اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکته ای جالب.....

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

تمام تصورات و خیالاتی که تا حالا بسرتون زده و چیزی که فکرشو نمیکنی میبینی تو محصولات اپل گنجانده شده ...

از اینکه هر روز با یه ترفند جدید و یا یک موضوع جالب تو آیفون و دیگر محصولات اپل مواجه میشیم شکی نیست و این همون دلیلی هستش که همه ما گرفتار این محصول خاص هستیم.

نظر

آقا هندسفری من سادس گوشیم 3g هست دکمه های پلی و بک و فوروارد نداره باید چیکار کنم توش فوت کنم
      یا فرمان صوتی هم عمل می کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط hossein.emami نمایش پست ها
        آقا هندسفری من سادس گوشیم 3g هست دکمه های پلی و بک و فوروارد نداره باید چیکار کنم توش فوت کنم :d
        یا فرمان صوتی هم عمل می کنه؟
        برای پلی که یک بار دکمه روی هندزفری رو بزنید کافیه
        برای فوروارد هم 2بار پشت سر هم بزنید ترک بعدی پخش میشه تو آیفون و مک اینجوریه برای فرمان صوتی هم تو 3g نمیشه ولی با میکروفون هندزفری تو مک میشه

نظر

نوشته اصلی توسط armin نمایش پست ها
          برای پلی که یک بار دکمه روی هندزفری رو بزنید کافیه
          برای فوروارد هم 2بار پشت سر هم بزنید ترک بعدی پخش میشه تو آیفون و مک اینجوریه برای فرمان صوتی هم تو 3g نمیشه ولی با میکروفون هندزفری تو مک میشه
          پس من اینجوریشو ندارم
          مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط hossein.emami نمایش پست ها
            پس من اینجوریشو ندارم
            مرسی
            داری دوست من همون مستطیله که میکروفون توشه رو باید فشار بدی. کلید همونه...

نظر

نوشته اصلی توسط imohsen نمایش پست ها
              داری دوست من همون مستطیله که میکروفون توشه رو باید فشار بدی. کلید همونه...
              ایوول اصلا نمی دونستم که این دکمس:d:d:d

نظر

نوشته اصلی توسط ashkan1980 نمایش پست ها
                قبلاً بچه ها همین جا گفته بودن
                تازه اگه itunes تون آپدیت ۱۰.۳.۱ یا بالاتر هم باشه وقتی ۲ بار بزنیو نگهداری٬ همون آهنگو می بره جلو٬ اگه ۳ بار بزنیو نگهداری می بره عقب

نظر

جالب بود به این می گن ایرانی خوش فکر

نظر

این موضوع جدید نیست،من در تعجبم که دوستانی که هم مک بوک دارن هم ایفون تا حالا از هدفون اون استفاده نکردن؟پس با چی اهنک گوش میدادین؟؟؟من اون مدتی که ایفون نداشتم با هدفون نوکیا اهنگ گوش میکردم
                    در ضمن خود اپل تو معرفی مک بوک این نکته رو هم گفته بود
                    ولی در اخر از دوست خوبم تشکر میکنم که این نکته رو گفتن.ممنون از زحماتت

نظر

نوشته اصلی توسط amirnaragh نمایش پست ها
                      این موضوع جدید نیست،من در تعجبم که دوستانی که هم مک بوک دارن هم ایفون تا حالا از هدفون اون استفاده نکردن؟پس با چی اهنک گوش میدادین؟؟؟من اون مدتی که ایفون نداشتم با هدفون نوکیا اهنگ گوش میکردم
                      در ضمن خود اپل تو معرفی مک بوک این نکته رو هم گفته بود
                      ولی در اخر از دوست خوبم تشکر میکنم که این نکته رو گفتن.ممنون از زحماتت
                      البته شاید دقت نکرده باشی ولی تاریخ پست بیشتر از دو سال پیشه! :d

نظر

بچه ها٬ من تازه واردمو نمی دونم اینو می دونین یا نه؟ اگه با ۳ انگوشت روی یه فایل tap کنی مثه اینه که command رو گرفته باشی !;

نظر

صبر کنید ..
                        X