اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش غیرفعال کردن Home wallpaper و Multitasking در 4.0 iOS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش غیرفعال کردن Home wallpaper و Multitasking در 4.0 iOS

خیلی از دوستان از کاهش سرعت گوشی بعد از آپدیت به فریمور 4.0 گله دارند و بعضی ها حتی به دانگرید فکر میکنند ...
    این کند شدن گوشی رو تا حدودی میشه به خاطر فعال شدن Multitasking و Home wallpaper
    بعد از جیلبریک دونست,که البته اختیاری هست و میتونید در زمان جیلبریک فعال شدن یا نشدن این موارد رو انتخاب کنید
    امــــا اگه بعد از جیلبریک به فکر غیر فعال کردن این موارد افتادید با استفاده از آموزش زیر میتونید این کار رو انجام بدید

ابتدا با استفاده از iFunbox یا iPhone pcsuit یا ... به مسیر \System\Library\CoreServices\SpringBoard.app برید ...
    فایل N82AP.plist رو پیدا کنید و با استفاده از Notepad یا Wordpad بازش کنید سپس واسه غیر فعال کردن هر قسمت تغییرات زیر رو اعمال کنید ...

غیر فعال کردن Home Wallpaper :

قسمت
    کد:
    <key>homescreen-wallpaper</key>       <true>
    رو پیدا کنید و سپس به ..

کد:
    <key>homescreen-wallpaper</key>       <false/>
    تغییر دهید !

غیر فعال کردن : Multitasking

در همان فایل

کد:
    <key>multitasking</key>       <true/>
    رو به ..

کد:
    <key>multitasking</key>       <false/>
    تغییر دهید !

در آخر هم Respring یا Reboot کنید .

تجربه خودم : multitasking زیاد تو کندی گوشی تاثیر گذار نبود,اما اون والپیپیر به ظاهر ساده خیلی تو سرعت موثره !
    من multitasking رو گذاشتم فعال باشه اما اون والپیپیر رو حذف کردم,واقـــــعا تاثیرش چــــــشم گیر بود !!

الان خیلی راحت تر از قبل دارم با گوشیم کار میکنم

موفق باشید
    ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 03-07-2010, 04:42 PM

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

با تشکر

برای من این جوری میاد نمیدونم چی کار کنم؟

bplist00ز#YiconState\capabilitiesزYiconList sYbuttonBar¢ ­

_com.apple.MobileSMS_com.apple.mobileca l_ com.apple.mobileslideshow-Photos_ com.apple.mobileslideshow-Camera_com.apple.youtube_com.apple.stocks^com. apple.Maps_com.apple.weather_com.apple.mobilen otesز_defaultDisplayNameYUtilities،£_c om.apple.mobiletimer_com.apple.calculator_com. apple.VoiceMemos_com.apple.MobileStore_com.app le.AppStore_com.apple.Preferences،_com.apple. MobileAddressBook¤ !"_com.apple.mobilephone_com.apple.mobilemail_ com.apple.mobilesafari_ com.apple.mobileipod-MediaPlayerك$%&'()*+,-./0123456789:;<=>>>A>>D>>>>I>K>>>>>>>>>>>>^volume-buttons]ringer-switch_proximity-sensor_telephony-maximum-generationSmms\unified-ipod[device-name_stand-alone-contactsYbluetoothYtelephonyTwifi_delay-sleep-for-headset-click_international-settings^marketing-nameUarmv6Zopengles-1Ypeer-peerSsms_applicationInstallationZmicrophone]accelerometer_location-services\multitasking_homescreen-wallpaper\still-cameraSgps  ViPhone  YiPhone 3G

نظر

با pc suite باز کردم درست شد .

ولی روی سیب گیر میکنه!!!!!!

نظر

آقا چه کاریه.. خوب دوباره jailbreak کنید با redsn0w بعد تیک cydia و wallpaper و multitasking رو وردارید

منم خودم wallpaper رو ورداشتم و multitasking رو فقط استفاده میکنم و سرعت هم خیلی خوبه

نظر

سلام
          دستت درد نکنه آموزش خوبی بود
          خیلی راحت من multitasking دوباره فعال کردم سریع و راحت
          اگر این 3G تو سرعت با iOS 4 اذیت کنه باید کم کم به فکر یک iPhone 4 باشم

نظر

اقا این چه آموزشیه دیگه
            من این کار رو کردم روی سیب گیر کرد.

حالا ما چیکار کنیم

نظر

منم همین طور اموزش غلطی هست
              کافیه دوباره جیلبیریک کنید تیک wallpepero ور دارین به همین راحتی

نظر

دوستان این روش باعث دوباره رستور شدن گوشی می شه
                کندییه سرعت فقط به wallpeper هست به دلیل close شدن app ها و وجود wallpeper boas کندی در باز بسته شدن مشاهده می شه
                در هنگام جیلبیریک از تیک wallpeper خوداری کنید
                multitasking باعث کندی گوشی نمی شه تو سایت apple هم اشاره شده

نظر

من ریستور کردم ولی تیک wallpaper رو که بر میدارم باز هم همونجری هست.

نظر

من تو یه سایت این آموزش رو دیدم و رو گوشی خودم بیشتر از 5/6 بار تست کردم تا ببینم تاثیرش چطوره ..
                    هیچ مشکلی هم واسم ایجاد نشد !!!
                    حتما تغییرات رو درست انجام ندادین وگرنه اون تغییراتی که تو آموزش بهش اشاره شده فکر نمی کنم اونقدر اساسی باشه که باعث بالا نیومدن گوشی بشه
                    به هر حال اینم یه راه هست واسه انجام این تغییرات,انتخاب با خودتونه

Power of Creation
                    www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
                      من تو یه سایت این آموزش رو دیدم و رو گوشی خودم بیشتر از 5/6 بار تست کردم تا ببینم تاثیرش چطوره ..
                      هیچ مشکلی هم واسم ایجاد نشد !!!
                      حتما تغییرات رو درست انجام ندادین وگرنه اون تغییراتی که تو آموزش بهش اشاره شده فکر نمی کنم اونقدر اساسی باشه که باعث بالا نیومدن گوشی بشه
                      به هر حال اینم یه راه هست واسه انجام این تغییرات,انتخاب با خودتونه
                      باور کنین مال ما که شد

نظر

سلام به همگی
                        منم هم همین آموزش دوستمون (om!d)رو انجام دادم و سرعتم هم خیلی خوب شد و هیچ مشکلی هم از قبیل گیر کردن رو آرم سیب نداشتم .... ممنون از آموزش خوبتون

نظر

سلام دوستان،

من هم همین الان این کارو کردم، هم بک گراند و هم مالتی تسکینگ رو غیر فعال کردم، هیچ مشکلی* هم پیش نیومد. برنامهٔ تام تام هم خیلی* سریعتر باز می*شه. خیلی* عالی بود، ممنون.

نظر

من چند تا بازي نصب كردم ولي هيچكدومشو اجرا نميكنه. توي حالت loading ميمونه يه دفعه ميپره بيرون. home wallpaper هم غير فعاله. چه كار كنم؟

نظر

هيچ كس نيست جواب بده؟
                              اصلاً ميخوام دانگريد كنم به 3. چه كار كنم؟
                              سرعتش خيلي كمه

نظر

صبر کنید ..
                              X