اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کار با Time Machine

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Persia نمایش پست ها
    حدود قیمت Time capsule چقدر هست؟
    در مالزی قیمت 1TB در فروشگاه اپل 1099RM هست.حالا نرخ رینگت رو میتونید حساب کنید. فکر کنم میشه حدودا 350 تومان. تورم برای ما جهانیه.قبلا 1 واحد پول مالزی 270 تومان بود ولی الان شده 350 تومان.

نظر

نوشته اصلی توسط metooly نمایش پست ها
      سلام دوستان ، من یه مشکله دیگه دارم ،،، چرا وقتی* روشنش می*کنم time machine رو ، می*خواد که معلوم کنم کدوم هارد ا*و ازش می*خواد backup بگیره ... ولی* توی اون صفحه که باز می*شه خالی و نمی*شه براش تعریف کرد کدوم هارد رو مورد نظرمه ...

چی* کار کنم ؟
      همون دفعه اول می تونید انتخاب کنید.
      احتمالا این دیسکی که دارید با مک فرمتش نکردید تا فرمتش برای مک قابل back up گیری مناسب باشه.

نظر

این تایم کپسول های اپل ارتباطشون با سیستم فقط از طریق وای فای هست؟
        به غیر از اینکه یه هارد توپه می خواستم ببینم چه امکانات دیگه ای داره این تایم کپسول؟
        ایا هر زمان میشه به اطلاعات دسترسی داشت مثل یه هارد اکسترنال ؟یا اینکه فقط اطلاعات رو با فرمت خاص نگه میداره که در صورت نیاز اونها رو ریستور کنیم؟منظورم اینه که میشه اطلاعات رو از رو خودش خوند یا حتما باید ریستور بشه رو سیستم؟(من یه فیلم رو ریختم رو تایم کپسول ایا برای دیدنش باید اون رو ریستور کنم رو سیستم؟یا اینکه نه مثل یه هارد اکسترنال میشه واردش شد و فیلم رو از روی خودش دید)امیدوارم سوالم رو متوجه شده باشید

نظر

اون رو میشه مثل هارد هم استفاده کرد حتی یک سری گزینه های اضافی میاد موقع کار با time machine .

نظر

لطفا یه نفر در موردش کامل توضیح بده! این سوال ها جوابش برام اهمیت داره اخه قصد خرید دارم
            رضا جان از شما هم ممنونم

نظر

الان من یه هارد ۳۲۰ WD دارم بعدش روش حدود ۴۰ گیگ اصلاعاته با فرمت ntfs حالا میتونم تایم ماشین رو راه بندازم یا نه؟
              اگر همه رو بریزم رو مک و بعد تایم ماشین رو فعال کنم بعد اون میتونم روی اون هارد دوباره اطلاعات بریزم؟
              یه خورده در این مورد توضیح بده عزیز
              ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط bing نمایش پست ها
                من وقتی imac جدید رو خریدم تنها کاری که موقع داه اندازیش انجام دادم دادن پسورد تایم کپسول بود.
                بعد از چند ساعت با تمام نرم افزارا و فایل ها اومد بالا.
                من می خوام هارد رو عوض کنم یه هارد 500 با دور بالا برای مک بوک پروم خریدم،روی یه هارد اکسترنال هم از همه اطلاعاتم، با تایم ماشین بک اپ گرفتم
                1- هارد رو که عوض کردم و پشت دستگاه رو بستم ،اولین کاری که باید بکنم چیه؟
                2-ایا بعد از نصب سیستم عامل باید تمام برنامه هام رو دوباره نصب کنم؟یا اینکه تایم ماشین این کار رو انجام میده؟
                ممنون میشم یک نفر من رو راهنمایی کنه

نظر

امشب یکی از دوستان با time machine به مشکلی برخوردند که بهتر دونستم اینجا هم برای تجربه کاربران دیگر یک نکته رو عنوان کنم
                  وقتی شما یک هارد اکتسرنال یا Time capsule رو برای بکاپ گرفتن از یک هارت ست می کنید نباید به هیچ وجح هارد اکسترنال مورد نظر را برای بکاپ گرفتن به هارد دیگری وصل کنید که در اینصورت تمامی بکاپ های هارد اول پاک خواهند شد و بکاپ های هارد جدید تر جایگزین آن خواهند شد
                  شما فقط مجاز خواهید بود برای ریستور اطلاعات به هارد جدید از هارد تایم ماشین استفاده کنید
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

مرسی از توضیحاتتون٫ خیلی جامع بود٫ فقط یه سوال٫ من هارد اکسترنالم رو پارتیشن بندی کردم٫ یه بخشی از اونو به مک اختصاص دادم و یه بخشی رو به ویندوز٫ الانم دارم با تایم ماشین بک آپ می گیرم٫ فقط اون تصویری که شما از محیط برنامه ی تایم ماشین گذاشتین رو من نمی بینم٫ خیلی همه چیز معمولیه

نظر

وقتی بکاپ گرفتن تمام شد
                      روی آیکون تایم ماشین در داک بزنید
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

نظر

سلام دوستان من یه هارد wd دارم که 60گیگ آهنگ توشه میخوام اونا رو بریزم رو مک به نظرتون میشه یا هارد فرمت میشه؟ چطور میشه این کار رو کرد !!!
                        آخه هارد دوستمه میترسم !

نظر

منظورتون کپی هست؟ خوب میشه چرا باید فرمت بشه
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

نظر

ممنون اقا روزبه

نظر

من قصد خريد تايم كپسول دارم
                              اما ميخاستم بدونم با توجه به اينكه اطلاعات من همه رو هواست وضعيت امنيتيش چجوريه
                              امكان داره كه هك بشه ؟

نظر

سکیورتی تایم کپسول طبق گفته اپل:
                                Security
                                Wi-Fi Protected Access™ (WPA/WPA2)2
                                Wireless security (WEP) configurable for 40-bit and 128-bit encryption
                                MAC address ******ing
                                NAT firewall
                                Support for RADIUS authentication
                                802.1X, PEAP, LEAP, TTLS, TLS, FAST
                                Time-based access control

نظر

صبر کنید ..
                                X