اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرق برنامه نویسی برای مک با ایفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فرق برنامه نویسی برای مک با ایفون

فرق برنامه نویسی برای مک با ایفون تو چیه ، چقدر با هم قرق دارن ، متلا توی ایفون خیلی راحت می تونی برنامه رو تو iphone simulator تست کنی ولی برای مک چی کار باید بکنی ؟

نوشته اصلی توسط alirezan101 نمایش پست ها
    فرق برنامه نویسی برای مک با ایفون تو چیه ، چقدر با هم قرق دارن ، متلا توی ایفون خیلی راحت می تونی برنامه رو تو iphone simulator تست کنی ولی برای مک چی کار باید بکنی ؟
    تو مک هم خیلی راحت برات برنامه رو ران میکنه مثل برنامه ای که کاملا آماده هست

برنامه نویسی تو آیفون و مک هر دو با زبان objective c هستن اما آیفون فرقش اینه که به وسیله
    cocoa touch برنامه نویسی میکنی که هسته اونم هم obj C هست . فقط فریم ورک ها فرق میکنه و بعضی وقت ها هم کاملا شبیه هستن .

نظر

نوشته اصلی توسط alirezan101
      و یک سوال دیگه برای یک application که یک حالت کلی داره که متلا می تونی برای همه ی فایل ها استفاده کنی ( متلا پسورد گذاشتن روی فایل ها ) باید از حالت apple script automator action استفاده کنم ؟
      1- منظور سوالت رو متوجه نشدم

2- کلا نه با برنامه نویسی واسه مک آشنام نه با automator کار کردم

نظر

محمد جان من قبلا یه سوالی رو مطرح کردم ولی متاسفانه کسی جواب نداد، آیا میشه برای آیفون فقط با ++c/c برنامه نوشت و از تمامی api ها استفاده کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط Humuli نمایش پست ها
          محمد جان من قبلا یه سوالی رو مطرح کردم ولی متاسفانه کسی جواب نداد، آیا میشه برای آیفون فقط با ++c/c برنامه نوشت و از تمامی api ها استفاده کرد؟
          الان دیگه خیلی راه وجود داره واسه نوشتن برنامه یه سری شرکت ها هم SDK هایی بیرون دادن که مثلا حتی با .net هم میتونید برنامه بنویسید راستش فکر میشد اما خب بعید میدونم با api های اپل بشه کار کرد چون اون ها به زبان Obj C نوشته شدن ... بگردی فکر کنم اسم SDK اش رو پیدا کنی
          الان حتی با Adobe Flash CS5 هم میشه برنامه ساخت خیلی باحاله ... خروجی IPA میده

نظر

صبر کنید ..
          X