اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بازیابی اطلاعات از بکاپ itunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

شرمنده تا حالا از آفلاين مپ استفاده نكردم

نظر

نوشته اصلی توسط Mitra20 نمایش پست ها
      خیلی ممنون ازت،یه مشکل دیگه هم داشتم.آفلاین مپ رو که میریزم رو گوشی توی گوگل مپ نه کپی میشه و نه لینک.
      توی این مسیر میریزم با پی سی سوییت:
      var/mobile/media/Maps/Maps_01
      از تو یه تاپیک خوندم.به 777 و 775 هم تبدیل کردم ولی نشد.
      دوست عزیز سوالاتتون رو در تاپیک های مرتبط بپرسین تا جواب مناسب و درست دریافت کنید. offline map به itunes back up ارتباط نداره.

یه بار با sbsetting گزینهfix dir permision رو بزنید. انشا.. درست میشه.
      من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
      (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

نوشته اصلی توسط enzevaee نمایش پست ها
        دوست عزیز سوالاتتون رو در تاپیک های مرتبط بپرسین تا جواب مناسب و درست دریافت کنید. offline map به itunes back up ارتباط نداره.

یه بار با sbsetting گزینهfix dir permision رو بزنید. انشا.. درست میشه.
        بله عذر میخوام.چون بحثم ریختن فایل تو آیفون بود اینجا گفتم.ببخشید.

نظر

من گوشیم را با address book خالی Sync کردم و همه contact هام پاک شد . چطوری می تونم انها را بازیابی کنم ؟

نظر

با سلام من گوشیمو که آیفون هست آپدیت کردم الان روی عکس uspو itunes گیر کرده خواهش می کنم یکی کمکم کنه

نظر

نوشته اصلی توسط ali.gharawi نمایش پست ها
              با سلام من گوشیمو که آیفون هست آپدیت کردم الان روی عکس uspو itunes گیر کرده خواهش می کنم یکی کمکم کنه

نظر

سلام من گوشیمو روی 5.0.1 اوردم یادم رفت از شماره ها کپی بگیرم راهی برای بازیابی recovery هست ؟

نظر

اقا سلام
                  برای برگرداندن بکاپ اگه کد بخاد چی کار باید بکنم ممنون می شم یه راهی پیدا کنی

نظر

ورژن مک رو میشه بزارید ممنون.

نظر

برای استفاده از این برنامه حتما باید جیل باشه ؟
                      یعنی جیل هم موقع بک اپ و جیل هنگام برگردون بک اپ ؟
                      یا موقع برگردودن بک اپ اگه جیل نباشه برنامه کار میکنه ؟

نظر

من اشتباها قبل از ریستور به ios 6 آخرین بکاپ آیتونز را پاک کردم، با Recovery my file موفق شدم بکاپ رو برگردونم ولی آیتیونز نمیتونه ریستور کنه فکر کنم کمی فایلها خراب و یا rename شده باشه، با iPhone Backup Extractor و ibackupbot هم نمیتونم اطلاعات را در بیارم به نظرتون شانسی دارم که بتونم به اطلاعاتم دسترسی پیدا کنم، عکسها و sms برام مهمه، ممنون میشم اگه کمکم کنین.

نظر

نوشته اصلی توسط iPoach نمایش پست ها
                          من اشتباها قبل از ریستور به ios 6 آخرین بکاپ آیتونز را پاک کردم، با Recovery my file موفق شدم بکاپ رو برگردونم ولی آیتیونز نمیتونه ریستور کنه فکر کنم کمی فایلها خراب و یا rename شده باشه، با iPhone Backup Extractor و ibackupbot هم نمیتونم اطلاعات را در بیارم به نظرتون شانسی دارم که بتونم به اطلاعاتم دسترسی پیدا کنم، عکسها و sms برام مهمه، ممنون میشم اگه کمکم کنین.
                          دوستان عزیز کسی نمیتونه کمک کنه!

نظر

سلام
                            من فريمورم 5.0.1 بود كردمش 6.0.1 حالا تلفن و عكس و فيلمام و مسيج هام پاك شده، مي تونم اينارو برگردونم يا نه اگه امكان داره راهنماييم كنيد؟

نظر

با سلام ، ایفون 4s با ورژن ۵.۱.۱ جلبریک دارم میخوام ببینم میشه از smsها بکاپ بگیرم بعد روی ورژن ۷.۱.۱ بدون جلبریک برگردونم ؟ باچه نرم افزار وچطوری مرسی

نظر

اگر پیامهای گوشی از با ریستور کردن از بین رفتن برای برگردوندنشون چه کار باید کرد

نظر

صبر کنید ..
                                X