرایش هاست و پاک کردن عبارت های زیر هستش :

منتها به نکته میمونه شما که دارید به ۴.۲.۱ میرید نیاز به برنامه tiny umbrella دارید چون فرمور جدیدتر که اومده اپل اجازه نمیده به 4.2.1 برید

شماه که shsh فرمور 4.2.1 رو دارید میتونید به راحتی توسط زدن دکمه start tss server به 4.2.1 دانگرید کنید

نکته مهم اینجاست شما فایل هاست رو ویرایش کردید تا ارور ۱۰۱۳ نگیرید منتها با زدن گزینه start tss server مجدد فایل هاست شما توسط برنامه tiny umbrella ادیت شده و اون عبارت هایی که پاک کردید سر جاشون بر میگردند که این امر باعث میشه وسط های ریستور باز هم ارور ۱۰۱۳ بگیرید

در اضل این ارور ۱۰۱۳ الکی نبوده ترفندی بوده از طرف اپل تا نتونید آیفون ۴ رو حتی با داشتن shsh دانگرید کنید

منتها باز هم واسه این مشکل راه چاره ای ارائه شد :

هنگامی که ارور ۱۰۱۳ دریافت کردید کافیه همون لحظه گوشی رو به dfu برده و برنامه fix recovery زیر رو اجرا کنید و منتظر بمونید تا گوشی بالا بیاد :

فایل دانلودی رو دابل کلیک کنید تا دستورات مربوطه به صورت اتومات در ترمینال اجرا بشه فقط یکمی طول میکشه باید صبر کنید تا کارش تموم شه و گوشی بالا بیاد :

http://www.i-phone.ir/forums/thread33629.html

نظر

ضمن تشكر فراوان مشكل من ارور 3194 هست كه هر جور كه فكرشو بكنيد انجام دادم ولي بازم دارمش
                    مشكل من ارور 1013 نيست فعلا
                    اصلا گوشيم شروع به رستور نميكنه و تو قسمت verify نرم افزار سيستم عاملش ارور 3194 ميده

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread16892.html

نظر

ادريس عزيز
                        اين راه براي دانگرد جواب نميده
                        يعني تست كردم جواب نداده چون وقتي با تيني كار ميكني كلا هر چي تغييرات تو هاست دادي بي فايده ميشه چون تيني خودش تغييرات لازمه رو اعمال ميكنه
                        با هر روشي كه تو هاست بايد تغيير ايجاد كرد كردم نشد

نظر

نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
                          ادريس عزيز
                          اين راه براي دانگرد جواب نميده
                          يعني تست كردم جواب نداده چون وقتي با تيني كار ميكني كلا هر چي تغييرات تو هاست دادي بي فايده ميشه چون تيني خودش تغييرات لازمه رو اعمال ميكنه
                          با هر روشي كه تو هاست بايد تغيير ايجاد كرد كردم نشد
                          خوب عزیز دل تغییرات رو درست میکنه دیگه
                          اگه شما خط رو درست زده باشی همون میمونه
                          تینی کارش درسته
                          ربطی هم به دانگرید نداره
                          شما به هر ورژنی که ش ش رو تو سیدیات داری جواب میده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نميدونم چرا اين مشكل من اينقدر پيچيده شده
                            دوستان مشكل من خيلي ساده هست
                            من تغييرات رو از فايل هاست به حالت اول برميگردونم.با تيني به روش كاملا درست رستور به همين ورژنم ميكنم ولي تو ورايفي ورژن توسط ايتونز ارور3194 مياد
                            حالا دوستان ميگن كه براي حل مشكل 3194 بايد اون هاستي رو كه گفتند وارد بكنم .خوب نميشه كه چون اگر هم تغييراتي بدم بازم با تيني بخوام رستور بكنم تغييرات رو به هم ميريزه و با استفاده از خودشم ارور 3194 دارم بازم
                            اگر از تيني هم استفاده نكنم و فقط تو هاست اون تغيير رو بدم بازم همون ارور رو دارم

من كلا فكر ميكنم دارم راه ازمايش نشده اي رو ميرم و فعلا براي اين ورژن (4.2.1) امكان رستور كردن نيست.
                            كسي هست از دوستان كه از 4.2.1 به همين ورژن رستور كرده باشه جديدا(بعد از اينكه ورژنهاي جديد 4.3 و 4.3.1 رليز شده باشه)؟؟

نظر

البته من يه مسئله اي دارم كه احتمال مشكل از اونجا رو ميدم
                              من با برنامه ishsh از تو خود گوشيم بك اب از ش ش گوشيم گرفتم. وگرنه با تيني وقتي ميخوام بك اپ بگيرم تو يه داريكتري جديد كه به تيني ميدم دو تا فايل ميگيره كه اسمهاشون اينه :
                              .known_devices
                              .cache

اين چرا اينجوريه و به براي شما هم همينطوره؟

نظر

شما اول با خود تاینی save all shsh رو بزن و منتظر باش تا هر shsh ای که سیو داری فایلشو برات ذخیره کنه
                                کاری به هاست هم نداشته باش .. فقط موقع ریستور tss server رو on میکنی و ریستور رو انجام میدی (تاینی رو نباید تا اخر ریستور ببندی)

نظر

صبر کنید ..
                                X