اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کار با Time Machine

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

واقعا کمک بزرگی بود از ۀموزش ممنونم

نظر

با سلام میخوستم بدونم من الان لایون را به صورت اپدیت ریختم و چون سرعت مکم کم شده میخوام کاملشو بریزم با تایم ماشین بک اپ گرفتم ولی وقتی بک آپم رو میخوام روی مک بوک برادرم ببینم نشون نمیده و فقط هارد ر، به صورت معمولی باز مکنه از کسی پرسیدم گفت تایم ماشین بک آپ لایون را فقط تو لاین باز میکنه میخواستم بدونم اگه لیون بریزم حتما میتونم از بک آپم استفاده کنم خیلی میترسم

نظر

نوشته اصلی توسط nshad1251 نمایش پست ها
        مرسی از توضیحاتتون٫ خیلی جامع بود٫ فقط یه سوال٫ من هارد اکسترنالم رو پارتیشن بندی کردم٫ یه بخشی از اونو به مک اختصاص دادم و یه بخشی رو به ویندوز٫ الانم دارم با تایم ماشین بک آپ می گیرم٫ فقط اون تصویری که شما از محیط برنامه ی تایم ماشین گذاشتین رو من نمی بینم٫ خیلی همه چیز معمولیه
        دوست عزیز میشه بگی چطوری پارتیشن بندی کردی؟

ممنونم

نظر

با سلام میخوستم بدونم من الان لایون را به صورت اپدیت ریختم و چون سرعت مکم کم شده میخوام کاملشو بریزم با تایم ماشین بک اپ گرفتم ولی وقتی بک آپم رو میخوام روی مک بوک برادرم ببینم نشون نمیده و فقط هارد ر، به صورت معمولی باز مکنه از کسی پرسیدم گفت تایم ماشین بک آپ لایون را فقط تو لاین باز میکنه میخواستم بدونم اگه لیون بریزم حتما میتونم از بک آپم استفاده کنم خیلی میترسم

نظر

نمیرونم چرا ما هر و قت پست میزاریم کسی جواب نمیده

نظر

دليل اينكه كسي جواب نميده اين هست كه اكثر بچه بخاطر امتحانتشون نيستن
              شما ميتونيد اطلاعات تايم ماشين رو برگردونيد و اگر حتي به مشكلي برخورديد اطلاعات در خود فضاي هارد در دستريتون هستند

Sent from my iPhone using Tapatalk
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط ashkan_gh2002 نمایش پست ها
                اقا یکم بیشتر توضیح بدید من دقیقا متوجه منظورتون نشدم

شاید بتونم کمک کنم...........هر دو شو دارم

نظر

نوشته اصلی توسط iphone1387 نمایش پست ها
                  اقا یکم بیشتر توضیح بدید من دقیقا متوجه منظورتون نشدم

شاید بتونم کمک کنم...........هر دو شو دارم

والا من ای مک دارم اورجینال روش اسنو بود الان بدون اینکه erase کنم اسنو رو لاین کردم سرعتم اومده پایین حالا میخوام ار اول درست نصب کنم با تایم ماشین بک اپ گرفتم ولی فقط تو کامپیوتر خودم میتونم ببینمش میترسم اگه دوباره لایو ن بریزمم نتونم ری استو رش کنم ممنون اگه راهنماییم کنید بالاخره یه کی به دادم رسید

نظر

دوستان من با تايم ماي
                    شين بكاپ گرفتم.مي خوام ري استور كنم باهاش اينكارو بكنن؟؟

نظر

• تایم کپسول با سرعت ایران مشکلی نداره؟ (اینترنت)

نظر

• تایم کپسول اصلا اینترنت نمی خاد ... که سرعتش مهم باشه !
                        من خودم استفاده می کنم !

نظر

• نوشته اصلی توسط milads8 نمایش پست ها
                          دوستان من با تايم ماي
                          شين بكاپ گرفتم.مي خوام ري استور كنم باهاش اينكارو بكنن؟؟
                          كسي نيست جواب بده؟!

نظر

• اقا. اين تايم ماشين معجزه اپله اصلا نترسيد استفاده كنيد

نظر

• سوال ٰدرستی می پرسه. هر بار نباید ازکل سیستم بک اپ بگیره.
                              من هاردم یه ترا هستش که با دیسک یوتی...پارتیشن کردم. اما همیشه این مورد
                              رو دارم

نظر

• سلام
                                من یه هارد ۱ ترابایت دارم و کلی اطلاعات توش دارم ( حدود ۶۰۰ گیگ ) حالا میخوام از این هارد برای تایم ماشین هم استفاده کنم
                                طبق چیزی که دوستان گفتن باید پارتیشن بندی کنم که اطلاعات خودم توی بخش ویندوزی بمونه و بکاب مک رو روی قسمتی که برای مک فرمت کردم قرار بگیره
                                حالا چندتا تا سوال دارم
                                ۱-من مک بوک ایر با هارد ۱۲۸ دارم و اگه پارتیشن مک رو ۲۰۰ در نظر بگیرم کارم راه میوفته ؟
                                ۲- با چه برنامه ای باید پارتیشن بندیش کنم ؟ و ایا تو مک باید پارتیشن بندی کنم یا تو ویندوز
                                ۳-هارد که پارتیشن بندی شد و ۲ تا درایو درست کردم قسمت مک و ویندوز رو چطوری فرمت کنم و ایا باید هر کدوم تو سیستم خودش فرمت بشه ؟ و با چه برنامه ای فرمت کنم
                                ۴-بعد فرمت قسمتی که برای مک فرمت کردم وقتی وصل میکنم به سیستم خودش میفهمه این قسمت برای تایم ماشین در نظر گرفتم و سوال میکنه که ایا بکاپ بگیرم ؟
                                ۵- چند وقت یکبار باید بکاپ گرفت و ایا موقع بکاپهای بعدی حجم بکاپ افزایش پیدا نمیکنه که از ۲۰۰ گیگ بزنه بالاتر

نظر

صبر کنید ..
                                X