اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کتاب های فارسی به فرمت epub

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
    سلام.ببخشید من این کتاب ها رو چطوری باید بریزم تو گوشیم که تو iboks نشون بده؟لطفا آموزششو برام بزارین.ممنون
    باید آیتیونز 9.2 به بعد داشته باشید
    بعد
    کتابها رو Drag & Drop کنید توی قسمت Library آیتیونز که سمت چب در بالا قرار داره
    بعد با گوشی سینک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط neeb نمایش پست ها
      خب بقیه کتاب ها کو؟
      من که الان دارم سر یک کتاب بزرگ کار می کنم. ولی هنوز نتونستم endnote ها را درست نمایش بدهم. دونه دونه باید تگ گذاری کنم. خیلی کار میبره. تازه اگر هم نتیجه نهایی درست باشه مشکلی نیست. ولیکن...
      بقیه دوستان هم وارد خواهند شد.
      راستی خود شما چی؟ دست به کار بشوید. بهانه ی "وقت ندارم" را هم نیاورید.
      من توصیه ام کتابهای کودکان هست.

نوشته اصلی توسط sahba_08 نمایش پست ها
      iBooks من با این کتاب ها خیلی کنده!
      متاسفانه . البته دوستان می گویند روی آیفون ۴ مساله ای نداره.
      نوشته اصلی توسط Poirot نمایش پست ها
      Dr.faust واقعا افرين به اين پشتكارت من خيلي نقل كتاب هاي epub به زبان فارسي تحقيق كردم و و به نتايجي رسيدم از جمله همين ولي نرم افزار جالبي نيست همانطور كه گفتيد خيلي كنده حتي براي متون انگليسي بهترين راه حل همون indesign هست كه خيلي نرم افزار جالبيه و من تونستم كتاب هايي رو هم با فرمت epub بسازم كه هم افكت ورق زدن رو دارند هم سرعتشون مثل كتاب هاي ديگست شايد يكم كندتر ولي مشكلش زبان فارسي هست كه چپكي نشون ميده كه گفتن در cs5 حل ميشه كه با حل شدن اون هم منم ميتونم كتاب درست كنم الانم ميتونم ولي به زبان انگليسي ولي افرين به پشتكارت تبريك ميگم
      راستي با اين نرم افزار افكت ورق زدن داره يا نه اينو يادم رفته!!!!
      ممنون. بالاخره باید یکی شروع میکرد. کلی متن کتاب فارسی روی اینترنت هست. حیف بود epub نشوند. (-;
      Indesign CS5 ME را هم دانلود و نصب کردم ولیکن دیدم بسیار فراتر از سطح سواد من در این موارد هست.
      نرم افزار iBooks افکت ورق زدن داره. ولی اگر منظورتون sigil هست نه. این نرم افزار حتی viewer هم نداره. فقط به صورت بسیار ابتدایی اجازه ساخت میده.
      شما فکر می کنید کندی epub فارسی در آیبوک ربطی به برنامه ای که باهاش ساخته میشه داره؟
      متن فارسی را می شه از پی دی اف برداشت یا باید از جای دیگری پیدا کرد ؟
      من امتحان کردم نشد. به همین علت هم نمیشه pdf فارسی را مستقیما به epub تبدیل کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
        سلام.ببخشید من این کتاب ها رو چطوری باید بریزم تو گوشیم که تو iboks نشون بده؟لطفا آموزششو برام بزارین.ممنون
        شما در آیتونز از منوی fille گزینه Add File To Library را انتخاب کنید و این فایلها را اضافه کنید. باید نرم افزار iBooks هم روی آیفون نصب باشه.
        هنگامی هم که آیفون را وصل می کنید. حواستون باشه در تبٍ books در پنجره ی مربوط به آیفون گزینه Sync Books تیک خورده باشه.
        مانند شکل زیر:

نظر

نوشته اصلی توسط armindehnad نمایش پست ها
          2- فريدون مشيري - گزيده اشعار

دانلود : فريدون مشيري - گزيده اشعار.epub
          کتاب را از راست به چپ بکنید.

نوشته اصلی توسط armindehnad نمایش پست ها
          منم دارم چند تا كتاب با همون نرم افزار سيگيل درست مي كنم :
          1- پائلو كوئلو - يازده دقيقه
          [/IMG]

اينم لينك دانلود : پائلو كوئلو - يازده دقيقه.epub
          من این نکات را اینجا می گویم تا افراد دیگری که می خواهند کتاب درست کنند اینها را مد نظر داشته باشند:

main.xhtml این کتاب ۹۰ کیلو بایت هست. خیلی زیاده. هر فایل ماکزیمم ۲۰kb. چند تکه اش بکنید. برای iBooks خیلی سنگینه.

اینهم راست به چپ بشه. نه با استفاده از Text Align بلکه با استفاده از Direction>Right to left. اگر از text align استفاده کنید در ibooks همچنان چپ به راست خواهد بود.

اگر این کتاب از قسمتها و یا فصلهایی تشکیل شده، با استفاده از Heading ها در sigil عنوان فصلها را مشخص کنید تا فهرست کتاب به صورت خودکار تشکیل بشه. مانند همون کاری که با گزیده اشعار کردید. اگر نه که هیچ.

در هر دو کتاب با استفاده از Meta Editor در منوی tools مشخصات کتاب را وارد کنید.

عکسی را که می گذارید cover کنید(Add semantic) تا در ایتونز هم اتومات به عنوان کاور نشان داده بشه.(شما این کار را کرده اید برای بقیه گفتم)

نظر

نوشته اصلی توسط amir4002
            سلام من این کار. کردم تو قسمت book لایبرری کتاب با فرمت pdf ریختم بعد سینک کردم

ولی چیزی تو آیفونم نیست

برنامه ی خاصی برای دیدن این کتاب ها تو آیفون لازمه
            روی آیفون iBooks را دارید؟ اگر نه از اینجا نصب کنید.
            می توانید از Stanza هم استفاده کنید. iBooks ارجحتره.
            خوندن PDF روی آیفون سخته.
            البته برای شما که آیپد دارید مساله ای نیست.

نظر

Dr.faust
              اول كه گفتي به نرم افزار ربط داره يا نه ربط داره من با indesign امتحاني كتابي ٢٠٠ صفحه اي رو ساختم ولي مشكلي نداشتم در ضمن يه امتحان بكن ببين indesign cs5 فارسي ساپورت ميكنه يا نه؟؟؟

مرسي منتظر كتابات هستيم!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Poirot نمایش پست ها
                Dr.faust
                اول كه گفتي به نرم افزار ربط داره يا نه ربط داره من با indesign امتحاني كتابي ٢٠٠ صفحه اي رو ساختم ولي مشكلي نداشتم در ضمن يه امتحان بكن ببين indesign cs5 فارسي ساپورت ميكنه يا نه؟؟؟

مرسي منتظر كتابات هستيم!!!
                اون نسخه ای که دانلود کردم me بود. می شد توش فارسی بنویسی. ولی دیگه تست نکردم که به epub هم درست تبدیل می کنه یا نه.

نظر

Dr.faust عزيز يعني وقتي تايپ ميكردي درست نشون ميداد
                  اگه بزات زحمتي نيست يه امتحاني بكن براي epub
                  كمك خواستي هم بگو در خدمتيم

نظر

ممنون

نوشته اصلی توسط drfaust نمایش پست ها
                    کتاب را از راست به چپ بکنید.

من این نکات را اینجا می گویم تا افراد دیگری که می خواهند کتاب درست کنند اینها را مد نظر داشته باشند:

Main.xhtml این کتاب ۹۰ کیلو بایت هست. خیلی زیاده. هر فایل ماکزیمم ۲۰kb. چند تکه اش بکنید. برای ibooks خیلی سنگینه.

اینهم راست به چپ بشه. نه با استفاده از text align بلکه با استفاده از direction>right to left. اگر از text align استفاده کنید در ibooks همچنان چپ به راست خواهد بود.

اگر این کتاب از قسمتها و یا فصلهایی تشکیل شده، با استفاده از heading ها در sigil عنوان فصلها را مشخص کنید تا فهرست کتاب به صورت خودکار تشکیل بشه. مانند همون کاری که با گزیده اشعار کردید. اگر نه که هیچ.

در هر دو کتاب با استفاده از meta editor در منوی tools مشخصات کتاب را وارد کنید.

عکسی را که می گذارید cover کنید(add semantic) تا در ایتونز هم اتومات به عنوان کاور نشان داده بشه.(شما این کار را کرده اید برای بقیه گفتم)
                    چشم ببخشيد اولين تجربه بود زياد وقت نذاشتم اما كتاب هاي شما عالين ممنون از راهنماييتون

نظر

اگر امکانش هست هر کتابی که درست میشه به کتابهای قبلی اضافه بشه و همگی آپلود بشن تو یک فایل چون حجمشون کمه گفتم.

نظر

با توجه به راهنمايي هاي دوست عزيزم drfaust قصد دارم مجموعه داستاي مجله موفقيت را بصورت كتاب در آورم و براي شما بگذارم فعلا كتاب اول شامل 4 داستان هست كه به اسم " داستانهاي موفقيت1" براتون آپ كردم.
                        اميدوارم مشكلات كتاب هاي قبلي برطرف شده باشد.

دانلود : داستانهای موفقيت1 - سايت ابواب.epub

نظر

داستانهاي موفقيت 2 : شامل 6 داستان كوتاه آموزنده

داستانهای موفقيت2 - سايت ابواب.epub

نظر

اين كتابي كه مي ذارم عاليه خودم خيلي دوسش دارم اميدوارم لذت ببريد.

رموز موفقيت1 - سايت ابواب.epub

نظر

نوشته اصلی توسط ali-joon نمایش پست ها
                              اگر امکانش هست هر کتابی که درست میشه به کتابهای قبلی اضافه بشه و همگی آپلود بشن تو یک فایل چون حجمشون کمه گفتم.
                              اگر دوستانی که اینجا کتاب می گذارند اجازه بدهند همه را در همون فایل کلی در پست دوم خواهم گذاشت.
                              اگر هم نه، خودشون در یکی از پستهاشون این کار را انجام بدهند(تمام کتابهایشون در یک فایل) من بازهم در پست لینکی به اون پست خواهم داد.

کتابی که هم اکنون درگیرش هستم ۱۵۰۰ صفحه به انگلیسی هست(البته در iBooks). آماده کردن فارسیش هم زمان زیادی می بره.
                              صرفا اینها را می گویم که فکر نکنید کتاب سازی را فراموش کرده ام. فعلا ۲ فصل از ۱۰ فصل آماده شده.
                              ویرایش توسط Drfaust : https://i-phone.ir/forums/member/13063-drfaust در ساعت 03-08-2010, 04:09 AM

نظر

کتاب مقدس(عهدعتیق و عهدجدید) رو اگه براتون امکان داره آپ کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X