اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کار با Time Machine

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام روزبه جان یه سوال دیگه اگه چنتا یوزر داشته باشیم تکلیف کار چیه؟؟؟؟ باید تو هرکدوم جداگانه بکاپ گرفت؟؟؟

نظر

دوستان من یک مشکلی دارم با تایم ماشین . وقتی میاد بک آپ بگیره تا یک حجمی از دیتا میره بعد ارور میده! به نظرتون مشکل از چی هست؟
      از مراحلی که هست براتون عکس گذاشتم اگر میشه کمک ام کنید ممنون میشم

نظر

شما برو Disk Utility
        اون هاردی که توش بک آپ میریزی رو Repair کن

نظر

Repair هم کردم اما باز همون ارور رو میده!

نظر

نوشته اصلی توسط OMIDAM نمایش پست ها
            سلام روزبه جان یه سوال دیگه اگه چنتا یوزر داشته باشیم تکلیف کار چیه؟؟؟؟ باید تو هرکدوم جداگانه بکاپ گرفت؟؟؟
            upppppp

نظر

ربطي به چند تا يوزر نداره براتون از درايو مك كپي ميگيره
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

سلام دوستان
                من یه هارد wd ۵۰۰ دارم و میخوام اونو به عنوان بکاپ اطلاعاتم استفاده کنم.
                حالا سوال من اینه که آیا امکانش هست که بعد از بکاپ گیری یکسری از اطلاعاتمو از روی هارد مک پاک کنم و در هارد اکسترنال باقی بمونه یا وقتی از مک پاک میکنم از روی هارد اکسترنال هم پاک میشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط alishabaniii نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  من یه هارد wd ۵۰۰ دارم و میخوام اونو به عنوان بکاپ اطلاعاتم استفاده کنم.
                  حالا سوال من اینه که آیا امکانش هست که بعد از بکاپ گیری یکسری از اطلاعاتمو از روی هارد مک پاک کنم و در هارد اکسترنال باقی بمونه یا وقتی از مک پاک میکنم از روی هارد اکسترنال هم پاک میشه ؟
                  اگه قبلش بک اپ بگیری با تایم مشین ، و بعد فایلتو پاکش هم بکنی بک آپت هست و میشه برگردوند

نظر

حالا به نظرتون این کار رو بکنم یعنی هاردم رو به بکاپ تبدیل کنم یا همین طوری مثل همیشه معمولی از هاردم استفاده کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط alishabaniii نمایش پست ها
                      حالا به نظرتون این کار رو بکنم یعنی هاردم رو به بکاپ تبدیل کنم یا همین طوری مثل همیشه معمولی از هاردم استفاده کنم؟
                      به نظر من اگه میخوای فیلاتو بش دسرسی داشته باشه (یعنی هارد رو وصل کنی و هرچی رو میخوای برداری) بک آپ نگیر چون بک اپ دردوسر داره و باید برنامه تایم مشین رو باز کنید و اون رو برداری

نظر

سلام
                        من یه سوال دارم
                        از time capsule میشه به عنوان external hard هست استفاده کرد؟
                        یه به عنوان یه درایور وایرلس معرفی بشه و بشه روش فایل ریخت و برداشت یا مدیا رو استریم کرد؟
                        ممنون

نظر

Time capsule خریدش به نظر من اشتباهه
                          کاری که من کردم یک airport extrem گرفتم یک هارد ۳ ترا وصل کردم بهش هم بک اپ گرفتمنم راحت شده با سرعت بالا چون وایرلس n داره و اینکه چون هارد مک بوکمو عوض کردم و ssd گذاشتم و حجمش ۱۲۰ گیگه و چون همیشه در حال دانلودم و جا کم میارم لینک فایلهای دانلودی رو گذاشتم رو اون هارد ۳ ترا که وایرلس شده
                          این قضیه واسه من ۳۰۰ دلار اب خورد که عالیه در ضمن برای استریم کردن اگه از روی ویندوز یا مک منظورته که راحته ولی اگه میخوای ایپد یا ایفون باهاش استریم کنی باید یه nas بگیری

نظر

منظورم از استریم این بود که فیلم و بریزم روی time capsule بعد استریمش کنم روی مک و ببینم

نظر

بله مشکلی نداره

نظر

ممنون یه سوال دیگه
                                از time capsule به عنوان wireless modem هم میشه استفاده کرد؟
                                یعنی کابل adsl رو مستقیم بزنی بهش و اینترنت wireless داشته باشی

نظر

صبر کنید ..
                                X