اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

xMary ! معادل مریم در MacOSX !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• xMary ! معادل مریم در MacOSX !

برای دانلود آخرین نسخه به Homepage برنامه مراجعه کنید:

http://alireza.shafaei.net/Alireza_S...ary/xMary.html

نسخه جدید بتا ۶

ببخشید بابت تاخیر. این هم نسخه بتا ۰.۶ . خیلی خیلی تلاشم را کردم که یک برنامه در حد متوسط بتونم بیرون بدم.

کد:
    http://www.mediafire.com/download.php?mj2yomjy2ze
    لطفا دوستان پیشنهادها و انتقاداتشون را اینجا در اختیار من بزارن تا هرچه زودتر نسخه ۱ اش را آماده کنم. هرچی باگی چیزی پیدا کردید همین جا بگید.
    یک باگ توی ذهنم هست و اونم اینه که اگر کاراکتر غیر مجاز بزنید برنامه قفل میکنه.
    کاراکترهای مجازش هم اینان
    کد:
    ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۰ الف ب پ ت ث ج چ ح خ د ذ ر ز ژ س ش ص ض ط ظ ع غ ف ق ک گ ل م ن و ه ی ئ آ ) ( ؟ < > + = ! - ـ * ٪ : ;
    الان نحوه ی کار اینه. برنامه به دو صورت قابل استفادس.
    ۱- Normal . این حالت مثل یک TextEdit میمونه. متنتون را میزنید . هر قسمتی را که خواستید کپی میکنید. فقط باید با کیبورد فارسی تایپ کنید.
    ۲- QuickType در این حالت برنامه یک کادر داره که همیشه Stay on top اه. شما توش
    متن را در حد یک جمله تایپ میکنید. خودش براتون اتوماتیک کپی میگیره. شما کافیه در جای مناسب پیستش کنید.اگر اینتر بزنید در این حالت کادر را براتون خالیش میکنه.

خیلی Obj-C و Cocoa یاد گرفتم. اگر امسال قسمت شد بریم دانشگاه برنامه های آیفون خوفی براتون آماده میکنم!

نظر

لینک فونتهای برنامه کار نمی کنه ، اگر امکانش هست یه جای دیگه آپلود کن

نظر

نوشته اصلی توسط hamed_mp نمایش پست ها
        لینک فونتهای برنامه کار نمی کنه ، اگر امکانش هست یه جای دیگه آپلود کن
        از این لینک میتونی استفاده کنی
        http://www.mediafire.com/download.php?yzmnzwy3n2z

نظر

آفا اینم کار نمی کنه حواهش میکنم یه سایت ریگه آپلود کن من خیلی لازم دارم

نظر

نوشته اصلی توسط ibehnam نمایش پست ها
            معذرت میخوام لینک که سالمه !!!!!! شما چطور نمیتونید ؟  

نظر

نوشته اصلی توسط iBehnam نمایش پست ها
              بیا اینم یک Mirror دیگه.
              کد:
              http://www.p30vel.net/files/xMary.zip
              سعی کن هرچه زودتر داونلودش کنی تا پاک نشده

نظر

واقعا عالی بود ، من که خیلی لذت بردم

نظر

من متاسفانه هنوز به استفاده درست حسابی از مک نشدم ولی خیلی حال کردم با کارت علیرضا جان
                  باعث افتخاری
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

آقا دمت گرم ، باعث افتخاری ، خیلی بدردم خورد ، یه روزی که تو ایران مک فراگیر شه ( که فکر نکنم بشه مگر اینکه غیر قانونی ) همه اولین چیزی که لازمشون میشه نرم افزار شماست ، بازم ممنون

نظر

آقا من تو فوتوشاپ تست کردم نشد. یعنی علامتهای عجیبی نشون میده.

نظر

راستش منم توی Corel تست کردم کار نکرد...

نظر

نوشته اصلی توسط Black_Simorgh نمایش پست ها
                          آقا من تو فوتوشاپ تست کردم نشد. یعنی علامتهای عجیبی نشون میده.
                          احیانا حواستون بوده که باید فونت را به f_X تغییر میدادید؟

نظر

منم تو Photoshop و Corel و Flash تست کردم ولی تو هیچ کدوم کار نکرد ...
                            فونت ها رو پاک کردم ... دوباره از تو Font Book ریختم ... همه برنامه ها رو بستم ... یه بار Restart کردم ... دوباره تو همه نرم افزار ها تست کردم ... تو همه شون کار کرد ... هیچ مشکلی هم نداشت ! ممنون . برنامه کاربردی ایه !

نظر

سلام دوست عزیز ُ اگر من ادرس خونتوداشتم \ا می شدم می اومدم در خونتون اینقدر صورتتو می بوسیدم که دیگه فوشم بدی
                              نمی دونم چطوری ازت تشکر کنم ؟ واقعا ایول داری مرسی خدا ایسالله اجر آخرت بده بهت ایشالله زود خوشبخت بشی که منو از افسردگی در آودری
                              ایول ایول خیلی خوب بود
                              دمت گرم
                              مردی به خدا

نظر

صبر کنید ..
                              X