اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رهایی از ارور 3194 هنگام رستور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط l3al34k نمایش پست ها
    نه ضربه نداشته فقط بعد از اپدیت رنگ صفحه به هم میریزه که گفتم ریستور کنم شاید درست بشه

Sent from my SM-G850F using Tapatalk
    یعنی چطور میشه؟ مطمئن هستید مشکل سخت افزاری نداره؟
    الآن روی 9.2.1 هستید؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
      یعنی چطور میشه؟ مطمئن هستید مشکل سخت افزاری نداره؟
      الآن روی 9.2.1 هستید؟

رنگها به هم میریزه ولی وقتی لاک و انلاک میکنی گوشی رو درست میشه ولی بعد از چند دقیقه دوباره اینجوری میشه ...بله مطمعنم عزیز ......بله 9.2.1

نظر

• نوشته اصلی توسط l3al34k نمایش پست ها
        رنگها به هم ...بله مطمعنم عزیز ......بله 9.2.1

اگه از سالم بودن مطمئن هستید جای نگرانی نیست ، با سیستم دیگه چک کنید درست میشه حتما

نظر

• فرمور ۹.۲.۱ جدید رو دانلود کنید
          اگه ۴اس هست احتمالا سوکت شارژ خراب باشه

نظر

• ایفون 5s جیلبریک شده با ios 8.4 رو می خواستم به 9.1 اپدیت کنم ...
            ارور 3194 داد اول .. بعد از ادیت فایل هاست و اقدام به اپدیت دوباره گوشی به حالت ریکاوری مد رفت و باز ارور 3194 و 17 داد ..

گوشی تو حالت ریکاوری مد گیر کرده و بالا نمیاد ... اپدیت هم نمیشه ..

با فلیترشکن تست شده ، انتی ویرویس و فایروال هم خاموش بوده ..
            ویرایش توسط mohaddes : https://i-phone.ir/forums/member/6666-mohaddes در ساعت 23-03-2016, 02:02 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohaddes نمایش پست ها
              ایفون 5s جیلبریک شده با ios 8.4 رو می خواستم به 9.1 اپدیت کنم ...
              ارور 3194 داد اول .. بعد از ادیت فایل هاست و اقدام به اپدیت دوباره گوشی به حالت ریکاوری مد رفت و باز ارور 3194 و 17 داد ..

گوشی تو حالت ریکاوری مد گیر کرده و بالا نمیاد ... اپدیت هم نمیشه ..

با فلیترشکن تست شده ، انتی ویرویس و فایروال هم خاموش بوده ..
              شما باید به 9.3 ریستور کنید و اگه بکاپ نداشته باشید از قبل ، اطلاعات از بین میره

نظر

• هیچ راهی نداره ؟ بکاپ داشتم از قبل خوشبختانه
                نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                شما باید به 9.3 ریستور کنید و اگه بکاپ نداشته باشید از قبل ، اطلاعات از بین میره

نظر

• نوشته اصلی توسط mohaddes نمایش پست ها
                  هیچ راهی نداره ؟ بکاپ داشتم از قبل خوشبختانه
                  نه دوست عزیز، در جیلبریک اصلاً نمیشه حالت عادی آپدیت کرد (اون هم به ورژنی که ساین نمیشه!)، باید ریستور کرد به ورژنی که ساین میشه

نظر

• سلام
                    منم گرفتار این ارور لعنتی 3194 شدم. ایپد ایر وایفای دارم فریمور 7.1.2 جیلبریک شده. امروز گفتم اپدیت کنم به اخرین ورژنی که میشه جیلبریک کرد که ظاهرا تا 9.1 جیلبریک میشه. میخوام ریستور کنم ارور 3194 میده . هاست رو ادیت کردم ارور شد 17. با چند سیستم امتحان کردم نشد با چند اینترنت با قندشکن.
                    ظاهرا چند پست قبل هم یه نفر همین مشکل داشته. الان چه راهی هست؟ باید حتما اخرین ورژن یعنی 9.3.2 نصب کنم؟ نمیشه باز به همون 7.1.2 که بود ریستور کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Pooya Rezaei نمایش پست ها
                      سلام
                      منم گرفتار این ارور لعنتی 3194 شدم. ایپد ایر وایفای دارم فریمور 7.1.2 جیلبریک شده. امروز گفتم اپدیت کنم به اخرین ورژنی که میشه جیلبریک کرد که ظاهرا تا 9.1 جیلبریک میشه. میخوام ریستور کنم ارور 3194 میده . هاست رو ادیت کردم ارور شد 17. با چند سیستم امتحان کردم نشد با چند اینترنت با قندشکن.
                      ظاهرا چند پست قبل هم یه نفر همین مشکل داشته. الان چه راهی هست؟ باید حتما اخرین ورژن یعنی 9.3.2 نصب کنم؟ نمیشه باز به همون 7.1.2 که بود ریستور کنم؟
                      درود
                      دوست عزیز iOS 9.1 ساین نمیشه - یعنی اپل راه ریستور به این نسخه رو بسته
                      در حال حاظر می تونید فقط به نسخه 9.3.2 ریستور یا آپدیت کنید .
                      برای ریستور به 7.1.2 هم میتونید از Semi-Restore استفاده کنید .
                      (البته Semi-Restore رو پیشنهاد نمیکنم - چون مصرف باتری رو افزایش میده و من بشخصه ازش راضی نیستم )
                      ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 03-07-2016, 02:44 AM

نظر

• بله رفتم 9.3.2 متاسفانه . حالا معلوم نیست چند ماه باید منتظر بود واسه جیلبریک.
                        ورژن 8 تا 8.4 میتونستم برم ؟ اونا که ساین میشن؟
                        خیلی وقته ریستور و اپدیت نکردم یادم رفته برنامه هارو. الان میتونم دانگرید کنم به همون 7.1.2؟ بعد برم رو 8.4 که بتونم جیلبریک کنم؟( 7.1.2 اخرین فریموری بود که داشتم و جیلبریک بود و shsh ازش تو سرور سایدیا باید باشه قطعا)

نظر

• نوشته اصلی توسط Pooya Rezaei نمایش پست ها
                          بله رفتم 9.3.2 متاسفانه . حالا معلوم نیست چند ماه باید منتظر بود واسه جیلبریک.
                          ورژن 8 تا 8.4 میتونستم برم ؟ اونا که ساین میشن؟
                          خیلی وقته ریستور و اپدیت نکردم یادم رفته برنامه هارو. الان میتونم دانگرید کنم به همون 7.1.2؟ بعد برم رو 8.4 که بتونم جیلبریک کنم؟( 7.1.2 اخرین فریموری بود که داشتم و جیلبریک بود و shsh ازش تو سرور سایدیا باید باشه قطعا)
                          نه متأسفانه الآن راهی برای دانگرید نیست

نظر

صبر کنید ..
                          X