اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کار با Time Machine

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بله میشه تایم کپسول همون ایرپوت اکستریمه با یک هارد اینترنال اضافی و قیمت مسخره

نظر

سلام ببخشید یک سوال داشتم اگه من ای تیونزم مرتب البوم بندی شده یاشه و ای فوتوم هم کلی عکس دارم اگه مکم فورمت شه ولی با تایم ماشین بک اپ داشته باشم میشه برگردوند؟

نظر

نوشته اصلی توسط persia نمایش پست ها
        حدود قیمت time capsule چقدر هست؟
        ۲ترابایتش از ۴۹۰-۵۹۰ بستگی به محل خریدتون داره(منظورم فروشگاهه)

نظر

نوشته اصلی توسط ashkan_gh2002 نمایش پست ها
          سلام ببخشید یک سوال داشتم اگه من ای تیونزم مرتب البوم بندی شده یاشه و ای فوتوم هم کلی عکس دارم اگه مکم فورمت شه ولی با تایم ماشین بک اپ داشته باشم میشه برگردوند؟
          بله میشه نگران نباشید.

نظر

3wed3we

نظر

یکی به من کمک کنه من مک 700 گرفتم هفته پیش از دبی ولی فروشنده اصلا راهنماییم نکرد که باید چی کار کنم قبل استفاده.
              1

نظر

1)الان یکی بهم گفت ازش بکاپ بگیرم بریزم رو دی ویدی ولی بلد نیستم
                2)روز اول روشنش کردم و طی 2 روز بدون اینکه به شارز بزنم شاررش رو تموم کردم الان نمیدونم بذارم کامل شارز شه بعد روشنش کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط najme.a نمایش پست ها
                  1)الان یکی بهم گفت ازش بکاپ بگیرم بریزم رو دی ویدی ولی بلد نیستم
                  2)روز اول روشنش کردم و طی 2 روز بدون اینکه به شارز بزنم شاررش رو تموم کردم الان نمیدونم بذارم کامل شارز شه بعد روشنش کنم؟
                  ۱) نه! برای مک لازم نیست همچین کاری رو انجام بدید...(و البته امکانش هم نیست)...در ضمن مک مثل ویندوز نیست که به خود به خود خراب بشه و نیاز به ریستور داشته باشه...من این مک خودم، از وقتی خریدم تا حالا نیازی نبوده مکش رو عوض کنم و هنوز مثل روز اول سریع و روونه... در ضمن اگر شما نیازی به بکاپ گرفتن به هر دلیلی داشتی، می تونی از time Machine استفاده کنی و بکاپت رو روی هارد بریزی...نه روی دی وی دی...

نه دوست عزیز...باطری لپتاپ های مک (و البته باطری همه لپتاپ های جدید که لیتیومی هستن) نه نیاز به شارژ اولیه دارن و نه اینکه بذاری شارژش کامل خالی شه و بعد شارژ کنی...اینا همه برای باطری های کادمیمی بود که الان نسلشون کلا منقرض شده و جز در تلفن های بی سیم و باطری های قلمی AAA و AA جای دیگه ای ندیدم استفاده شه...
                  باطری های لیتیمی (همانند باطری لپتاپ شما) ، عمرشون بر اساس تعداد سایکل های خالی شدن و پر شدن باطری محاسبه می شه ، پس حواستون باشه هروقت امکان استفاده از برق رو داشتید بلافاصله لپتاپ رو به برق وصل کنید و فقط و فقط جاهایی از لپتاپ بدون برق(یعنی با باطری) استفاده کنید، که پریز برق دم دستتون نیست...این کار باعث بیشتر شدن عمر باطری تون می شه..
                  در ضمن توی باطری های جدید،*مشکلی به اسم Over charge هم وجود نداره، چون خود دستگاه تشخیص می ده و به محض اینکه باطری فول شارژ شد، دیگه برق رو از روی باطری بر می داره...پس تو فکر این نباشید که الان باطری فول شارژ شده دیگه نباید تو برق بمونه*(همه این مسائل مربوط به باطری های قدیمی بوده)...

درضمن:*دوست عزیز...هر سوالی رو در محل خودش بپرسید...اینجا آموزش کار با Time Machine  هست...نه در مورد شارژ لپتاپ...
                  ویرایش توسط VISTA_66 : https://i-phone.ir/forums/member/864-vista_66 در ساعت 22-10-2011, 04:00 AM

نظر

میشه راهنماییم کنید این کار رو تو ای تیونز و ای فوتو چطو انجام بدم یعنی من الا لیون ریختم میخوام عکسم دوباره مثه حالت قبلی بیاد ای فوتو اهنگام هم مثل قدیم که مرتب کرده بودم بیاد ای تیونز

نظر

میشه راهنماییم کنید این کار رو تو ای تیونز و ای فوتو چطو انجام بدم یعنی من الا لیون ریختم میخوام عکسم دوباره مثه حالت قبلی بیاد ای فوتو اهنگام هم مثل قدیم که مرتب کرده بودم بیاد ای تیونز
                      نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
                      بله میشه نگران نباشید.

نظر

لاین رو به صورت کلین نصب کردم الان می خوام از روی بک اپ تایم ماشین کل محتوای ایتونز رو برگردونم اما نمیدونم اون پوشه توی کدوم مسیرهلطفا راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                          لاین رو به صورت کلین نصب کردم الان می خوام از روی بک اپ تایم ماشین کل محتوای ایتونز رو برگردونم اما نمیدونم اون پوشه توی کدوم مسیرهلطفا راهنمایی کنید
                          در قسمت user هست ديگه

Sent from my iPhone using Tapatalk
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

روزبه جان من توی یوزر رو نگاه کردم به چه اسمی باید باشه؟به اسم ایتونز وچیزی که بشه گفت همه اطلاعات ایتونز رو داشته باشه رو پیدا نکردم
                            در ضمن خیلی از برنامه هام که دیفالت روی اسنو بودن اینجا خبری ازشون نیست جدا باید نصب بشن؟
                            iphoto
                            imovie
                            garageband
                            keynote
                            number
                            ,,,
                            ,,,
                            ,,,
                            ,,,

نظر

اگر اشتباه نكنم در فولدر music
                              الان با مك نيستم وگرنه دقيق بتونم ميگفتم

اين برنامه هايي كه گفتيد هيچ كدوم ديفالت مك نيست و بايد همشو خريداري كنيد ( يا دانلود )

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

پس چرا روی اسنو بودن؟

نظر

صبر کنید ..
                                X