اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکته ای جالب.....

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نکته ای جالب.....

امروز یک نکته ی جالبی فهمیدم گفتم برای شما بگم شاید جالب باشه!:sm4:
    هدفون آیفونم به مکبوکم وصل بود و داشتم آهنگ گوش میدادم
    به ذهنم رسید اگر دکمه روی هدفون را مثل آیفون فشار بدم چی میشه؟

دکمه را فشار دادم و دیدم که دقیقا مثل آیفون iTunes به فرمانهای دکمه عمل میکنه!
    به این میگن پیش بینی و طراحی اپل

میکروفونش هم کار میکنه!

نظر

والا ما که مک بوک نداریم
      ولی قصد دارم تو اولین فرصت یکی خوبش رو بخرم. ولی فکر کنم راحت یه 2.5 الی 3 میلیونی برام آب بخوره .......

نظر

علیرضا جان اتفاقا من ۲ روز پیش فهمیدم !
        خیلی باحاله... راحت ۲بار میزنی میره آهنگ بعدی و ۳ بار آهنگ قبلی !

نظر

نوشته اصلی توسط abbaspoor نمایش پست ها
          علیرضا جان اتفاقا من ۲ روز پیش فهمیدم !
          به اینکه میکروفونش کار میکنه هم توجه کرده بودی؟
          من هنوز در کفم که جک هدفون میکروفون آیفون را هم ساپورت کنه!

دیدی مثلا یک موقع برای آدم یک سوالی پیش میاد به طور مثال
          من زنگ گوشی را تنظیم کرده بودم برای ساعت ۱۰ بعد اومدم گوشی را Silent کنم.
          یهو از خودم پرسیدم اگر Silent باشه آیا باز هم زنگ میزنه یا فقط ویبره میخوره؟
          بعد به خودم اینطوری جواب دادم.
          اگر شرکت اپل پیش بینی همه ی موارد را نکنه پس کی بکنه؟
          این مسئله در ۱۰۰ ها جا به من اثبات شد بعدا.
          آخرین نمونه اش هم همین بود که دیگه ۱۰۰ درصد مطمئن شدم اپل تکه!

نظر

هیچ وقت به پیش بینیهای Apple شک نکنید . اگه همین پیش بینیهاش نبود که آیفونش به اینجا نمیرسید.

نظر

البته دوستان این مورد تو مک اتفاق موفته ولی تو ویندوز(بوت کمپ) اتفاق نمیوفته

نظر

دوستان عزیز:
                این نکته رو Apple اولین روز معرفی مک بوکهای جدیدش یادآور شده بود که!

من قبل از اینکه مهر پارسال Macbooke آلمینیومم رو بخرم توی User's Manual خونده بودم و استفاده می کردم!!!

نظر

wooooooow من اینو نمیدونستم ! چه جالب واقعا بدرد بخوره ایول خیلی حال کردم !

نظر

نوشته اصلی توسط hotgoal نمایش پست ها
                    Wooooooow من اینو نمیدونستم ! چه جالب واقعا بدرد بخوره ایول خیلی حال کردم !
                    قبلاً بچه ها همین جا گفته بودن

نظر

خوشمان آمد،باید امتحان کنم حتماَ

نظر

وقتی اپل اول مهر و اول عید ساعت گوشیو میکشه عقب و جلو فکر اینجا رو هم کرده میخواید فکر اینجا رو نکنه!

نظر

آره دوست عزیز جواب میده

نظر

نوشته اصلی توسط alireza نمایش پست ها
                            به اینکه میکروفونش کار میکنه هم توجه کرده بودی؟
                            من هنوز در کفم که جک هدفون میکروفون آیفون را هم ساپورت کنه!

دیدی مثلا یک موقع برای آدم یک سوالی پیش میاد به طور مثال
                            من زنگ گوشی را تنظیم کرده بودم برای ساعت ۱۰ بعد اومدم گوشی را silent کنم.
                            یهو از خودم پرسیدم اگر silent باشه آیا باز هم زنگ میزنه یا فقط ویبره میخوره؟
                            بعد به خودم اینطوری جواب دادم.
                            اگر شرکت اپل پیش بینی همه ی موارد را نکنه پس کی بکنه؟
                            این مسئله در ۱۰۰ ها جا به من اثبات شد بعدا.
                            آخرین نمونه اش هم همین بود که دیگه ۱۰۰ درصد مطمئن شدم اپل تکه!

راستش من که همون موقع که مک بوک رو برای بار اول خواستم آهنگ گوش بدم از هندزفری آیفون استفاده کردم و به این قابلیت پی بردم البته انگار که داشتم با آیفونم این کار رو میکردم مطمئن بودم که کار می کنه و اصلا" تعجب هم نکردم

اپله دیگه نیازی به تعجب نیست نا سلامتی جفتشون مال اپلند بایدم مچ باشند

نوشته اصلی توسط arash068 نمایش پست ها
                            وقتی اپل اول مهر و اول عید ساعت گوشیو میکشه عقب و جلو فکر اینجا رو هم کرده میخواید فکر اینجا رو نکنه!
                            این یکی دیگه خیلی باحاله خداییش اینو دیگه فکر نمی کردم اپل انجام بده

نظر

نوشته اصلی توسط arash068 نمایش پست ها
                              خوب این کارو همه دستگاه های دیجیتال میکنند الان گوشی lg سی هزارتومنی هم بخرید این کار رو میکنه کاری به اپل نداره این قانونه که هر منطقه ای در یک تاریخ مشخص ساعت خودشو عقب و جلو میکنه

نظر

صبر کنید ..
                              X