اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع مشکل ارور ۱۶۰۰ و ۱۶۰۴ هنگام ریستور به فریمور ۴

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با سلام
    گوشی من 3g هستش که مستقیم به 4 رفته بودم و با redsn0w جیلبرک کرده بودم وقتی می خواستم با کاستوم ادریس عزیز ریستور کنم تو حالت dfu ارور 1600 داد بعد از اون گوشیرو یکبار روشن و خاموش کردم و به حالت ریکاوری رفتم از اونجا بدون هیچ مشکلی با کاستوم تونستم ریستور کنم شاید این تجربه بتونه به دوستان کمکی بکنه

نظر

نوشته اصلی توسط m.punisher نمایش پست ها
      با سلام
      گوشی من 3g هستش که مستقیم به 4 رفته بودم و با redsn0w جیلبرک کرده بودم وقتی می خواستم با کاستوم ادریس عزیز ریستور کنم تو حالت dfu ارور 1600 داد بعد از اون گوشیرو یکبار روشن و خاموش کردم و به حالت ریکاوری رفتم از اونجا بدون هیچ مشکلی با کاستوم تونستم ریستور کنم شاید این تجربه بتونه به دوستان کمکی بکنه
      مرسی از اطلاع رسانیت تو پست اول همون تاپیک هم نوشتم به recovery ببرید منتها بچه ها توجه نمیکنن

اگه رو کاستوم هستن دیگه نیازی به recovery mode نیت در حالت عادی میتونن ریستور کنن اما اگه رو فریمور اصلی باشن حتما باید گوشی رو به ریکاوری ببرن

این نکته که گفتی رو 4 اصلی بودی با به ریکاوری بردن تونستی از کاستوم 4 استفاده کنی نکته بسیار مهمی هست که مشکل خیلی ها رو حل میکنه دستت درد نکنه
      ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 25-06-2010, 12:22 PM

نظر

نوشته اصلی توسط m.punisher نمایش پست ها
        با سلام
        ممنون از اطلاع رسانیت ولی فعلا مشکل واسه 3gs لاک برقراره

نظر

آقا گوشی من 3GS هستش که مستقیم به iOS4 رفتم و بعد خواستم کاستوم رو از DFu بریزم ولی ارور 1600 گرفتم و بعد از ریکاوری رفتم اونجا هم ارور 1604 گرفتم و الان دارم هی تلاش میکنم ببینم نتیجه ای میده یا نه . راه دیگه ای نیست برای این مشکل؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط sh-rootnt نمایش پست ها
            آقا گوشی من 3gs هستش که مستقیم به ios4 رفتم و بعد خواستم کاستوم رو از dfu بریزم ولی ارور 1600 گرفتم و بعد از ریکاوری رفتم اونجا هم ارور 1604 گرفتم و الان دارم هی تلاش میکنم ببینم نتیجه ای میده یا نه . راه دیگه ای نیست برای این مشکل؟؟؟
            نه، باید اول دانگرید کنی.

نظر

نوشته اصلی توسط xplod نمایش پست ها
              دانگرید 4 به 3.1.3؟؟؟
              روشش چجوریه؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط xPlod نمایش پست ها
                من هم مشکلی مشابه شما رو دارم ،

یعنی چون بصورت مستقیم با آیتیونز به iOS 4 رفته بودم ، کاستوم رو قبول نمیکرد و ارور ۱۶۰۰ میداد!

الان به ۳.۱.۳ دانگرید کردم ، ولی نمیدونم چطوری جیل کنم ، با blackra1n و redsn0w-mac_0.9.4 امتحان کردم نشد!

میشه بگید ، شما ۳.۱.۳ رو باچی جیل کردید ، چون من ۳.۱.۳ و ۳.۱.۲ هم با کاستوم جیل کرده بودم !

نظر

نوشته اصلی توسط omidsmac نمایش پست ها

یعنی چون بصورت مستقیم با آیتیونز به ios 4 رفته بودم ، کاستوم رو قبول نمیکرد و ارور ۱۶۰۰ میداد!

الان به ۳.۱.۳ دانگرید کردم ، ولی نمیدونم چطوری جیل کنم ، با blackra1n و redsn0w-mac_0.9.4 امتحان کردم نشد!

میشه بگید ، شما ۳.۱.۳ رو باچی جیل کردید ، چون من ۳.۱.۳ و ۳.۱.۲ هم با کاستوم جیل کرده بودم !
                  میشه بگید چجوری دانگرید کردی از 4 به 3.1.3؟؟؟

نظر

بیچاره شدم رفت...من الان گوشیم emergency call فقط داره و از هیچ چیزیش نمی تونم استفاده کنم...وقتی هم که میخوام با کاستوم 4 ریستور کنم این ارور 1604 رو میده...با توجه به اینکه گوشی من قبلا جیل نشده بود و فقط انلاک شده بود( تو امریکا انلاک شده بود به خاطر همین به فرمور 4 ریستور کردم و الانم تو ریکاوری مونده)...به نظرتون این مشکل حل میشه ؟!!

نظر

گوشی من هم به ریکاوری بردم و همونجا مونده . موندم چیکار کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط Omidsmac نمایش پست ها

یعنی چون بصورت مستقیم با آیتیونز به iOS 4 رفته بودم ، کاستوم رو قبول نمیکرد و ارور ۱۶۰۰ میداد!

چطوری دانگرید کردی؟ لطفا توضیح بده همینجوری یه چیزی نگید همه رو بزارین سر کار

نظر

ادریس جان دستت درد نکنه با این کاستوم فریمور که همه رو بدبخت کردی
                          اول که ارور 1600 بعد 1606 بعد هم کلا تعطیل

واسه راه حل دانگرید به 3.1.3 . توی همون حالتی که هست dfu کاستوم فریمور 3.1.3 رو که آماده دارین و نصب کنین تا 4 رو خودم بهتون آموزش بدم
                          با عرض پوزش از مدیران سایت

نظر

نوشته اصلی توسط halvled نمایش پست ها
                            ادریس جان دستت درد نکنه با این کاستوم فریمور که همه رو بدبخت کردی
                            اول که ارور 1600 بعد 1606 بعد هم کلا تعطیل

واسه راه حل دانگرید به 3.1.3 . توی همون حالتی که هست dfu کاستوم فریمور 3.1.3 رو که آماده دارین و نصب کنین تا 4 رو خودم بهتون آموزش بدم
                            با عرض پوزش از مدیران سایت
                            عزیزم من که خودم رو 4 تا گوشی تست کردم بروبچ انجمن هم که تست کردن هیچ مشکلی نداره شما شرایط رو نداشتید نباید استفاده میکردید کلی توضیح دادم این شرایطش هست ندارید ریستور نکنید

من واسه دوستم که 3g لاک داره با همین کاستوم گوشیشو اکتیو و آنلاک کردم بدون هیچ مشکلی

گوشی خودم هم که 3gs آنلاک هستش بازم با همین کاستوم ها ریستور کردم

اگه بری به تاپیک مربوطه میبینی که همه اومدن پست دادن بدون هیچ مشکلی ریستور کردن و دارن استفاده میکنن

شما 100 ٪ شرایط گفته شده رو نداشتید شک نکن

نظر

منم مشکل اروز 1600 رو داشتم ولی با رفتن به ریکاوری مود مشکل حل شد و الان فرم 4 دارم :d

نظر

آقا من شرايط گفته شده رو دارم اما فولدري با نام iPhone Software Updates تو اون مسير ندارم. مسير رو اشتباه نرفتم و رو همه يوزر هام چك كردم. نبود
                                iTunes 9.2
                                iPhone 3GS old bootrom
                                Firmware 3.1.3
                                اينم مشخصاتم.

نظر

صبر کنید ..
                                X