اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی قبل از خرید iPhone 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی قبل از خرید iPhone 4

سلام دوستان.می خوام یه iPhone 4 بگیرم ولی یعضیها می گن 32 گیگش 1600000 و بعضیها میگن 1800000 .و میگن یه سیم کارت هم می دن واسه اکتیو کردن.این جریانش چیه؟؟؟؟

دوست من اگر آنلاک باشه گوشی که برای اکتیوش به سیم کارت نیازی نداری
    اگر هم که لاک باشه قیمت خیلی بالایی بهت دادن...

نظر

نوشته اصلی توسط milads8 نمایش پست ها
      سلام دوستان.می خوام یه iphone 4 بگیرم ولی یعضیها می گن 32 گیگش 1600000 و بعضیها میگن 1800000 .و میگن یه سیم کارت هم می دن واسه اکتیو کردن.این جریانش چیه؟؟؟؟
      دوست من اپل هر چه به پیش میریم برای امنیت بیشتر و بستن راههای جیلبرک و آنلاک تمهیداتی رو اعمال می کنه ، حتماً میدونید که وقتی آیفون رو برای اولین بار روشن می کنید و یا وقتی فیرمویر اون رو ارتقاء میدید بایستی حتماً از طریق آیتیون به اصطلاح اکتیو بشه ، در گذشته این اتفاق براحتی می افتاد اما به همون دلیلی که گفتم امروزه برای سری جدید گوشی های آیفون جهت شناسائی و اکتیو شدن نیاز به همون سیم کارتی هست که بهش اشاره کردید . اگه خریدید مبارک باشه ....
      ویرایش توسط afshinreza : https://i-phone.ir/forums/member/3408-afshinreza در ساعت 11-07-2010, 02:49 PM

نظر

ممنون دوست عزیز.اینارو می دونم ولی میگه آنلاکه آخه اونوقت می خواد سیمم بده.آنلاکم مگه نیاز داره به این سیم؟؟؟

نظر

نه انلاک نیاز نداره

نظر

ممنون دوست عزیز.اینارو می دونم ولی میگه آنلاکه آخه اونوقت می خواد سیمم بده.آنلاکم مگه نیاز داره به این سیم؟؟؟
            اگر آنلاک هست قبل از خرید سیم کارتتو بصورت مینی در میاری و در حضور جناب فروشنده تست می کنی اگر آنتن داشت و تونستی تماس برقرار کنی معلومه که حتماً آنلاک هست ، اما در مورد اون سیم کارت در صورت آنلاک بودن کاربردش رو نمی دونم ، شاید این هم یکی از راههای گرون فروشیه یا اتفاق جدیدی در مورد اکتیو کردن آیفون آنلاک افتاده که ما ازش بیخبریم ، به هر حال مهم اینه که زمان خرید در حضور خودت اکتیو بشه و آنلاک باشه .

نظر

نوشته اصلی توسط arminjooon نمایش پست ها
              پایتخت
              تاریخ 04/17

آیفون4 16 گیگ لاک 1150000 به همراه سیم کارت at&t و قراردادی نیست

آیفون4 16 گیگ آنلاک فکتوری 1400000 به همراه سیم کارت o2

آیفون4 32گیگ آنلاک فکتوری 1850000 به همراه سیم کارت o2
              سلام، من هم دقیقا همین سوال واسم پیش اومده که جریان این سیم کارتها چیه؟؟؟ گوشیه آنلاک فکتوری که به سیمکارت اپراتور خاصی نیاز نداشت!!!
              دوستان، مدیران، کاربران آیفون4، لطفا با ارایه اطلاعات دقیق در مورد این سیم کارتهایی که به همراه گوشیهای آنلاک عرضه میشه ما رو در خرید آیفون4 کمک کنید. سپاس سپاس سپاس...

نظر

ببین دوست عزیز اون قیمت های که دیدی گذاشتم چند دلیل داشت ببین وقتی نوشتم به همراه سیم کارت یعنی اینکه کسی که رفته بگیره همراهش به سیم کارت مینی هم بهش دادن برای هیمنه که گفتم به همراه سیم کارت .شما می تونی نگیری سیم کارت رو اصلا فکر نمی کنم به خاطر سیم کات پولی از شما دریافت کنن بعدشم کسی مثل من که به خارج از کشور سفر دارن یه سیم کارت مفت کی بدش می یاد

نظر

نوشته اصلی توسط apple!! نمایش پست ها
                  سلام، من هم دقیقا همین سوال واسم پیش اومده که جریان این سیم کارتها چیه؟؟؟ گوشیه آنلاک فکتوری که به سیمکارت اپراتور خاصی نیاز نداشت!!!
                  دوستان، مدیران، کاربران آیفون4، لطفا با ارایه اطلاعات دقیق در مورد این سیم کارتهایی که به همراه گوشیهای آنلاک عرضه میشه ما رو در خرید آیفون4 کمک کنید. سپاس سپاس سپاس...
                  گفتم دوست عزیز که این سیم کارت ها یه جورایی هدیس که تو انگلستان داده می شه منم آیفون گرفتم داخل جعبش یه o2 بود البته شما می تونی از اپراتور های دیگه استفاده کنی این کار بیشتر جنبه تشویقی داره برای استفاده

نظر

نوشته اصلی توسط arminjooon نمایش پست ها
                    گفتم دوست عزیز که این سیم کارت ها یه جورایی هدیس که تو انگلستان داده می شه منم آیفون گرفتم داخل جعبش یه o2 بود البته شما می تونی از اپراتور های دیگه استفاده کنی این کار بیشتر جنبه تشویقی داره برای استفاده
                    یعنی زمانی که شما به انگلستان یا هر جایی که اپراتور o2 فعالیت داره سفر میکنی ای سیم کارت قابل استفادس؟ به عبارت دیگه این شماره الان به نام شماست؟ سیم کارت فعاله؟

نظر

نوشته اصلی توسط apple!! نمایش پست ها
                      یعنی زمانی که شما به انگلستان یا هر جایی که اپراتور o2 فعالیت داره سفر میکنی ای سیم کارت قابل استفادس؟ به عبارت دیگه این شماره الان به نام شماست؟ سیم کارت فعاله؟
                      این سیم کارتها شارژی هستن.مثل ایرانسل ولی اول اصلا توش پول نیست.و به نام خریداره

نظر

با سلام
                        دوستان من میخوام 3gs*بوت قدیمم را بفروشم و آیفون۴ بگیرم ..آیا این آیفون۴ هم مثل 3gs بوت رام جدید و قدیم داره ؟؟؟؟ آیا واقعا این اپل۴ بهتر از 3gs*هست ؟؟؟؟ لطفا جوابم را واضح و صحیح بدید
                        با سپاس

نظر

plz help me

نظر

نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                            با سلام
                            دوستان من میخوام 3gs*بوت قدیمم را بفروشم و آیفون۴ بگیرم ..آیا این آیفون۴ هم مثل 3gs بوت رام جدید و قدیم داره ؟؟؟؟ آیا واقعا این اپل۴ بهتر از 3gs*هست ؟؟؟؟ لطفا جوابم را واضح و صحیح بدید
                            با سپاس
                            شک نکن آیفون4 بگیر!
                            جدیدترین اخبار تکنولوژی در هر زمینه ای .....

نظر

نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                              با سلام
                              با سپاس
                              سلام
                              به بهتر بودنش شک نکن.
                              بوت رام جدید و قدیم فعلا نداره.

نظر

صبر کنید ..
                              X