اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

error 3194

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• error 3194

سلام دوستان من وقتی میخوام ریستور کتنم آیتیونز ارور 3194 میده.
    این ارور چیه و چجوری میتونم درستش کنم؟

دوستان لطفا کمک کنید.
    من خودم تو گوگل که سرچ کردم نوشته بود این ارور برای خراب بودن رجیستری است و برنامه هایی مانند regcure میتونند اون رو درست کنند!!!
    البته این برنامه واسه ی من جواب نداد لطفا کمکم کنید.

نظر

این ارور بر اساس توضیحات اپل (ارورهای رنج 3000) مربوط به پورت 80 و یا 443 می باشد که احتمالا با فایروال و... دارای اشکال بوده و امکان ارتباط کامل با سرور اپل را از بین می برد
      ویرایش توسط hamraz : https://i-phone.ir/forums/member/22197-hamraz در ساعت 14-07-2010, 12:07 AM

نظر

دوستان من firewall رو غیر فعال کردم بعد توی فایل gs.apple.com رو اضافه کردم بعدش اگه 127.0.0.1 داشت پاکش کنید 74.208.10.249 مشکل حل میشه

نظر

من از دست این ارور تموم نمیشم چیکار باید کنم 4 تا فریمور برداشتم همشون این ارور رو میده

نظر

نوشته اصلی توسط amirmohammad نمایش پست ها
            سلام دوستان من وقتی میخوام ریستور کتنم آیتیونز ارور 3194 میده.
            این ارور چیه و چجوری میتونم درستش کنم؟
            دوستان که این مشکل رو دارن Lib USB دانلود کنن تا انشاءالله حل بشه ، اگه نشد با Error 1015 Fixer انجام بدین ، در ضمن پست های که میدین درست مشکل تونو مطرح کنین

نظر

نوشته اصلی توسط shahrooz0481 نمایش پست ها
              دوستان که این مشکل رو دارن lib usb دانلود کنن تا انشاءالله حل بشه ، اگه نشد با error 1015 fixer انجام بدین ، در ضمن پست های که میدین درست مشکل تونو مطرح کنین
              لطفا لینک دانلود این برنامه ها رو هم بزارین ممنون

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread16892.html
                ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 19-07-2010, 01:03 AM

Power of Creation
                www.i-Phone.ir

نظر

بنا به درخواست دوستان عزیز اینم لینک دانلود ، امیدوارم مشکلتون حل بشه

لینک

Download

libusb pkg tar gz

Libusb zip

لینک مرجع libusb

موفق باشید
                  ویرایش توسط shahrooz0481 : https://i-phone.ir/forums/member/12269-shahrooz0481 در ساعت 19-07-2010, 01:12 AM

نظر

من iphone 3gs old frimware 3.1.3 دارم می خوام دوباره به 3.1.3 ریستور کنم نمیشه کمک!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط teejey نمایش پست ها
                      من iphone 3gs old frimware 3.1.3 دارم می خوام دوباره به 3.1.3 ریستور کنم نمیشه کمک!!!!!
                      پست ۴ همین تاپیک و درست انجام بدی این Error رو نمیگیری

نظر

من یک عکس از hosts میزارم شاید بتونه کمکتون کنه.

نظر

با سلام خدمت دوستان من از دست ارور 3194 دیونه شدم یکی هست کمکمون کنه
                          من طبق فرمایش دوستان در قسمت اخر هاست عبارت مذکور رو جایگزین کردم ولی اگر نوع جایگزینی فرق فوکوله لطفا عکسی جامع بزارین طبق عکس این دوستمون نتیجه نگرفتیم.......
                          ...................

نظر

البته این رو ذکر کنم که من میخام 3.1.3 رو که تو عکس ایتونز گیر کرده دوباره 3.1.3 بزنم این ارور رو میده با تشکر از دوستان زحمتکش سایت...

نظر

تو رو خدا یکی دروست راهنمایی کنە همە کارا رو درست انجام دادەم بازم نشد کمک کمک

نظر

صبر کنید ..
                              X