اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب Android 2.2 Froyo بر روی آیفون 3G

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب Android 2.2 Froyo بر روی آیفون 3G

این برنامه روی مک کار میده

نیازها :

۱- آیفون ۳ جی بر روی فریمور ۴ جیلبریک شده یا فریمور قدیمی تر در کل فرقی نخواهد داشت

۲- openssh باید از سدیا نصب شده باشه

۴- iPhodroid 0.6 R12

نکته : قبل از شروع تنظیم مقابل رو انجام بدید : Settings>General>Auto Lock و سپس Auto Lock رو بر روی حالت Never قرار بدید

آموزش :

۱- iPhodroid رو دانلود کنید سپس اکسترکتش کنید و بر روی آیکونش کلیک کنید تا اجرا شه

۲ - در این مرحله بر روی گزینه agree کلیک کنید

۳- این برنامه فقط آیفون 3G رو ساپورت میکنه تنها کاری که نیاز دارید اینه گزینه install رو انتخاب و next رو بزنید وبعد اینکه کامل نصب شد یه وقتی بخواهید پاکش کنید دوباره برنامه رو اجرا و گزینه uninstall رو بزنید طبق عکس زیر :

۴- در این مرحله از شما خواسته میشه که پسورد مک خودتون رو وارد کنید :

۵- در این مرحله از شما ip آدرس آیفونتون رو میخواد که وارد کنید :

همان طور که در عکس زیر هم مشاهده میکنید برای بدست آوردن ip باید به قسمت setting گوشی بعد قسمت wifi برید

۶- در این مرحله از شما خواسته میشه که پسورد ssh رو وارد کنید در حالت دیفالت alpine هستش اگه تغییر دادید پسورد تغییر یافته رو وارد کنید :

۷- الان iPhodroid از طریق ssh به آیفون متصل خواهد شد چند ثانیه صبر کنید :

8- حالا iPhodroid در گوشی شما در پوسته ترمینال اجرا خواهد شد و همه فایل های مورد نیاز رو به گوشی کپی میکنه این پروسه ۸ مرحله ای هستش تنها کاری که شما باید بکنید انتظاره تا این ۸ مرحله تموم شه

۹- وقتی پروسه بالا تموم شد از شما خواسته میشه که آیفون رو در حالت ریکاوری ببرید برای این کار از عکس زیر کمک بگیرید :

۱۰- وقتی به حالت ریکاوری رفت حالا باید بر روی دکمه Load Install کلیک کنید با این کار iphodroid بسته خواهد شد و نیز پوسته ترمینال رو خواهد بست از این مرحله به بعد باید ادامه کار رو از آیفون انجام بدید :

۱۱- وقتی بر روی دکمه Load Install کلیک کردید آیفون ریسارت خواهد شد و با صفحه درخشان iBoot screen روبرو خواهید شد حالا دکمه power رو یکبار بزنید و رها کنید تا گزینه install رو انتخاب کنید حالا دکمه home رو بزنید تا Froyo شروع به نصب کنه

۱۲- حالا همه چیز شروع به نصب شدن روی گوشی خواهد کرد و شما باید منتظر بمونید

۱۴ - وقتی نصب تموم شد گوشی ریستارت خواهد شد و شما به صفحه iBoot screen هدایت خواهید شد

تمام حالا میتونید لذتشو ببرید

نحوه پاک کردن Froyo :

۱- گوشی رو ریستارت کنید و مطمئن شوید که در صفحه iBoot screen هستید :

۲- برنامه iphodroid رو اجرا کنید و گزینه uninstall رو انتخاب کنید :

۴- حالا به آیفون روجوع کنید که الان در صفحه iBoot screen هستش و مطمئن شوید که گزینه آیفون در حالت انتخاب هست  

حالا دکمه هوم رو نگه دارید تا صفحه سفید شه :

۵- الان باید به کامپیوتر رجوع کنید و گزینه Load uninstall رو انتخاب کنید

۶- حالا گوشی شما ریستارت میشه و در صفحه iBoot screen گزینه وسط uninstall خواهد بود دکمه power رو برای انتخابش بزنید

بعد اینکه گزینه uninstall در حالت انتخاب قرار گرفت دکمه home رو بزنید تا اجرا شه

الان باید منتظر بمونید تا همه چیز پاک شه بعد پاک شدن گوشی ریستارت میشه

تمام به راحتی تونستید پاکش کنید

ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 06-07-2010, 08:00 AM

نمی شه معادل این برنامه ها رو ویندوز بیاد ؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط sorush نمایش پست ها
      نمی شه معادل این برنامه ها رو ویندوز بیاد ؟؟؟؟
      فعلا که خبری نیست

نظر

خب. بهتره من از تجربه ام بگم
        با این کار کردم
        راحت froyo رو نصب کرد . هر وقت بخوام راحت واردش میشم
        اما...
        عرضم به خدمتتون که سیستم عامل خود آیفون یعنی حاج مک خودمون بالا نمیاد و میگه رستور کن. یه صفحه سفید میاد و این ارور رومیده
        خلاصه کسایی که میخوان با این کار کنن منتظر عواقبشم باشن
        -------------
        عیبهای froyo رو آیفون :
        تا اونجا که من پیدا کردم :
        بلوتوث فعلا رو این ورژن کار نمیکنه
        سرعت خیلی پایینه
        دوربین کار نمیکنه
        wallpaper رو صفحه اصلی نمیتونید بزارین و فقط defaultاش رو دارین
        ---------
        عیب هایی که نسبت به ورژنهای قبل برطرف شده :
        صدا درست شده . به طور کامل صدا دارین
        به خاطر froyo ساپورت عربی داره
        wifi کار میکنه اما نمیدونم چرا وقتی وصل به router میشم آنتن دهی خیلی ضعیف میشه
        همون ارور sd کارت رو بازم میده که گفتن بر طرف میکنن

----------
        ویرایش توسط Amin-i : https://i-phone.ir/forums/member/256-amin-i در ساعت 07-07-2010, 01:07 AM

نظر

دوستان هر کی رو آیفون 3جی تست کرده نتیجه رو اعلام کنه که اصلا حسه ریستور مجدد نیست!
          ویرایش توسط iNavid : https://i-phone.ir/forums/member/9294-inavid در ساعت 07-07-2010, 12:24 AM
          جدیدترین اخبار تکنولوژی در هر زمینه ای .....

نظر

سلام آقا این لینکش که با گوگله ما که نمیتونیم دانلود کنیم بیزحمت لینک مستقیم بزار

نظر

از ظاهر موضوع پیداس که عطاشو باید به لقاش بخشید
              بیخیال بشیم بهتره
              چون دوال بوت هم نداره ، درست فهمیدم دیگه ؟

نظر

دوستان میخواستم ببینم راهی داره که اینرو بشه رو 3gs نصب کرد یا خیر با تشکر

نظر

نسخه linuxنداره

نظر

من ميگم كه به درد نميخوره نصب كردم دوباره ريستور مجبور شدم بكنم

نظر

اصلا ارزش نداره نصب کنید به ریستور میفتین
                      من که نصبیدم اونقدر کند بود که نمیشد باهاش کار کرد اصلا قابل مقایسه با گوشی های اندرویدی نبود فکر میکنم به خاطر اینه که سی پی یو بیشتر گوشی های اندرویدی یک گیگاهرتزه و رم بالایی هم دارن ولی ایفون 3g سی پی یوش و رمش کمتره
                      یه مساله خنده دار هست که تا بحث اندروید تو انجمن میشه همه میزنن تو سر اندروید که بابا اندروید اله اندروید بله ولی تا میگن اندروید روی ایفون پرت شده همه میخوان نصب کنن (البته خودم هم شامل این دسته میشم)

نظر

معذرت میخوام نمیدونم چرا اینقدر سرعت اینترنتم کند شده دو بار ارسال شد
                        مجبور شدم یکیشو ویرایش کنم
                        ویرایش توسط << 3A3AK >> : https://i-phone.ir/forums/member/8996-3a3ak در ساعت 07-07-2010, 06:29 PM

نظر

نوشته اصلی توسط soheil3G نمایش پست ها
                          از ظاهر موضوع پیداس که عطاشو باید به لقاش بخشید
                          بیخیال بشیم بهتره
                          چون دوال بوت هم نداره ، درست فهمیدم دیگه ؟
                          دوال بوت داره اونم چه جورشو
                          وقتی آیفون رو روشن کنی بت میگه میخوای بری تو iphone یا بری froyo

نظر

نوشته اصلی توسط amin-i نمایش پست ها
                            دوال بوت داره اونم چه جورشو
                            وقتی آیفون رو روشن کنی بت میگه میخوای بری تو iphone یا بری froyo
                            مرسی دوست من
                            فقط سوال من اینجاست که با توجه به نصب ساده ترش نسبت به تاپیک مشابه که نصب آندروید بر روی آیفون بود و اینکه امکانش هست که به مشکل بر نخوریم بعد از نصب ؟

نظر

نوشته اصلی توسط soheil3G نمایش پست ها
                              مرسی دوست من
                              فقط سوال من اینجاست که با توجه به نصب ساده ترش نسبت به تاپیک مشابه که نصب آندروید بر روی آیفون بود و اینکه امکانش هست که به مشکل بر نخوریم بعد از نصب ؟
                              اینجا توضیح دادم چه جوریاس. نصبش واقعا ساده اس و خیلی بی دردسر نصب میشه . اما با توجه به این پست من نمی ارزه . چون mac خود آیفون میره تو حالت recovery . خود اندروید هم واقعا کنده . اصلا اونی که میخوای نیست.

نوشته اصلی توسط Amin-i نمایش پست ها
                              خب. بهتره من از تجربه ام بگم
                              با این کار کردم
                              راحت froyo رو نصب کرد . هر وقت بخوام راحت واردش میشم
                              اما...
                              عرضم به خدمتتون که سیستم عامل خود آیفون یعنی حاج مک خودمون بالا نمیاد و میگه رستور کن. یه صفحه سفید میاد و این ارور رومیده
                              خلاصه کسایی که میخوان با این کار کنن منتظر عواقبشم باشن
                              -------------
                              عیبهای froyo رو آیفون :
                              تا اونجا که من پیدا کردم :
                              بلوتوث فعلا رو این ورژن کار نمیکنه
                              سرعت خیلی پایینه
                              دوربین کار نمیکنه
                              wallpaper رو صفحه اصلی نمیتونید بزارین و فقط defaultاش رو دارین
                              ---------
                              عیب هایی که نسبت به ورژنهای قبل برطرف شده :
                              صدا درست شده . به طور کامل صدا دارین
                              به خاطر froyo ساپورت عربی داره
                              wifi کار میکنه اما نمیدونم چرا وقتی وصل به router میشم آنتن دهی خیلی ضعیف میشه
                              همون ارور sd کارت رو بازم میده که گفتن بر طرف میکنن

----------
                              راه واسه sd کارت پیدا کردم که چجوری درستش کرد با اون دیگه هم برنامه رو اندروید نصب میشه هم دوربین کار میکنه اما بقیه مشکلات رو داره
                              از من میشنوی نمی ارزه
                              خودتو اذیت نکن
                              تا آپدیت های بعدیش صبر کن شاید فرجی شد

نظر

صبر کنید ..
                              X