اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل spirit با itune 9.2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حل مشکل spirit با itune 9.2

سلام . دوستان من os4 رو نصب کرده بودم و بخاطر همین بلافاصله با اومدن itune 9.2 برای ویندوز itune رو آپدیت کردم . و متوجه شدم که با itune 9.2 امکان jail کردن 3.1.3با spirit وجود نداره و apple جلوش رو گرفته. بلافاصله شروع کردم به جستجو تو اینترنت و متوجه شدم که فعلا کسی این مشکل رو حل نکرده یا اصلا متوجه نشدن که یه همچین مشکلی هست چون itune برای ویندوز بیشتر از چند روزی نیست که ارائه شده. و برای همین خودم دست به کار شدم . itune 9.2 با تغییراتی که توی فایل های libeay32.dll و ssleay32.dll ایجاد می کنه جلوی jail کردن با spirit رو می گیره. برای همین کافی هستش که شما این فایل های تغییر یافته رو به حالت اولش بر گردونید. بعد از نصب itune ری استارت رو انجام بدید. بعد برید به آدرس windows/system32/ و دنبال فایل هایی که اسمشون رو گفتم بگردید و از اون فایل ها بک آپ تهیه کنید . بعد فایل هایی رو که من ضمیمه کردم رو دانلود کنید و تو همون شاخه جایگزین کنید. و بعد spirit براحتی می تونه کاره خودشو انجام بده.
    بعد از jail کردن فایل هایه اصلی رو برگردونید سر جاش.

موفق و پیروز باشید.

Dll.zip
    ویرایش توسط saeedfar_h : https://i-phone.ir/forums/member/16100-saeedfar_h در ساعت 18-06-2010, 04:05 PM

من این فایل ها رو پیدا نکردم

اگه میشه واضح تر توضیح بدین ممنون میشم

نظر

من صحبت دوستمون رو کامل کنم
      اگر اون 2 تا فایل توی system32 نبود اشکال نداره این فایل هلیی که دوستمون داده رو بریزید تو windows\system32
      بعد spirit کار میکنه اما با ios 4 تست نکردم تست میکنم میگم

نظر

من که نفهمیدم.کاش اموزش تصویری هم میزاشتین

نظر

صبر کن ببینیم جواب میده بعد همه کارشو میکنیم

نظر

میشه این sprit رو بزارین

نظر

جواب نداد os4 رو not support میزنه

نظر

وقتي dll رو عوض كنيد ديگه ورژن ايتونز شما ٩.٢ نخواهد بود واحتمال ايرادهاي ديگه اي پيش مياد اينها فايلهاي ارتباطي نرم افزارها و سخت افزار ايفونن تغييرشون ندين
                People!There is no way in the middle...

نظر

نوشته اصلی توسط saeedm_99 نمایش پست ها
                  وقتي dll رو عوض كنيد ديگه ورژن ايتونز شما ٩.٢ نخواهد بود واحتمال ايرادهاي ديگه اي پيش مياد اينها فايلهاي ارتباطي نرم افزارها و سخت افزار ايفونن تغييرشون ندين
                  شما بک آپشو داری دیگه بعد جیلبریک برشون گردون.

نظر

ی شد پس امتحان کردید دوست من؟
                    تونستی جیل کنی ios4 با spirit ؟

نظر

نه ساپورت نمیکنه

نظر

دوستان با این کار spirit درست نمیشه .
                        تو سایتشون نوشتن منتظر اپدیت این برنامه باشید .

نظر

اول از همه از دوستان عذر خواهی می کنم بخاطر تاخییر . فصل امتحاناته دیگه .

دوست عزیز بنده تو آموزش عرض کردم که بعد از جیلبریک فایل هایی رو که بک آپ گرفتید رو سر جاش برگردونید.
                          در ضمن این فایل ها shared dll هستن و بین تمام نرم افزار ها یکسان و معرف پروتوکل Secure Sockets Layer یا همون ssl
                          که برای انتقال اطلاعات بکار می ره و ظاهرا apple با تغییرات در این فایل فقط جلوی spirit رو گرفته و تغییر خاصی نمی تونه تو این فیل ها ایجاد کنه. چون shared dll هستند.

نوشته اصلی توسط omid_behniya نمایش پست ها
                          ی شد پس امتحان کردید دوست من؟
                          تونستی جیل کنی ios4 با spirit ؟
                          من آیپاد 2g مدل mc دارم و نمی تونم تست کنم. چون جیلبریک براش نیومده ولی ظاهرا با این روش نمیشه . ولی خودم 3.1.3 رو جیلبریک کردم

نوشته اصلی توسط zoroyejavan نمایش پست ها
                          دوستان با این کار spirit درست نمیشه .
                          تو سایتشون نوشتن منتظر اپدیت این برنامه باشید .

بله با این کار spirit درست نمیشه ولی به راحتی می تونید 3.1.3 و 3.1.2 رو جیلبریک کنید. شما از اسپیریت انتظار دیگه ای دارید؟
                          ویرایش توسط saeedfar_h : https://i-phone.ir/forums/member/16100-saeedfar_h در ساعت 23-06-2010, 12:59 AM

نظر

نوشته اصلی توسط saeedfar_h نمایش پست ها
                            اول از همه از دوستان عذر خواهی می کنم بخاطر تاخییر . فصل امتحاناته دیگه .
                            دوست عزیز بنده تو آموزش عرض کردم که بعد از جیلبریک فایل هایی رو که بک آپ گرفتید رو سر جاش برگردونید.
                            در ضمن این فایل ها shared dll هستن و بین تمام نرم افزار ها یکسان و معرف پروتوکل OpenSSH
                            که برای انتقال اطلاعات بکار می ره و ظاهرا apple با تغییرات در این فایل فقط جلوی spirit رو گرفته و تغییر خاصی نمی تونه تو این فیل ها ایجاد کنه. چون shared dll هستند.
                            shared dll بودن ربطی به تغییر خاص دادن یا ندادن ندارهوفقط اسم پروسیجرها یا فانکشنها ثابت مونده به همین علته میتونی جاشو عوض کنی.تو این dll ها امکان اضافه کردن چیزای جدید هست که چون ورژن قدیمی رو جایگزین کردی کار نخواهد کرد
                            People!There is no way in the middle...

نظر

shared dll بودن ربطی به تغییر خاص دادن یا ندادن ندارهوفقط اسم پروسیجرها یا فانکشنها ثابت مونده به همین علته میتونی جاشو عوض کنی.تو این dll ها امکان اضافه کردن چیزای جدید هست که چون ورژن قدیمی رو جایگزین کردی کار نخواهد کرد
                              تا اونجایی که من میدونم shared dll ها رو خیلی از برنامه ها استفاده می کنن و فقط برای برنامه خاصی طراحی نشدن از اسمش هم مشخصه و اگر apple کلیات فایل رو تغییر بده در واقع باید protocol رو عوض کنه که در اینصورت برنامه های دیگه دچار مشکل میشن.
                              ssl یا همون Secure Socket Layer جز encrypt کردن اطلاعات کار خاصی نداره. آخرین ورژن این
                              فایل هم 0.9.8 با ورژن پروتکل 3 هستش. که من همین ورژن رو آپلود کردم.

OpenSSL: The Open Source toolkit for SSL/TLS
                              ویرایش توسط saeedfar_h : https://i-phone.ir/forums/member/16100-saeedfar_h در ساعت 23-06-2010, 12:57 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X