اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب mac osx Leopard در Virtual Box !!!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

برای من بعد از گذشتن از ارم اپل به اون صفحه رنگیه که میرسه عکس موس هم در حال چرخشه
    هیچ عملی انجام نمیشه
    2 ساعت همون جا می مونه

نظر

یه سر به اینجا
      بزنید اگه جاییشو متوجه نشدین بپرسید
      مشکل رزلوشن هم برطرف شد
      فقط من نمیدونم آقایی که این آموزش نصفه نیمرو گزاشته چرا به سوالات پاسخ نمیده!

نظر

یه سر به اینجا
        بزنید اگه جاییشو متوجه نشدین بپرسید
        مشکل رزلوشن هم برطرف شد
        فقط من نمیدونم آقایی که این آموزش نصفه نیمرو گزاشته چرا به سوالات پاسخ نمیده!

نظر

دوستان مطمئنن می شه از mac os x ارجینال استفاده کرد؟
          من که نتونستم!

نظر

تا جایی که خوندم و متوجه شدم بازم هم مشخصات باید سازگار با قطعات اپل باشد و اگر
            بخواهیم روی سیستم های دیگه نصب کنیم باز باید از نسخه های دستکاری شده استفاده کنیم

مثلا روی نوت بوک زیر با مشخصات
            Lenovo T410
            CPU: corei7 2.6
            Ram: 4GB
            نسخه iAtkos براحتی نصب میشود اما نسخه اصلی را از روی دیویدیش نمیتوانم نصب کنم
            و موقع بوت میگوید رسانه بوتیبل پیدا نشد، بعضی جاها گفته بودند که مربوط به غیرفعال
            کردن EFI است که باید از empireEFI استفاده کرد که وقتی از اون هم استفاده میکردم
            موقع بوت دیویدی اصلی با صفحه مشکی مواجه میشوم

نتیجه کلی: تنها کسانیکه سخت افزار مشابه با اپل استفاده میکنند میتوانند نسخه اصلی
            را نصب کنند

نظر

رو این سیستم میشه نصب کرد ؟ قدیمیه ؟!
              cpu - 2.4 celeron
              ram - 1gb
              hard - 80 gb
              gr - 128 mb geforce
              ??????

نظر

دوست عزیز من مکبوک دارم در ویندوزش تست زدم
                آخه مشکل اینه که دی وی دی اورجینال در ویندوز اصلا مانت نمیشه که!
                فقط مسایل مربوط به بوتکمپ رو نشون می ده!

نظر

متاسفانه ورژن اصلی mac os x نصب نمیشه با این برنامه و حتما باید هکینتاش باشه ، من یه آموزش آماده کردم اما فکر میکردم با ورژن اصلی میشه .... اگه 10.6 hazard داره میتونه برام پست کنه ؟ (هزینه پست و ... رو متقابلا قبول میکنم)
                  ممنون .

نظر

خب چرا با همون نسخه اصلی. هکینتاش نصب نمیکنی و با ویندوز دوال بوت نمیکنی؟

نظر

اینم یه اموزش توپ برای نصب نسخه اصلی با virtualbox :
                      How Install Mac Snow Leopard on VirtualBox 3.2 in Non Apple, Intel PC | Sysprobs
                      اینم یکی دیگه:
                      http://martinml.com/en/how-to-instal...-in-virtualbox
                      ویرایش توسط incredibleapple : https://i-phone.ir/forums/member/2462-incredibleapple در ساعت 14-07-2010, 10:39 PM

نظر

آقا سیستم عامل مک رو میخواهم تا با برنامه virtual box اجرا کنم
                        منتهی سیستم عامل مک رو ندارملینک دانلود یا لینک فروش مک البته آخرین ورژن کسی نداره؟

نظر

من همین الان ideneb رو به همین روش نصب کردم و باید بگم واقعا بدرد نخوره ! سرعتش پایین تر از نصب معمولیه ! گرافیک رو هم نشناخت .
                          کلا قیدشو بزنید بهتره نظر منه ! رزولوشنش هم فول نیست !

نظر

من هم نصب کردم با وایرلس مشکلی ندارم و فقط سرعت و گرافیک و صدا را ندارم دوستانی که در این باره اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی کنن با تشکر

نظر

دوست عزیز جفت لینک های که قرار دادید قابل دانلود نیستند اولی که تحریم دومی هم انگاری پاک شده

نظر

نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
                                دوست عزیز جفت لینک های که قرار دادید قابل دانلود نیستند اولی که تحریم دومی هم انگاری پاک شده
                                RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

پسورد فایل: دانلود ها | نرم افزار, بازی, کتاب, موبایل, عکس

نظر

صبر کنید ..
                                X