اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب mac osx Leopard در Virtual Box !!!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اگه این برنامه همون کار vmware و virtual pc و ... رو انجام میده شما باید نسخه اصلی mac os x رو نصب کنید نه پچ شدش مثل ideneb و ...... طبیعیه که به مشکل برخورد کنید یا ارور بده

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
      اگه این برنامه همون کار vmware و virtual pc و ... رو انجام میده شما باید نسخه اصلی mac os x رو نصب کنید نه پچ شدش مثل ideneb و ...... طبیعیه که به مشکل برخورد کنید یا ارور بده
      یک بار دیگ عرض میکنم این برنامه خیلی از vmware وvitualpc l بهتره تو این برنامه شما میتونین ورژنهای کرک شده mac os مانند همون ideneb که خودتون گفتین رو نصب کنین....
      اگه به عکسی که گذاشتم توجه کنین متوجه میشین من خودم ideneb کرک شده رو استفاده کردم و همه چیز هم به خوبی مثل یک سیستم مجزا کار میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط agapes نمایش پست ها
        یک بار دیگ عرض میکنم این برنامه خیلی از vmware وvitualpc l بهتره تو این برنامه شما میتونین ورژنهای کرک شده mac os مانند همون ideneb که خودتون گفتین رو نصب کنین....
        اگه به عکسی که گذاشتم توجه کنین متوجه میشین من خودم ideneb کرک شده رو استفاده کردم و همه چیز هم به خوبی مثل یک سیستم مجزا کار میکنه
        منم عرض نکردم که نمیشه ! خب وقتی اصلیش بهتر اجرا بشه که بشه راحت آپدیتش کرد چرا پج شده نصب شه ، که همین طوریش هم مشکل داره چه برسه به این صورت

نظر

من ideneb
          را دارم ولی هنگام راه اندازی یه سری ارور میده و با زدن
          Continue
          رو میشه و بعد از ان به مدت زیاد توی صفحه اولی که لوگو اپل هست گیر می کنه و جلو نمیره، لطف کنین اگر راه حلی هست بفرمایید .
          اون تیک را هم برداشتم و اروری که می دهد:
          Hardware accellartor not enable
          است

نظر

سلام دوست عزیز اگه امکانش هست یه توضیح کامل برای نصب بنویسید ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط hajhamid نمایش پست ها
              من ideneb
              را دارم ولی هنگام راه اندازی یه سری ارور میده و با زدن
              Continue
              رو میشه و بعد از ان به مدت زیاد توی صفحه اولی که لوگو اپل هست گیر می کنه و جلو نمیره، لطف کنین اگر راه حلی هست بفرمایید .
              اون تیک را هم برداشتم و اروری که می دهد:
              Hardware accellartor not enable
              است
              مشکل شما به خاطر تنظیم بایستون هست
              توی setup بایوس برین و VT رو Enable کنین ... البته به شرط اینکه Cpu شما VT رو
              ساپورت بکنه
              اگه ممکنه مدل CPU خود را بنویسین تا ببینم داره یا نه

نظر

Amd sempron 3500
                Dell 1501

نظر

عزیز دل سلام.. شما برنامه رو گذاشتی اما آموزشش چی؟من میخوام snow leopard ورژن جدید نصب کنم اما همون صفحه اول گیر میکنم.روی یه صفحه سیاه زرد رنگ مینویسه shell . از اینجا جلوتر هم نمیره.

ممنون میشم راهنمائیم کنید

نظر

سلام دوستان از کسایی که با این روش نصب کردن ایا با این روش تمام صفحه میشه کامل سیستم عاملمون که اصلا احساس نشه چیزی و اینکه باید درایو جدا درست کرد برای مک یا مثلا میشه این ویچرال باکس رو توی هر درایوی ریخت و سیستم عاملو نصب کرد
                    ویرایش توسط farahzad : https://i-phone.ir/forums/member/19515-farahzad در ساعت 29-06-2010, 08:37 AM

نظر

نوشته اصلی توسط hajhamid نمایش پست ها
                      Amd sempron 3500
                      Dell 1501
                      متاسفانه CPU شما فاقد virtualization technology هست و بعید میدونم بتونین از این برنامه استفاده کنین

نظر

نوشته اصلی توسط javad4338 نمایش پست ها
                        عزیز دل سلام.. شما برنامه رو گذاشتی اما آموزشش چی؟من میخوام snow leopard ورژن جدید نصب کنم اما همون صفحه اول گیر میکنم.روی یه صفحه سیاه زرد رنگ مینویسه shell . از اینجا جلوتر هم نمیره.

ممنون میشم راهنمائیم کنید
                        در پستهای قبل عرض کردم اگه این مشکل رو دارین باید در قسمت setting---->system تیک مربوط به EFI رو بردارین .... مشکلتون حل میشه

نظر

منم iAtkos نصب کردم به خوبی کار میکنه
                          فقط آیفونو که وصل میکنم با آیتیونز ویندوذ سینک میشه نه مک! چطوری شما سینک کردی؟
                          یه سوال دیگه چطور میشه resolution صفحه VirtualBox رو تغییر داد، حتی وقتی fullscreen هم میکنم باز اون وسط یه صفحه کوچیکه
                          مانیتورم 22 اینچه

نظر

مشکلم با آیفون حل شد ولی این رزلوشن چطوری تغییر میکنه؟
                            یکی جواب بده !

نظر

بچه ها CPU من، Intel Celeron 2.8 هست میتونم نصب کنم؟

نظر

دوستان من از روی دیویدی اصلی میخوام نصب کنم اخطار
                                FATAL: Could not read from the boot medium!
                                دریافت میکنم!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X