اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کار با Time Machine

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام.
    من یک مشکلی دارم.
    من با تایم ماشین restore کردم به چند روز پیش ..
    حالا میخواد دوباره از کل سیستم بکاپ بگیره یعنی گرفت..
    میتونم بکاپ ها رو بصورت دستی پاک کنم(یعنی برم تو پارتیشن فلولدر ها رو پاک کنم)؟؟؟؟؟
    مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

نظر

• دوستان من الان مك بوكم رو ميخوام بفروشم يه مدل جديدشو بگيرم اگه الان به وسيله يه هارد اكسترنال بك اپ بگيرم بعدا ميتونم روي يه دستگاه مك ديگه بك اپم رو بريزم .چون ايتيونز خيلي واسم مهمه نميخوام چيزي از فايلاش از بين بره لطفا اموزشش رو بگيد ممنون ميشم

نظر

• نوشته اصلی توسط farbodteh نمایش پست ها
        سلام
        من یه هارد ۱ ترابایت دارم و کلی اطلاعات توش دارم ( حدود ۶۰۰ گیگ ) حالا میخوام از این هارد برای تایم ماشین هم استفاده کنم
        طبق چیزی که دوستان گفتن باید پارتیشن بندی کنم که اطلاعات خودم توی بخش ویندوزی بمونه و بکاب مک رو روی قسمتی که برای مک فرمت کردم قرار بگیره
        حالا چندتا تا سوال دارم
        ۱-من مک بوک ایر با هارد ۱۲۸ دارم و اگه پارتیشن مک رو ۲۰۰ در نظر بگیرم کارم راه میوفته ؟
        ۲- با چه برنامه ای باید پارتیشن بندیش کنم ؟ و ایا تو مک باید پارتیشن بندی کنم یا تو ویندوز
        ۳-هارد که پارتیشن بندی شد و ۲ تا درایو درست کردم قسمت مک و ویندوز رو چطوری فرمت کنم و ایا باید هر کدوم تو سیستم خودش فرمت بشه ؟ و با چه برنامه ای فرمت کنم
        ۴-بعد فرمت قسمتی که برای مک فرمت کردم وقتی وصل میکنم به سیستم خودش میفهمه این قسمت برای تایم ماشین در نظر گرفتم و سوال میکنه که ایا بکاپ بگیرم ؟
        ۵- چند وقت یکبار باید بکاپ گرفت و ایا موقع بکاپهای بعدی حجم بکاپ افزایش پیدا نمیکنه که از ۲۰۰ گیگ بزنه بالاتر
        ١-بله
        ٢-disk utilitiً خوده مك
        ٣-مثله جواب ٢،خير تو محيط مك هم انجام شه،مشكلي نداره!
        ٤-براش به صورت دستي مشخص ميكنيد!
        ٥-ماهي يك بار كافيه!بله ممكنه بزنه بالا تر،ولي خوده برنامه قبلي هارو پاك ميكنه!(مشكلي نيست)

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Hesami نمایش پست ها
        سلام.
        من یک مشکلی دارم.
        من با تایم ماشین restore کردم به چند روز پیش ..
        حالا میخواد دوباره از کل سیستم بکاپ بگیره یعنی گرفت..
        میتونم بکاپ ها رو بصورت دستی پاک کنم(یعنی برم تو پارتیشن فلولدر ها رو پاک کنم)؟؟؟؟؟
        مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
        بله
        مشكلي نداره

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط k1_khfan نمایش پست ها
        دوستان من الان مك بوكم رو ميخوام بفروشم يه مدل جديدشو بگيرم اگه الان به وسيله يه هارد اكسترنال بك اپ بگيرم بعدا ميتونم روي يه دستگاه مك ديگه بك اپم رو بريزم .چون ايتيونز خيلي واسم مهمه نميخوام چيزي از فايلاش از بين بره لطفا اموزشش رو بگيد ممنون ميشم
        از time machine استفاده كنيد خب!
        از همه چيز بكاپ ميگيره!

نظر

• نوشته اصلی توسط milads8 نمایش پست ها
          كسي نيست جواب بده؟!
          هارد رو وصل كنيد و بعد از تو tab،گزينه time machine رو انتخاب كنيد،و بعد هر چي كه ميخواين رو restore كنيد!

نظر

• دوستان من قصد دارم فقط از سیستم عامل و برنامه هام بکاپ داشته باشم (یعنی فایل های شخصی نباشه)
            و من بتونم از این بکاپ دوباره سیستم عامل رو نصب کنم و برنامه هایی که بود بازم بمونه. مثل Recovery تو ویندوز منظورمه.
            واسه اینکار هم میتونم از Time Machine استفاده کنم؟ یا برنمه دیگه ای هست؟
            سپاس
            ویرایش توسط Farnood Gh : https://i-phone.ir/forums/member/47559-farnood-gh در ساعت 16-03-2013, 03:29 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Farnood Gh نمایش پست ها
              دوستان من قصد دارم فقط از سیستم عامل و برنامه هام بک آپ داشته باشم (یعنی فایل های شخصی نباشه). واسه اینکار هم میتونم از Time Machine استفاده کنم؟ آیا راهی هست؟ ممنون
              بله ميتوني به تفكيك آيتم هاي بكاپ گيري رو در time machin انتخاب كني!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2

نظر

• نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                بله ميتوني به تفكيك آيتم هاي بكاپ گيري رو در time machin انتخاب كني!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2
                و میتونم اون بکاپ رو بعدا بعنوان سیستم عامل نصب کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Farnood Gh نمایش پست ها
                  و میتونم اون بکاپ رو بعدا بعنوان سیستم عامل نصب کنم؟
                  بله
                  میتوانید بعدا با همون بکاپ به جای اصلی آن برگردانید

نظر

• من آخرين قيمتي كه داشتم 3tb بود 3 مليون // كه 500gb نداره 1tb تا 3tb هست

نظر

• میشه یه کاری کرد که همیشه وصل باشه و زمان بک آپ گیری رو تغییر داد؟
                      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
                        میشه یه کاری کرد که همیشه وصل باشه و زمان بک آپ گیری رو تغییر داد؟
                        همیشه وصلش مشکلی نداره، ولی خودش هر ۱ ساعت بک آپ میگیره

iPhone5 using Tapatalk   

نظر

• یعنی نمیشه زمانشو خودمون تعییر بدیم

نظر

• استراتژي اپل خيلي پايداره و به صورت خودكار نميشه تغيير داد، پروسه بكاپ گيريش خيلي بهينه است يعني يكبار به صورت full و بقيه با توجه به تايم زماني خودش به صورت diferential ميگيره، و اين نوع بكاپ حجم زيادي نميگيره،!!!

Sent from iPhone 5 using Tapatalk 2

نظر

• مرسی دوس عزیز از پاسخوت اخه ی دوتا مشکل هس یکی اینکه مثلا شما مموری دوربینتو میخای خالی کنی یهو ۸گیگ میریزی این هی ارور میده جا نیس جا نیس یکی این یکیم اینکه بیشتر وقتا ک شروع ب بکاپ ***ی میکنه یهو همه چی هنگ میکنه اینجوری میگم واس خاطر این میگم بیشتر اوقات ک از اسلیپ در میاریم همون موقع بکاپ میخاد بگیره همه چی میریزه بهم

نظر

• نوشته اصلی توسط OMIDAM نمایش پست ها
                                مرسی دوس عزیز از پاسخوت اخه ی دوتا مشکل هس یکی اینکه مثلا شما مموری دوربینتو میخای خالی کنی یهو ۸گیگ میریزی این هی ارور میده جا نیس جا نیس یکی این یکیم اینکه بیشتر وقتا ک شروع ب بکاپ ***ی میکنه یهو همه چی هنگ میکنه اینجوری میگم واس خاطر این میگم بیشتر اوقات ک از اسلیپ در میاریم همون موقع بکاپ میخاد بگیره همه چی میریزه بهم
                                پروسه اي كه مدتي هنگ ميكنه به دليل بكاپ از فايلهاي سيستمي مك هستش!

Sent from iPhone 5 using Tapatalk 2

نظر

صبر کنید ..
                                X