اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استفاده از gprs ایرانسل در ipad

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

seanking

سلام
    من استفاده کردم راضیم v p وصل میشه تویوب هم کار میکنه وب گردی عالیه در کل قبل بریدن سیم کارت ویترین ایرانسل فعال کنید که مشکلی برای تمدید بسته افزایشی نداشته باشین
    ویرایش توسط seanking : https://i-phone.ir/forums/member/18647-seanking در ساعت 19-07-2010, 10:37 PM

نظر

ipad در کل دو مدل داره اول ipad 3g+ wifi و دوم ipad wifi که مدل 3g سیم کارت میخوره -- البته میکروسیم -- یعنی باید سیم کارت ایرانسل رو بچینی و طبق یه اندازه استاندارد کوچیکش کنی که این مدل wifi هم داره و مدل دوم سیم کارت نمی خوره و فقط wifi داره و طبعا ارزونتره .
      حالا هرکدوم از این دو مدل دارای مدلهای 32g و 64g هستند.
      اگه می خوای همه جا به اینترنت دسترسی داشته باشی ، مدا 3g+wifi رو باید بخری که الان (مرداد89) قیمت 64 گیگ 3g حدود 1 میلیون و 240 هست . که من همین قیمت خریدم و سیم کارت ایرانسل روش انداختم و خوب جواب می ده و همه چیش عالیه

نظر

نوشته اصلی توسط en.mehdy نمایش پست ها
        این اطلاعاتو پر کن ipad رو وصل میکنی
        برو به setting بعد قسمت general بعد قسمت network بعد cellular data network بعد ببین کدوم یک از این قسمتا رو واسه پر کردن داره اونارو بر اساس این اطلاعات که دادم پر کن وصل می شی!!!

واسه ایرانسل:
        Apn: Mtnirancell
        user name:
        Password:

یوزر و پسورد چیزی ننویس

mmsc: http://gprs:8002
        gprs ***** : 10.131.26.138
        تمام حالا با gprs حال کن
        mmsc نداره اصلا که
        چه کنیم؟

نظر

شما میگی ایرانسل بعد mcinet رو تایپ میکنی ؟؟
          دوست عزیز شما باید mtnirancell رو تایپ کنی !
          انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

خوب این gprs:8002 اینو کجا بزنم؟

نظر

ببخشید اصلا با همراه اول کار می ده یا نه ؟
              من کارت همراه اول گذاشتم کار نداد. شاید تنظیماتش رو درست انجام نداده باشم. آیا تنظیمات خاصی داره؟
              apn رو هم mcinet نوشتم کار نداد

نظر

سلام
                يه سوال كوچولو : چطوري ميشه يكي از تعرفه هاي ايرانسل رو توي آيپد وارد كني ؟ يعني براي شارژ يا ايجاد تعرفه بايد چيكار كرد ؟
                آخه آيپد كه شماره گيرنده نداره .!!!!!!!!!!
                ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط zigilebad نمایش پست ها
                  سلام
                  يه سوال كوچولو : چطوري ميشه يكي از تعرفه هاي ايرانسل رو توي آيپد وارد كني ؟ يعني براي شارژ يا ايجاد تعرفه بايد چيكار كرد ؟
                  آخه آيپد كه شماره گيرنده نداره .!!!!!!!!!!
                  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                  سیمت رو بزار رو یه گوشی فعالش کن خوب ...

Power of Creation
                  www.i-Phone.ir

نظر

سلام دوستان عزیز - من هم امتحان کردم و نتیجه داد !

خلاصه مطلب این هست که گ تو سیمکارت های ایرانسل گ قبل از بریدن سیمکارت(تبدیل به مینی سیم ) اون رو روی موبایل خودتون بندازید - و بسته افزایشی رو فعال کنید طبق تعرفه سایت ایرانسل ! --- و بعد سیم کارتو ببرید - و توی جای سیمکارت آیپد بزارید ! بعد اون بالا تو صفحه ی آیپد میزنه searching یه 1 دقیقه صبر کنید - بعد مینویسه MTN Irancell
                    اگر سیم رو انداختین اصلا تغییری ایجاد نشد ! یعنی همون No sim موندش بدونید که سیکارت رو بد برش دادین !!! سره جاش نیست !
                    بعد برید تو setting --- cellular Data
                    قسمت APN Setting
                    3 تا گزینه میاد !
                    APN
                    Username
                    Password
                    شما فقط APN رو پر کنید - و بنویسید MTNIRANCELL
                    تموم دیگه نه آیپی میخواد نه چیزی ....

از دوستان اگر کسی با همراه اول این کار رو کرده مارو هم در جریان بزاره
                    ....

نظر

behzads2 عزییز من هر کاری شما گفتین کردم ولی بازم نشد نباید مقادیر http ***** که خود ایرانسل گفته یک جایی وارد کرد
                      خلاصه من الان پنچ خط آنتن MTN سمت چپ بالای صفحه دارم ولی هنوز نمیتوانم وصل بشم
                      لطفا راهنمایی بفرماییید متشکرو

نظر

سلام منم همین کارو انجام دادم و mtnirancell هم نوشتم .انتن ایرانسل هم پره ,اما نمیتونم از اینترنتش استفاده کنم.لطفا راهنمایی کنید دیگه نمیدونم چکار کنم.
                        یه سوال دیگم داشتم واسه اس ام اس گفتن از swirlysms استفاده کنم اما تو appstore همچین برنامه ای نیست

نظر

نوشته اصلی توسط sinol نمایش پست ها
                          سلام منم همین کارو انجام دادم و mtnirancell هم نوشتم .انتن ایرانسل هم پره ,اما نمیتونم از اینترنتش استفاده کنم.لطفا راهنمایی کنید دیگه نمیدونم چکار کنم.
                          یه سوال دیگم داشتم واسه اس ام اس گفتن از swirlysms استفاده کنم اما تو appstore همچین برنامه ای نیست
                          swirlysms روی سیدیا هست نه روی appstore... در ضمن تجربه خودم رو هم بگم که اولین بار وقتی سیم کارت ایرانسل رو میزاری روی آیپد کار نمیکنه ولی با یه ریستارت مشکل حل میشه و شروع به کار میکنه...(روی آیفون هم جواب داد) البته مطمئن باشید که Cellular data روشن باشه و از نظر شارژ سیم کارت مشکلی نداشته باشه

نظر

این شوال خیلی تکراریه ولی برای تمدید طرح های gprs ایرانسل ، هر بار باید سیم کارت رو روی یه گوشی بندازم تا تمدید کنم. من تا به حال با ایرانسل کار نکردم و خلی چیزهارو نمی دونم

نظر

نوشته اصلی توسط asianati نمایش پست ها
                              این شوال خیلی تکراریه ولی برای تمدید طرح های gprs ایرانسل ، هر بار باید سیم کارت رو روی یه گوشی بندازم تا تمدید کنم. من تا به حال با ایرانسل کار نکردم و خلی چیزهارو نمی دونم
                              راه دیگه ای هم هست و اینه که شما از طریق سایت ایرانسل تمدید کنید .

نوشته اصلی توسط farzadd نمایش پست ها
                              behzads2 عزییز من هر کاری شما گفتین کردم ولی بازم نشد نباید مقادیر http ***** که خود ایرانسل گفته یک جایی وارد کرد
                              خلاصه من الان پنچ خط آنتن MTN سمت چپ بالای صفحه دارم ولی هنوز نمیتوانم وصل بشم
                              لطفا راهنمایی بفرماییید متشکرو
                              شاید مشکل شما فعال نشدن خط ایرانسل هست. و یا اینکه شما میتونید در setting / general / reset / reset network setting رو بزنید و نتورک ریست بشه شاید درست بشه
                              نگران فردایت نباش ...
                              خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                              ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                              اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

یه پیشنهاد

سلام دوستان. ببخشید که خودم رو میندازم وسط بحث داغتون. فقط می خواستم چند تا پیشنهاد بدم و برم... بگم که اصلا چه کاریه که آدم از اینترنت ایرانسل روی آیپد استفاده کنه با این همه دردسر!؟ کسی که 1 میلیون پول می ده و آیپد میگیره پس حتما 100 تومن اضافه تر هم می تونه بده یه اینترنت وایرلس برای خودش دست و پا کنه که دیگه از اینترنت و سرعتش خیالش راحت باشه. که تنها مشکل این کار اینه که اگه دائما در رفت و آمد باشید دیگه این کار زیاد جالب و به درد بخور نیست. من خودم از طرفدارهای پر و پا قرص شرکت اپل و به خصوص آیپدش هستم. و این مشکلات باعث نمیشه که بی خیال آیپد بشم و برم سراغ شرکتهای دیگه.(منظورم اینه که هنوز آیپد ندارم ولی غیر از اون چیز دیگه ای نمی گیرم). ولی در کل برای کسانی که میگن همه دنیا و کارشون اینترنته بهترین انتخاب galaxy tab 10.1 سامسونگ هستش که از رقبای اصلی آیپده و این مشکلات رو نداره. تازه سامسونگ نمایندگی درست و حسابی هم که توی ایران داره و همچنین به دلار قیمتش همون قیمت آیپد هستش ولی توی بازار ایران در حدود 600 هزار تومن هستش که نسبت به آیپد یک میلیونی ارزونتره. البته راه های دیگه ای هم می تونه برای رفع این مشکلات وجود داشته باشه که احتمالا مشکلات مالی مانع از انجامش می شن. مثل این که اگه آیپد گرفتید باهاش یه گوشی دیگه با صفحه نسبتا بزرگ غیر از آیفون بگیرید(چون هر دو تا تقریبا شبیه هم هستند و این زیاد هیجان آور نیست) که هم امکانات آیپد رو داشته باشید و هم بتونید به کار اینترنتی تون در رفت و آمد برسید. که برای این کار N8 نوکیا گزینه بدی نیست. ولی همونطور که گفتم متاسفانه این کارها هزینه بالایی داره, حداقل توی ایران.
                                حالا این توضیخات فقط برای این بود که پیشنهادی داده باشم. اگه خیلی خیلی بی خود بود معذرت می خوام.

نظر

صبر کنید ..
                                X