اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فعال سازی mms ایرانسلی ها در آیفون 3g , 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فعال سازی mms ایرانسلی ها در آیفون 3g , 3gs

فعال سازی پیام چند رسانه ای یا همون MMS که خیلی وقت منتظر فعال شدنش بودیم خیلی روش ها ارائه شد و بعضی ها به خاط کم دقتی نتوانستند این کار را انجاو دهند امروز من خواستم این زحمت کوچوکر رو واستون انجام بدم
    نکته اساسی: دوستانی که میخوان این کارو انجام بدن باید اطلاع از این داشته باشند که آیا در منطقه شما سیستم MMSفعال هست یا نه کافی با یکی از اپراتور های شرکت ایرانسل تمام گرفته و محل ( موقعیت فعلی) خود را از اونا بپرسین

و اما روش کار
    به ترتیب از چپ به راست به قسمت مورد نظر بروید:
    Settings >> General >> Network >> [***] >> Add *** Configuration

شکل 1

وارد Add [***] Configuration شوید و مانند شکل عمل کنید:

شکل 2

در ادامه به قسمت [*****] و از آنجا در قسمت Manual:

شکل 3

و در پایان در قسمت بالای سمت زاست گزینه Save را زده و بعد در صفحه *** را ON کنید.

نکته: اگر مطلع هستید که در موقعیت شما MMS فعال هست از این پس شما میتوانید خدمات استفاده کنید.

نکته 2: اما اگر[***] در گوشی شما ON نشد یکی از این دو خطا رو دریافت میکنید
    1:The Server is inreachable, try reconnecting.If The Problem Continues Verify your Settings and your Administrator
    2: The IPSec Shared Secret is missing,Verify your Setting and Try reconnecting
    و در این صورت MMS در منطقه فعلی شما فعال نیست یا شما در محدوده این سرویس نمیباشید . موفق باشید

به دلیل شرایط امنیتی سایت قادر به نمایش بعضی کلمات نمی باشد منظور از *** است

دوست عزیز برای من ارور شماره 2 رو میده من دریافت میتونم کنم اما ارسال نمیشه با روش زیر

از گوشی های دیگه میشه mms اینجا فعال هست
    ویرایش توسط kajdom : https://i-phone.ir/forums/member/1176-kajdom در ساعت 04-07-2010, 05:06 PM

نظر

آقا این Secret را ندادی ارور میده !!!
      ویرایش توسط i-Phone.ir Team_1 : https://i-phone.ir/forums/ در ساعت 13-07-2010, 11:03 PM

نظر

نوشته اصلی توسط sting نمایش پست ها
        آقا این Secret را ندادی ارور میده !!!

لازم نیست جلوی قسمت Secret چیزی بنویسی (خالی بزار باشه )
        ویرایش توسط shahrooz0481 : https://i-phone.ir/forums/member/12269-shahrooz0481 در ساعت 05-07-2010, 11:17 PM

نظر

نشد تست کردم ولی جواب نداد

نظر

نشد بابا

نظر

جواب نمیده
              ویرایش توسط farhad.7182 : https://i-phone.ir/forums/member/3881-farhad-7182 در ساعت 05-07-2010, 06:28 PM

نظر

درود بر شما
                ايفون خودش بخش تنظيم mms داره چرا تو قسمت وي پي ان داري تنظيمات mms رو انجام ميديد؟
                جالبه تا حالا چنين چيزي نديده بودم.

نظر

نوشته اصلی توسط M.Najafi نمایش پست ها
                  نشد تست کردم ولی جواب نداد
                  دوست عزیز جواب نگرفتی ارور رو بگو ، قابل توجه دوستان باشه روش ارائه شده کاملا صحیح است
                  اما چرا شما جواب نگرفتی ؟
                  خوب تنها یک دلیل دارد از انجایی MMs یک سرویس از طریق GPRS است شما در مناطقی قرار بگیرید که GPRS در آن منطقه قدرت بیشتری داشته باشد این دلیل جواب نگرفتن شماست ، فکر میکنم این سرویس فعلا در کلان شهر ها فعال می باشد و شمت هم حتما در این نواحی این کار را تست کنید ،
                  اما میتونم یه راه حل جلوت بزارم به یکی از دوستات که در یکی از کلان شهر های کشور مستقر باشد بگو یه MMS برات بفرسته ، بعد می بینی که درسته سرویس پیام چند رسانه فعلا در تمام نقاط کشور فعال نمیباشد. 

نوشته اصلی توسط spantman نمایش پست ها
                  درود بر شما
                  ايفون خودش بخش تنظيم mms داره چرا تو قسمت وي پي ان داري تنظيمات mms رو انجام ميديد؟
                  جالبه تا حالا چنين چيزي نديده بودم.
                  اون روش هم یکی از دوستان زحمت کشیدن اگه یه ذره بیشتر دقت کنی می بینی که گفته شده یکی از روش های تنظیم پیام چند رسانه ای و نه تنها روش ، در بعضی از گوشی ها این روش کاز میده در بعضی دیگه هم روش دیگر ، هدف همه ما اینجا کمک کردن به خلق الله است.

نوشته اصلی توسط juje_tala نمایش پست ها
                  نشد بابا

سرویس پیام چند رسانه ای یک سرویس از gprs است و تنها در نواحی ( مناطقی ) که سرویس gprs با سرعت بیشتری است ، امتحان کنید ، این تنظیمات در گوشی خود نگه دارید تا حداقل بتوانید پیام چند رسانه ای دریافت نمائید.
                  ویرایش توسط i-Phone.ir Team_1 : https://i-phone.ir/forums/ در ساعت 13-07-2010, 11:05 PM

نظر

دوستان اگه همون تنظيمات عادي رو داخل بخش مخصوص به خودش انجام بديد فكر ميكنم راحت تر باشه.

نظر

شهروز عزیز دست مرسی واسه من درست شد

نظر

من یک 3Gs دارم ولی برخی از قسمت هایی که در عکس ها قرار دارد و ندارم. مثلا قسمت ***** از صفحه Add Configuration , و همچنین در قسمت Cellular Data بخش MMS وجود ندارد.

نظر

منم مراحل رو با دقت انجام دادم نشد

نظر

نوشته اصلی توسط FPhone نمایش پست ها
                            من یک 3Gs دارم ولی برخی از قسمت هایی که در عکس ها قرار دارد و ندارم. مثلا قسمت ***** از صفحه Add Configuration , و همچنین در قسمت Cellular Data بخش MMS وجود ندارد.
                            نوشته اصلی توسط daneshmand نمایش پست ها
                            منم مراحل رو با دقت انجام دادم نشد

دوستان عزیز این روش 100% جواب میده ، لطفا دقت کنین ، در ضمن اگه درست متوجه نشدین تمام مطالب ارسال شده در صفحه اول منو بخونین حتما جواب می گیرین ، در ضمن در iPhone 4 هم این روش تست شده و جواب میده.

موفق باشــــید.
                            ویرایش توسط shahrooz0481 : https://i-phone.ir/forums/member/12269-shahrooz0481 در ساعت 05-08-2010, 02:49 PM

نظر

حالا به فرض فعال شد

طریقه ام ام اس دادن در آیفون چطوریه :دی ؟
                              تا حالا تست نکردم
                              هزینه هر ام ام اس با ایرانسل چقدره؟

نظر

صبر کنید ..
                              X