اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اینترنت گوشی روی کامپیوتر در iOS 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اینترنت گوشی روی کامپیوتر در iOS 4

در OS 4 این کار خیلی ساده شده است دوستانی که جیلبرک هم نکردند میتونند استفاده کنند
    کافی برید توی
    Settings>General>Network
    که نصویر زیر میباشد

اگر تابه حال برای این موضوع کاری انجام نداده باشید گزینه
    Internet Tethering رو نخواهید دید برای اضافه کردن آن کافی است
    وارد گزینه Cellural Data Network شده و به پایین صفحه بروید مانند تصویر زیر

همانطور که دیده میشود در iOs 4 قسمت Internet Tethering به Setting ها اضافه شده
    کافی است در این قسمت mcinet (برای همراه اول) را در APN بنویسید و به صفحه قبل بر گردید
    خواهید دید که گزینه Internet Tethering اضافه خواهد شد

حالا میتوانید هر وقت خواستید از اینترنت گوشی روی کامپیوترتان استفاده کنید این گزینه را فعال (On) کنید و گوشی را به کامپیوتر وصل نمایید
    البته باید روی کامپیوتر آخرین نسخه Itunes رو داشته باشید
    بعدا از اتصال اگر گزینه USB Only رو انتخاب کنید یک Network Device به کامپیوترتون اضافه میشه و بعد از اون روی کامپیوتر اینترنت دارین
    ویرایش توسط mohsenrahimi : https://i-phone.ir/forums/member/1902-mohsenrahimi در ساعت 08-07-2010, 01:43 PM

واسه ایرانسل چی باید بنویسیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahziyar5 نمایش پست ها
      واسه ایرانسل چی باید بنویسیم؟
      mtnirancell

Power of Creation
      www.i-Phone.ir

نظر

شما از چه مدل گوشی استفاده کردین ؟؟؟ من 3gs دارم به ورژن 4 بردم از اینترنت نمیتونم استفاده کنم +گزینه cellular data فثط دارم و cellular data network برای تنظیماتم ندارم

و به هیچ عنوان نمیتونم به اینترنت وصل بشم و فقط با wifi میشه

نظر

نوشته اصلی توسط mobili_927 نمایش پست ها
          شما از چه مدل گوشی استفاده کردین ؟؟؟ من 3gs دارم به ورژن 4 بردم از اینترنت نمیتونم استفاده کنم +گزینه cellular data فثط دارم و cellular data network برای تنظیماتم ندارم

و به هیچ عنوان نمیتونم به اینترنت وصل بشم و فقط با wifi میشه
          iOS 4.0 & 4.01 با GPRS مشکل دارن و اکثرا تنظیمات رو از بین میبرن...
          البته در بیشتر مواقع اگه با redsn0w 9.5b5-5 جیل کنید مشکل حل میشه اما خب شما 3Gs دارید و این امکان وجود نداره
          به نظر من اگه زیاد از gprs استفاده میکنی برو 4.01 و با jailbreakme جیل کن

Power of Creation
          www.i-Phone.ir

نظر

روی ۳.۱.۲ چطوری میشه این کار رو کرد؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Ehsanmahdavi نمایش پست ها
              روی ۳.۱.۲ چطوری میشه این کار رو کرد؟؟؟؟؟؟
              باید برنامه internet tethering یا Pdanet رو از سیدیا نصب کنی و با اونا اینترنت رو شیر کنی

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

همه اين كارارو كردم ولي كانكشن نساخت!ويندوز 7 و ورژن گوشيمم 4.0.1
                نگران فردایت نباش ...
                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                  همه اين كارارو كردم ولي كانكشن نساخت!ويندوز 7 و ورژن گوشيمم 4.0.1
                  کانکشن خاصی قرار نیست بسازه
                  منم 7 هستم و 4.01 . مشکلی نداره که ...
                  شما کاری باید بکنید اینکه APN رو اضافه کنید و internet tethering رو on کنید حالا گوشی رو وصل کنید و itunes یا pc suit رو باز کنید
                  الان باید استاتوس بار گوشی آبی بشه و رو سیستمت اینترنت داشته باشی
                  مشکل کجاست ؟؟

Power of Creation
                  www.i-Phone.ir

نظر

نمیشه با این روش اینترنت کامپیوتر رو روی گوشی share کرد؟ یعنی برعکس ؟

نظر

نوشته اصلی توسط aliyekta نمایش پست ها
                      با این روش که نه ولی میتونی روش هایی هست که میشه گوشی رو با سیستم شبکه کرد و اینترنت رو شیر کرد روش

Power of Creation
                      www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط aliyekta نمایش پست ها
                        با این روش که نه ولی روش هایی هست که میشه گوشی رو با سیستم شبکه کرد و اینترنت رو شیر کرد روش

Power of Creation
                        www.i-Phone.ir

نظر

ایییییییییییی ول عجب باهال بود با اینترنت نامحدود روزانه ایرانسل الان این کارو کردم خیلی خوب بود adsl الان قطع بود این آموزش کار منو راه انداخت مرسیییییییی

فقط یه چیزی هر 15 20 دقیقه قطع میشه باید برم internet tethering رو خاموش روشن کنم وصل میشه چرا ؟؟؟؟
                          3gs 4.0.1 جلبریک مرسییییییییییییییییییییی

نظر

نوشته اصلی توسط her0 نمایش پست ها
                            ایییییییییییی ول عجب باهال بود با اینترنت نامحدود روزانه ایرانسل الان این کارو کردم خیلی خوب بود adsl الان قطع بود این آموزش کار منو راه انداخت مرسیییییییی

فقط یه چیزی هر 15 20 دقیقه قطع میشه باید برم internet tethering رو خاموش روشن کنم وصل میشه چرا ؟؟؟؟
                            3gs 4.0.1 جلبریک مرسییییییییییییییییییییی
                            آره کارش درسته,منم از ماهانش استفاده میکنم
                            اما قطعی نداره که... من 7 ساعت پشت سرهم هم باهاش کانکت بودم
                            ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 12-08-2010, 11:10 PM

Power of Creation
                            www.i-Phone.ir

نظر

یه مشکل دیگه که یه دفعه قطع میشه آیکون مونیتور که نشون میده به نت وصلم زرد میشه و وقتی میرم آیفونو قفلشو باز کنم هنگ میکنه. و کامپیوترمم اون آیکون زرد کنار مونیتور میمونه و فقط با ریست دوباره به حالت اول بر میگرده چرا ؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X