اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع مشکل ارور ۱۶۰۰ و ۱۶۰۴ هنگام ریستور به فریمور ۴

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hsmmaster نمایش پست ها
    دوستان
    من میخواستم از ۴.۲.۱ برم به ios 5 beta 6
    که ارور ۱۶۰۰ داد
    همه راهها ی پیشنهاد شده رو هم تست کردم ، فقط همون اول کار ارور ۱۶۰۰ میده
    الان بردمش به ۴.۳.۵
    راهی هست بتونم ios 5 رو بزنم به گوشیم
    3GS new bootrom
    باتشکر
    یعنی بعد از این که dfu بردید و چیز پی ان هم روشن بود و بعد اقدام به ریستور کردید باز هم ۱۶۰۰ داد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shayangk نمایش پست ها
      یعنی بعد از این که dfu بردید و چیز پی ان هم روشن بود و بعد اقدام به ریستور کردید باز هم ۱۶۰۰ داد؟
      بله قربان

نظر

• سلام دوستان من یه دونه 4 دارم ! که ورژن ios 4.0.1 هست و الان میخوام ببرمش به 4.3.3 و تو ریستور این ارور 1604 میده چیکار کنم ! کمک !

نظر

• داشتم به 5.0.1 میرفتم که دچار این مشکل شدم

چی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• بچه ها من رو 5.0 بودم shsh گرفتم با ifaith ساین هم کردم ولی هم رو وینوز7 هم رو مک ارور میده . 1600 رو مک 1604 رو pc کسی راهی بلده ؟ علت این ارور چیه ؟
            ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 09-01-2012, 08:35 PM

نظر

• با ireb به dfu ببر بعد ریستور کن.

نظر

• 10 بار این کارو کردم هم تو مک هم ویندوز ولی درست نشد
                یکی از بچه ها هم این راه و پیشنهاد داده بود
                نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
                شما این مراحل رو انجام بدین :
                1. گوشیتون به کامپیوتر وصل نباشه و آیتونز هم بسته باشه
                2. در ویندوز به آدرس c:\documents and settings\<username you use to login to windows>\application data\apple computer\itunes\iphone software updates برین , یک سری فایل میبینین اونا رو cut و paste کنین جایی ( پاکشون نکنین )
                3. به حالت ریکاوری برین و ریستور کنین

منبع :
                fixing 1604 iphone restore error &ndash; how to go about fixing 1604 iphone restore error

امیدوارم که مشکلتون حل شه

نظر

• هر کاری میکنم پست بالا ویرایش نمیشه یعنی میره برای ویرایش ولی دکمه ذخیره کار نمیکنه
                  ویندوزم 7 هست رو گزینه Documents and Settings کلیک میکنم پیغام میده Documents and Settings in not accessible. access is denied

نظر

• ویرایش واسه چی؟ کات کن یه جای دیگه مثلا دسکتاپ پیست کن

نظر

• نه دوست عزیز اشتباه متوجه شدی به خاطر اینکه 2 تا پست پشت سر هم زدم منظورم بود .
                      الان با یه سیستم دیگه هم تست کردم که ویندوز xp هست تازه ایتونز 10.5.2 روش ریختم گزینه iphone software updates رو هم نداشت ولی باز نشد.
                      ممکنه که تو مرحله گرفتن shsh یا ساین کردن اشتباه کرده باشم ؟؟؟
                      موقع گرفتن shsh چیز روشن نبود ولی گرفتم .
                      000003660106BDF6_iPod_Touch_4-5.0_(9A334)-blobs.ifaith
                      000003660106BDF6_5.0 (9A334)_cache.ifaith
                      درسته ؟
                      کسی راهی به ذهنش نمیرسه ؟

نظر

• منم الان ۱۵ روز همین مشکل و دارم

نظر

• برای رفع ارور 16XX کافیه با redsn0w دستگاه رو به pwned dfu ببرید و بعد ریستور کنید

نظر

• برای گوشی 3gs راه حل مشکل 1604 چیه؟
                            3 روزه گوشیم خاموش مونده

نظر

• سلام خسته نباشید خسته شدم اینقدر دنبال جواب گشتم کسی هم جواب نداد خواهشن شما اگه راه حلی دارین بگین
                              ایفون 3g من جیلبریک بود یک برنامه نصب کردم کلا بالا نیومد اومدم ریستورش کنم به 4.1.2 تا 70 درصد میرفت بعد اخطار میداد الان بالا که نمیاد هیچی کلان نه ریستور میشه ه ابدیت میشه از فریمر های کاستوم و اکتیو هم تست کردم جواب نداد هنگام ریستور با فریمر کاستوم یا اکتیو یک دفه ایتون usb رو قطع میکنه حالت dfu هم تست کردم با نرم افزار های fixrecovery43 iDetector iFaith-v1.5.9 sn0wbreeze-v2.9.14 هم تست زدم نشد چیکار کنم

نظر

صبر کنید ..
                              X