اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش غیرفعال کردن Home wallpaper و Multitasking در 4.0 iOS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ماکه این کار رو کردیم زیاد تو سرعت فرقی نکرد.

نظر

نوشته اصلی توسط Ho3ein نمایش پست ها
      هيچ كس نيست جواب بده؟
      اصلاً ميخوام دانگريد كنم به 3. چه كار كنم؟
      سرعتش خيلي كمه
      اگه shsh فریمور پایینتر رو گرفتی میتونی دانگرید کنی اما در کل برای بالا رفتن سرعت multitaskin و homewallpaper رو خاموش کنید تا سریعتر بشه .البته ریاستور دورباره هم میتونه کمک کنه.

نظر

من هم multytasking هم home wallpaper رو خاموش كردم. نشد.
        اعصابمو خورد كرده.
        مشكل اينترنت دارم نميتونم دوباره ريستور كنم دوباره از cydia برنامه هارو نصب كنم.
        هر چي هم كه نصب ميكنم (بازي - برنامه - ....) اجرا نميكنه.......

نظر

من هم multytasking هم home wallpaper رو خاموش كردم. نشد.
          اعصابمو خورد كرده.
          مشكل اينترنت دارم نميتونم دوباره ريستور كنم دوباره از cydia برنامه هارو نصب كنم.
          هر چي هم كه نصب ميكنم (بازي - برنامه - ....) اجرا نميكنه.......

نظر

من انجام دادم شد البته فقط wallpaper غیر فعال کردم با این فرق که آدرس فایلی که این دوستمون تو آموزش اشاره کرده در گوشی من موجود بود ولی محتواش فرق می کرد.با یکم جستجو تو فابل N88AP.plist پیداش کردم و کاملاً هم بدون هیچ مشکلی جواب داد.سرعتم هم واقعاً افزایش پیدا کرد.

نظر

اينكه ميگين سرعت كمه فقط براي 3G يا براي 3gs هم هست. !!!؟
              انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

برای 3gs من که شدید افت سرعت داشت که حتی کارم به دانگرید رسید ولی الان که دوباره به 4 اومدم این کارو انجام دادم خیلی بهتر شده.ولی واقعاً wallpaper که نباشه از ریخت می افته.حتی با winterboard هم دیگه نمیشه گذاشت.

نظر

مسله اینکه با چه برنامه ای با ipod tuch 2g mc مدل کاستوم بسازیم که wallpeper , multitasking در اون فعال بشه و بعد با کرک comax جیبر کرد . بهترین پیشناهاد رو بدید .
                  الان با ایتیونر بدون ساخت کاستوم رفتم به 4.0 و هیچ کدوم فعال نیست می دونید که با فریمور اصلی

نظر

برای غیرفعال کردن مولتی تسک کافیه از سیدیا برنامه disable multitasking رو نصب کنی توی سورس sinful هم هست.

نظر

نوشته اصلی توسط payamf1 نمایش پست ها
                      برای غیرفعال کردن مولتی تسک کافیه از سیدیا برنامه disable multitasking رو نصب کنی توی سورس sinful هم هست.
                      lدرسته ولی اگه دلیل غیر فعال کردن multitasking اینه که سرعتت بیاد بالا باید بدونبد که تاثیرش خیلی کمه! مشکل از والپیپره که سرعت کم میشه.وگرنه دلیلی نداره که از امکانات سودمندmultitasking بی بهره موند.

نظر

نوشته اصلی توسط mrbasir نمایش پست ها
                        برای 3gs من که شدید افت سرعت داشت که حتی کارم به دانگرید رسید ولی الان که دوباره به 4 اومدم این کارو انجام دادم خیلی بهتر شده.ولی واقعاً wallpaper که نباشه از ریخت می افته.حتی با winterboard هم دیگه نمیشه گذاشت.

خیلی از قیافه میوفته ولی از سایدیا تم iphone os 4 complete theme را برای وینتربورد نصب کردم و میتونم بگم الان دیگه از لحاظ قیافه با والپیپر اصلی هیچ فرقی نداره ولی سرعت دستگاه بسیار زیاد شده

نظر

نوشته اصلی توسط Apaj نمایش پست ها
                          خیلی از قیافه میوفته ولی از سایدیا تم iphone os 4 complete theme را برای وینتربورد نصب کردم و میتونم بگم الان دیگه از لحاظ قیافه با والپیپر اصلی هیچ فرقی نداره ولی سرعت دستگاه بسیار زیاد شده
                          من با winter board وقتی روی user wallpaper گذاشتم تغییری نکرد همون جور مشکی بود.ولی حتماً با یک theme هم امتحان می کنم.ممنون

نظر

من فردا روی ایفون دوستم امتحان میکنم اونم گفت همین مشکلو داره من به om!d اطمینان دارم و میدونم عمل میکنه...تا فردا خبرشو میدم

نظر

من با ztoggle فعال کردم وقتی خاموش میکنم واقعا سرعت گوشی تغییر میکنه
                              یک نکته بگم رو ایپاد تاچ خیلی خوب کار میکنه رو سرعتش تاثیر نمیزاره

نظر

من این کار و کردم wallpaper هم رفت ولی تغییر آن چنانی در سرعت احساس نکردم

یه چیزی باید اضافه کنم:

بعد از این کار هیچی نتونستم از cydia نصب کنم ولی وقتی تنظیمات و برگردوندم به حالت اول cydia هم درست شد
                                ویرایش توسط mj.pier : https://i-phone.ir/forums/member/60606-mj-pier در ساعت 13-10-2011, 03:29 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X